Колко често правите любов и харесва ли ви секса?

  • 22 610
  • 255
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
А защо мъжът трябва да се прави каквото и да е, а жената, избрала мъжа си - единствено на ударена и вечно непредразположена.
Не подкрепям каузата на търсещия къде се намира, но използвам мегданя, да питам.

# 46
  • Мнения: X
Амии...в живота по-често принцовете стават на жаби, отколкото обратното.

# 47
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
За мен е част от удоволствието да направя така, че да бъда желана неистово. То е ясно, че щом сме се избрали двама, си се харесваме и обичаме така или иначе, но тази част от играта, изкусителната, е много сладка.

# 48
  • Мнения: 14 415
Права си Акаша , ролята на изкусителка е много приятна част от цялото удоволствие на интимното общуване!

# 49
  • Мнения: 17 407
Само дето за ти се получи, не трябва да е роля Wink Омръзва.

# 50
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Не знам какво ще рече да е роля. То е част от моето емоционално състояние - състояние на възбуда, на желание, на повишено либидо. Започвам да излъчвам секс. Работата ми е само да го насоча и концентрирам върху обекта. Blush

# 51
  • Мнения: 17 407
Идваш ми вповече с възбудата си, честно казано. Седне ли жена да обяснява каква е изкусителка, не ми говори.

# 52
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Изобщо не ме интересува в колко ти идвам.

# 53
  • Мнения: 5 234
Колко пък ли му трябва на един мъж, за да се навие.

# 54
  • Мнения: X
А, някои искат доста убеждаване.
Или пък не се интересуват от жени.

# 55
  • Мнения: 17 407
Не и от собствените Simple Smile

# 56
  • Мнения: X
Аз говоря за другите, дето въобще не се интересуват от жени. Пък и от мъже. Дето се вика, постигнали са мир със себе си. Някои успяват още преди 40. И комай бройката им се увеличава.

# 57
  • Мнения: 3 673
Аз говоря за другите, дето въобще не се интересуват от жени. Пък и от мъже. Дето се вика, постигнали са мир със себе си. Някои успяват още преди 40. И комай бройката им се увеличава.
И аз имам такива наблюдения.

# 58
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Харесва ми сексът и още как! Честотата зависи от много фактори. Точно в момента сме без детето и съм се побъркала буквално, но нямам и работа. Само за това мисля, ходя подмокрена. ММ за жалост има доста неща да върши и не е съвсем на моята, но се старае да ме удовлетвори. Имало е моменти, когато той е на фаза, а аз не съвсем и така... Периоди всякакви. Не сме роботи, нито гоним норматив.
И аз имам такива периоди Joy. Последвани от абсолютни суши, когато грам нищо не ми се прави. При мене всичко е хормон. Хубавото е, че като ме тресне, налитам само на мъжа ми, за негово щастие Blush.

# 59
  • Мнения: 2 644
 Всички нужди са различни, няма някакъв стандарт, но са правени много проучвания по света, които се припокриват като резултат и гласят следното:
двойки 20-30 г - средно 2, 3 пъти седмично
двойки 30-40 г - 2 пъти седмично
двойки 40-50 г. - 1, 2 пъти седмично
двойки над 50 г. - 1 път седмично

Това е и количеството което специалистите препоръчват като средно и оптимално. Всичко извън горепосоченото е нормално, стига партньорите да са в унисон един с друг. Лошото е, когато нуждите им се разминават, както често се случва. Полезна информация ще е как се балансират разминавания?

Общи условия

Активация на акаунт