Цени на детските торти от "Неделя"?

  • 83 356
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Имат и за по 30-35 лв торти (Калинка, таралеж - там някъде са, влез в някоя Неделя и им виж каталога).
В момента в София струват 42 лева

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ето сайта на сладкарници "Неделя", не знам дали ги има цените
http://www.nedelya.com/
Обикновените са по 22-23лв за 16 парчета и са доста големи.
За първият рожден ден на синчето, за едното от празнуванията бяхме взели от обикновените (не тези, които се водят детски) и отгоре допълнително бяхме купили захарни фигурки и я доукрасихме, децата много се радваха.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В "Неделя" детските торти не ми харесват:(
Вкусът им е винаги един и същ...онова сухо нещо с маслен крем.

Познати са ми казвали, че "100 грама сладки" са много по-добри.

# 18
  • Мнения: 544
"Неделя" си увеличиха цените около Нова година и вече не са така конкурентни. За яслата взех от там торта-пеперуда (март мес.) - към 22лв, много е голяма (около 20парчета поне) и вкусна. Освен нея има и една с лице на палячо - само те са на прилична цена. Grinning

Иначе "100гр" и "Гаврош" - към 2-2,50лв е парчето (независимо от украсата). Определено по-добре изглеждат от Неделя Heart Eyes От "100гр" съм взимала за 12парчета - оказа се, че стига за 18парчета, освен това ми направиха точно това, което исках.
"Гаврош" по-си отговарят парчетата, но беше по-вкусна (според мен, де).

# 19
  • Мнения: 2 241
Купували сме от "Неделя" по простата причина, че ни е съвсем близо едната от сладкарниците и ни е по-удобно. Отиваме и Ники си избира каквато "форма и съдържание" иска Simple Smile, обикновено по 2-3 броя различни за един рожден ден, че ние го празнуваме като циганска сватба #Crazy. Че не е нищо особено на вкус, съм съгласна. Но пък не само на "Неделя" детските торти не наблягат толкова на вкуса, колкото на формата. Не съм пробвала обаче на "100 гр. сладки".

Нямам спомен чак за 70 лв., честно казано, повече от 42 лв. мисля, че не съм плащала.

# 20
  • Мнения: 7 474
И от Атлантик сме взимали, там избора на пълнеж е доста по-голям!
http://www.atlantic.bg/

П.П. Ядох скоро от 100гр. детска торта с пълнеж нещо като шоколадов мус с много тънък блат отдолу -най-вкусната торта, която съм яла досега беше това, но трябва да питате в сладкарницата!

# 21
  • София
  • Мнения: 377
А някой дали е взимал от Скайлайн?

http://www.skylinecakes.com/detski/detski2.html

Ние мислим да празнуваме РД-то на Рая при тях, защото са ни на близко и имат голяма градина и предполагам, че ще трябва да е с торта от тях  / не сме го уточнили още /. Но ще ни трябва и още една торта за вкъщи, за бабите и се чудя дали пак от тях или от друго място да вземем.....

# 22
Вярно е, че Неделя си повишиха цените. Малко скъпички станаха, ама мъжът ми е ходил в цеха им и ми разказа, че е безупречно чисто, има хора от ХЕИ, които следят ежедневно качеството на тортите /взимат проби и т.н./ и освен това не използват консерванти и други химии. Така че, аз си купувам от там тортите и мога да давам малко повече пари, ама съм споко за детето. А и знаете ли какво ми е направило впечатление- имат по 2 доставки на ден и барманката от една от сладкарниците ми разказа, че при тях торти на 2 дни нямало. Ако изостанела някоя я изхвърляли /малотрайни са заради липсата на консерванти/

# 23
  • Мнения: 46 518
Е-ти, мерси за рекламата, ама няма нужда, има достатъчно добри производители, които спазват същите правила  Crazy Laughing

# 24
Май няма други. Мъжът ми е в ХЕИ и ги знае всичките производители на торти. Само за тях не ми разказва страхотии.
Същото мога да кажа и за Тандем и те били със страхотна организация, хигиена и т.н.

# 25
  • Мнения: 1 680
Бях останала с впечатление, че Неделя са по-евтини, но тази година ме сюрпризираха. Взехме торта Аквариум, която беше хубава и вкусна, но това което миправи впечатление е, че 15 парчета от 100грама сладки са повече, отколкото 15 парчета от Неделя.

# 26
  • Мнения: 1 983
Момичета, благодаря Ви за съветите и мненията  bouquet, вие сте безценни, та днес ходих до "Сто грама сладки" и поръчах торта с мечо пух и останалите герои на хълм Laughing, много сладурска, 12 парчета, излезе ми 30 лв, а и пълнежа ще е ванилия+карамел+горски плодове, отделно че си напазарувах още доста неща от там за тази вечер, че бяхме на гости у нашите и всичко е много вкусно, ама какво да направя, като видя такива красоти и не мога да се сдържа просто, след празника ще споделя и дали е била и вкусна Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт