На море в България 2019г! - 3

  • 38 045
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 779
Здравейте.
Ние сме в Приморско Дел сол. За сега сме доволни. Притеснявах се и аз заради това че сме в икономичен апартамент, но няма ядове, всичко е наред. Стаята е приятна, плажа изключително близо, храната е много вкусна.

Минусите са скапаното запазване на чадъри и шезлонги на басейна и плажа. Днес при абсолютно празни шезлонги около басейна ние стърчим, защото на всички има преметнати кърпи и поне до 17:30 никой не дойде на 70% от "запазените" шезлонги. Същото е и на плажа.

  Самият плаж хубав ли е. Плитичко ли е? И ние ще сме в икономичен апартамент. Има ли интернет?

# 31
  • Мнения: 3 382

Минусите са скапаното запазване на чадъри и шезлонги на басейна и плажа. Днес при абсолютно празни шезлонги около басейна ние стърчим, защото на всички има преметнати кърпи и поне до 17:30 никой не дойде на 70% от "запазените" шезлонги. Същото е и на плажа.

Не може ли да се обърнете към спасител при такава ситуация? Много кофти, но почти навсякъде тук, а и в други държави, се практикува... Sad

# 32
  • Мнения: 2 350
Аз това с хавлиите не го разбирам и мисля, ако не си намеря място, просто да ги преместя някъде. Да дойде някой после да ме вдигне- не обичам разправии на дребно, но това не е правилно. Като искаш хубави места, отиваш си в 8 на плажа и си стоиш там.

# 33
  • Мнения: 1 612
Аз също съм се обръщала към спасител в такава ситуация.Става въпрос за " Топола Скайс" и то при сложена табела, че е забранено запазването на шезлонг и чадър....

# 34
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Просто си премествам хавлийките и хич не ми пука.Правила съм го три пъти.

да ви се оплача.Бях направила резервация за Сънрайз Блу Меджик Резорт и тъкмо трябваше на капарирам  и хоп...разправия с шефката.Уж нямаше проблем за 2 нощувки да ми пишат почивни дни за края на август и стана големия спор.Отмених резервацията. Sad А толкова се чудих и маях къде да резервирам за 2 нощувки.Сега трябва да си чакам новия график чак в края на юли, за да видя ще имам ли възможност да идем за три дена някъде.Тъкмо си харесах Сънрайз Блуто и ...... разочарование голямо. Sad

# 35
  • Мнения: 351
Здравейте, 
Имаме резервация за края на август във новият хотел Верамар бийч в Кранево Simple Smile Има ли някой от вас, който е бил вече там , да споделите мнение ... Благодаря предварително!
Ние също ще сме там края на юли. Сега бяхме за два дни в Кранево, но на друго място. Ходихме до хотела да го видим. Имаше много балони, явно са го открили скоро. Влезнахме в двора( има ограда) и минахме покрай басейна. Сложена е пързалка на басейна, но за малки деца. На терасите се виждаха тук таме хавлии, но ми направи впечатление, че са преметнати на парапетите или по столовете, значи няма сушилки. Дано да сложат, че инъче не е удобно.Плажа е отпред малко в дясно от х-ла, но гледах хората си носеха бири и кола в чаши.Дори още нямаше надпис на сградата. Още нещо, което ми направи впечатление - има някакви стаи като на полуприземен етаж, които все още довършваха и се чуваха шумове от строителните дейности. Дано приключат скоро, защото е неприятно все пак да си на почивка и да ти бръмчат.

# 36
  • Мнения: 1 401
Продължавам да следя темата с удоволствие. В Балчик сме в момента, ако някой има въпроси, да пита Simple Smile

# 37
  • Мнения: 23
Здравейте! Някой може ли да ми помогне с информация относно паркирането в Слънчев бряг, на каква цена е и има ли достатъчно места? Апартамента ни е зад аквапарка и ще трябва да ходим с кола до плажа....
И цените на чадъри и шезлонги къде какви са? Просто ако някой може да ни ориентира на къде да се отправим, ще съм благодарна!

Здравейте! Според мен няма никакъв шанс да стигате с кола до плажа - в зоните до плажа и алеята няма платени паркинги.А свободни места съвсем. От аквапарка до плажа са около 15 -20 мин пеша без особено бързане.
Желая Ви приятна почивка!

# 38
  • Мнения: 4 303
Продължавам да следя темата с удоволствие. В Балчик сме в момента, ако някой има въпроси, да пита Simple Smile
Товапредполага към доста въпроси, нали?
Къде сте настанени?
Имали хубав плаж наблизо?
Храната добра ли е и каквото се сетиш.

# 39
  • Мнения: 3 922
На Слънчев бряг около плажа /зона "Изток"/ всичко е синя зона (по 2 лв на час и то можеш да ползваш до 2 часа, а не цял ден). Дано не сте с малко дете,защото разстоянието от аквапарка до плажа си е поне едно 3 км. Възрастен може да го минава за около 30 минути нормално ходене, но пак си е утрепия.

# 40
  • Мнения: 6 160

Минусите са скапаното запазване на чадъри и шезлонги на басейна и плажа. Днес при абсолютно празни шезлонги около басейна ние стърчим, защото на всички има преметнати кърпи и поне до 17:30 никой не дойде на 70% от "запазените" шезлонги. Същото е и на плажа.

Не може ли да се обърнете към спасител при такава ситуация? Много кофти, но почти навсякъде тук, а и в други държави, се практикува... Sad
Относно хавлиите метнати за запазване на място ,аз лично ги махам и ги наслагвам по облегалките на вече заетите жезлонги с други хавлии ,но това след като и спасителя ми вдигне рамене  Mr. Green ,и си ги ползваме пък нека после някой да дойде да ми каже нещо  да видя къде го има регламентирано това ,че и спасителя да чуе.Хич не ми минават на мен тия  Naughty

# 41
  • Мнения: 2 522
За запазените чадъри - първо се отива при спасителя, ако той не реагира - отивам на рецепция и искам да подам ПИСМЕННО оплакване. Само като чуят ПИСМЕНО се задействат, защото светва лампичката, че в последствие мога да искам компенсация.

# 42
  • Мнения: 9 429
Продължавам да следя темата с удоволствие. В Балчик сме в момента, ако някой има въпроси, да пита Simple Smile

Вчера четох, че Балчик било малкото Монако. Истина ли е или е леко прехвален?  Ходили сме там на разходка и не останахме очаровани от плажа, то всъщност нямаше плаж. Как е центъра?

# 43
  • Мнения: 720
Здравейте,
Моля да ми препоръчате място на олинклузив база, икономичен вариянт за семейство двама възрастни с две деца - 9 и 12г., че нещо се изгубих в офертите.
Благодаря!

# 44
  • Мнения: 3 922
Какъв е бюджета? В момента Сънрайз ол сют резорт в Обзор имат ласт минит с -20% и безплатно настаняване на 2 деца до 14 г.

Общи условия

Активация на акаунт