На море в България 2019г! - 3

  • 38 091
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Шезлонгите не са ли такива навсякъде? Фаталина, това с озвучаването ме притесни.Ако е почти целодневно по уредби и навсякъде..не е моя хотел.Или силна музика, я кажи.И англичани, не немци, туи е ясно и все пак..хубаво е да се знаят подробности.Морето плитко ли е, камъни? Сестра ми ходи преди години, трудно е било с влизането.Ама хич ли не може да се стъпи, не разбирам..Аз не съм  стабилна та търся хубав плаж .
Гледам за 2 ро море, Блуто ми идва скъпо, освен ако не пуснат някой ласт минит за септември.

# 226
  • Мнения: 6 298
Анимацията си е като на всякъде. Не смятам, че музиката е по-силна в сравние с други хотели. Аз винаги съм била в апартамент изглед парк или студио странично море. Никога не съм имала проблеми с шума. Миналата година наши приятели бяха в апартамент изглед море и също не са се оплаквали от силен шум. След 22.30 има музика, но е доста по-тиха, от през деня. Не ме вълнува анимацията и не съм обръщала особено внимание. За нас е просто фон.

# 227
  • Мнения: 3 910
Как е храната в Серенити сега? Ние ходихме преди 3 г., но от 15 септември, времето и условията бяха супер, но храната беше ужасна и помислихме, че е заради сеозна. Всеки ден едно и също, а сирената, например, бяха имитиращи продукти. Питам, защото всичко останало ни харесва и ако е ок бихме се върнали отново.

# 228
  • Мнения: 6 298
Как е храната в Серенити сега? Ние ходихме преди 3 г., но от 15 септември, времето и условията бяха супер, но храната беше ужасна и помислихме, че е заради сеозна. Всеки ден едно и също, а сирената, например, бяха имитиращи продукти. Питам, защото всичко останало ни харесва и ако е ок бихме се върнали отново.
Храната е като на хотел 5*. От всичко по много и невероятно разнообразие. Поне 7 вида салати, стартери на вечеря, 2 вида риба, 3 вида месо сготвено + един вид на плоча. Постни ястия няколко вида, спагети, пици, които се правят на място, суши, диатични храни, соеви млека, сушени плодове, семена, 7 вида пресни плодове, яйца, приготвени по 5 начина, палачинки, мекици,  печени сандвичи, сосове, снакс и т.н. Алкахолните напитки са бутилирани, другите са от машини на кока кола. Кафе  на дау егбйрдс и на нес кафе, на лоби бара има и еспресо, но се плаща. На лоби бара 24 часа чай, кафе, сладки и соленки.

# 229
  • Мнения: 3 137
Как е морето днес на Нестинарка? Има ли вълнение и какъв е флагът?

# 230
  • Мнения: 1 358
Учудена съм, че на някого му харесва плажът "Нестинарка". Последно като бяхме беше ужасно мръсно и имаше камъчета. Ако си мислите, че шезлонгите без шалтета са самата чистота, много се лъжете. Като си проснеш хавлията и лежиш само на нея, си е идеално. Ужасно е неудобно без шалте. И не навсякъде са такива шезлонгите. Има и такива, които са с мрежа. Въпреки това да се проснеш някъде без хавлия, си е гнусно.

# 231
  • Мнения: 2 523
Учудена съм, че на някого му харесва плажът "Нестинарка". Последно като бяхме беше ужасно мръсно и имаше камъчета. Ако си мислите, че шезлонгите без шалтета са самата чистота, много се лъжете. Като си проснеш хавлията и лежиш само на нея, си е идеално. Ужасно е неудобно без шалте. И не навсякъде са такива шезлонгите. Има и такива, които са с мрежа. Въпреки това да се проснеш някъде без хавлия, си е гнусно.

И за това се нервирам, когато не мога на първа линия да си просна само хавлията. То не е защото съм стисната за парите за два шезлонга, а защото го смятам за нехигиенично и неудобно. Обаче на една мутра - консеционер к`во да обяснявам, в неговите очи сигурно съм нек`ъв шушляк. 

# 232
  • София
  • Мнения: 5 945
На мен леженето върху пясъка не ми е удобно, нито е по-хигиенично. Е да, мръсни са и шезлонгите , но с една кърпа се решава проблема, все пак не са радиокативни хората които са лежали преди мен.
То изобщо ако човек държи на хигиена и чистота, нито ще ходи на плаж, нито ще с топи във водата,
Аз само като си помисля , че половината къпещи я ползват водата за wc и какво да ви кажа, хич не ми се и влиза. Thinking

# 233
  • Мнения: 1 358
Примерно има плажове, които са близо до Нестинарка и са по-спокойни и хиляда пъти по-хубави. Велека, Силистар, Аркутино... И Арапя вече не е каквото беше. Нацвъкали заведения едно до друго, нагъчили чадъри и шезлонги... Остави малко пространство на хората, а не да съм легнала едва ли не на чуждия шезлонг.

# 234
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
 Момичета,да изместя малко темата.За пръв път правим резервация чрез Сънитурс и исках да попитам дали така се процедира с внасяне на цялата сума преди почивката ?

# 235
  • Сандански
  • Мнения: 162
Момичета,да изместя малко темата.За пръв път правим резервация чрез Сънитурс и исках да попитам дали така се процедира с внасяне на цялата сума преди почивката ?

Зависи, кога почивате, ако е  до 14 или 10 дни се внася цялата.
Аз съм с много добри отзиви от тях. Коректни са.

# 236
  • Мнения: 3 137
Учудена съм, че на някого му харесва плажът "Нестинарка". Последно като бяхме беше ужасно мръсно и имаше камъчета. Ако си мислите, че шезлонгите без шалтета са самата чистота, много се лъжете. Като си проснеш хавлията и лежиш само на нея, си е идеално. Ужасно е неудобно без шалте. И не навсякъде са такива шезлонгите. Има и такива, които са с мрежа. Въпреки това да се проснеш някъде без хавлия, си е гнусно.

Ако моето питане е предизвикало това учудване, да те успокоя, че то изобщо на означава, че Нестинарка ми е най-любимият плаж. Имах нещо друго предвид, но не смятам да изпадам в обяснения.



# 237
  • Мнения: 6 298
Какво да не му харесвам на този плаж?!!!




Чисто е, има достатъчно пространство между чадърите, морете е с плавен преход и т.н.
А ето ви  и плажа на Аркутино - никога не бих отишла на плаж там!
Трънаци, змии и комари.

За Арапя пък да не говорим, че нямат канализация и всичките им отпадни води се изливат в морето.

# 238
  • Мнения: 3
От днес сме в Серенити, Нестинарка.
Времето е чудесно, хотела също. Тук сме за втора година, нямам забележки. Супер чистота, удобни стаи, любезен персонал. Храната е хубава. Анимацията е зле.
Морето днес беше бурно, та не беше много ок за деца, но пък на плажа е спокойно, шезлонги в изобилие. Камъчета няма, само на влизане в морето, но се преживяват.
При въпроси, съм насреща.

Здравейте, може ли услуга  - ако все още почивате там бихте ли попитали от коя дата имат свободна наличност? Два дни звъня на Ник Травъл, които уж ги продават, но какво ли не ми се каза.....Били на обучение, нямало кой да ни дава инфо...После пък един обучен „колега„ ме кара за N-ти път да правя запитване по мейла...  Sad   Интересуваше ни дата 19.07 или по-нататък, за когато имат ...

# 239
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Канализациите на всички крайбрежни хотели, ресторанти и постройки се изливат в морето, уви. Преди това се отвеждат в пречиствателни станции. В някои райони пречиствателните станции не работят от години или не съществуват . Илюзиите за чисти, морски води са медийни спекулации.

Общи условия

Активация на акаунт