На море в България 2019г! - 3

  • 38 088
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 397
Fatalina,така ли? :/ Нашите приятели много са харесали този хотел,обаче това с морето не ме радва особено(че бързо става дълбоко🙄)
Не е задължително да е на север,просто наистина се чудя къде ще е добре с децата...🤷♀на Златните иначе лудница ли е като на Слънчев бряг ?


Зависи в коя част на курорта си! Аз го харесвам,тъй като сме отсядали в хотел,който е в края на курорта,точно на плажа ("Гларус"), в същото време вечер можеш да се разходиш до централната шумна част,ако желаеш,но няма връзка с лудницата на Слънчака. На север май е по-цивилизовано,така да се каже...

# 106
  • Мнения: 4 303
В Камчия бил ли е някой?

# 107
  • Мнения: 6 298
В Камчия бил ли е някой?

Ами зависи какво търсите. Ако сте любител на дивото плажуване ще Ви хареса.Била съм, но доста отдавна и никога не бих отишла отново. Пустош, мноооого комари и бунгала. От известно време някъде от 2010 г. и Масковски Санаториално-оздравителен комплекс, в който отсядат русначета лагерници. Нищо не ми храсесва там. За 1 - 2 нощувки с компания става и до там.

# 108
  • Мнения: 1 149
Благодаря ви. Полезно ми е да ви чета. И за Варна си мислех като вариант ,да. Иначе моят син(2г и3 м) до сега е бил на море в Испания и Гърция(в Испания си беше на 1г и няколко м),малко е стоял дори на брега,предимно в басейнче. В Гърция беше съвсем бебе,но там хубавото е ,че наистина плажовете(на които ходим ние) са като тепсия ,с вода педя над глезените.
Отворена съм за всякакви препоръчки за спокойни (без вълни най-добре😁😁) и красиви плажове в Бг. Май по-плитките се оказва за на юг. За Поморие препоръки ? За плаж,хотел (all inclusive),с басейн и детски кът?

# 109
  • Мнения: 315
Ние миналата година бяхме в Престиж сити 2 .Храната не беше хубава, примерно никога е нямало пържола или риба на скара.Стаята ни беше ок,но не я чистеха или са я почиствали отгоре отгоре,вече съм забравила.До плажа ,ако сте с детска количка се стига трудно-скарата е до някъде.И най-големия минус за мен-комарите.Направо вечер не се издържаше.През дрехите и чорапите хапеха.Но...за тези пари-става.За 5 нощувки платихме 750 лв ОИ,двама възрастни,три деца-11 и 2 год.  и бебе на 8 месеца.А ,басейна беше ок,не много топъл-ходихме втората половина на август,но като свикнеш става🙂

Миналата година бяхме в съседния хотел (Голдън дюнс), но ползвахме два пъти ресторанта на 'Престиж сити 2' и потвърждавам за лошата храна. Персоналът също не ставаше. Беше изключително шумно покрай басейна. Не бих си дала парите за там.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 069
Записвам се в новата тема с мнение, че в Кранево ако нямаш добър и просторен хотел със забавления за деца, за мен не е добър избор за семейна почивка. Просто там изобщо няма какво да се прави. Плажът обаче е хубав, широк и плитък.

# 111
  • Мнения: 1 429
Здравейте,ходила съм последните години на море само в Обзор и Приморско.Иска ми се да се пробвам някъде другаде.Можете ли да предложите подобни на посочените от мен,т.е.с много места за хапване,със сергии и различни забавления за децата.Единственото ми изискване е да е по северното Черноморие,от Русе сме и за три дни не ни се пътува по-далеч от  ок.200 км.

# 112
  • Мнения: 5 262
renidimova от Русе км. не са основния критерий , а пътя по който ги караш. Сякаш за Варна ще ти е най лек пътя

# 113
  • Мнения: 56
Има ли някой с мнение за Синеморец това лято?

# 114
  • София
  • Мнения: 2 296
Привет от Константин и Елена. Пети ден сме тук, всеки път почти на различни плажове. Засега най ни допада плаж Кабакум.
Здравей!
Как е времето?
Има ли превалявания?
Ние сме от 26 юли,в гисметео гледам доста валежи дават...
Времето е горещо, морето - топло. Днес уж трябваше да вали и се появиха облачета, но може и да се размине. Девети ден ни е днес, само една вечер преръси дъждец. Дневните температури са над 30 градуса.
Морето е много чисто, само 1 ден имаше вълни, но ние ходим на различни места на плаж. Днес бяхме на Слънчев ден, много малко хора има по плажа, хотелите са празни...
Радва ме чистото зелено море без шипалки, медузи и водорасли. Преоткриваме северното Черноморие след няколко поредни години по 2 пъти на южното...
На плаж Кабакум чадърите и жезлонгите са по 2 лева. На плаж Ной до семеен хотел Ной морето е много хубаво, плитко и идеално за малки деца. Там има и повече хора. Удобно е и с кола направо на плажа да се паркира.

# 115
  • Мнения: 1 613
Записвам се в новата тема с мнение, че в Кранево ако нямаш добър и просторен хотел със забавления за деца, за мен не е добър избор за семейна почивка. Просто там изобщо няма какво да се прави. Плажът обаче е хубав, широк и плитък.
Не знам защо напоследък сте се заяли само с Кранево.... Нямам в предвид теб,не е лично.....Сякаш в Черноморец,Обзор,Синеморец и прочие..... кипи супер голям живот.

# 116
  • Мнения: 6 298
О, не може да става и дума за сравнение между Кранево с Обзор. Кранево е на светлинни години от Обзор.  Зеленина, красиви асфалтирани улици, цветно осветление, крайбрежна алея, приятни заведения, прекрасни паркове, амфитеатър с безплатни представления за гостите на града, разкошни хотели, вкл. най-добрият ОИ хател хотел по нашето Черноморие - Мирамар.
В Черноморец и Синеморец не съм била и не мога да коментирам.

# 117
  • Мнения: 1 613
Ами и Кранево, и Обзор са си все села,да си го кажем в прав текст....И плажа на Обзор е отвратителен,ако ще и сто хотела с най-добър ОИ да има....

# 118
  • Мнения: 6 298
Ами и Кранево, и Обзор са си все села,да си го кажем в прав текст....И плажа на Обзор е отвратителен,ако ще и сто хотела с най-добър ОИ да има....
В грешка си. Обзор е град, а не село и за мен плажът е прекрасен. Както и да е. Който където иска да почива.

# 119
  • Видин
  • Мнения: 247
Аз също съм с добро мнение за Обзор, както за улиците и заведенията, така и за плажа. Не мисля, че плажът е кофти.

Общи условия

Активация на акаунт