На море в България 2019г! - 3

  • 38 061
  • 741
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 539
Здравейте, можете ли да препоръчате хотел в Лозенец, но в селото, не ОИ. Например за хотел Грация имате ли отзиви? Много ниска цена предлага букинга...
В Поморие почивахме миналата година, на мен градчето ми харесва. Смятам, че е чисто, морето включително.

# 256
  • София
  • Мнения: 973
Момичета , а какво ще кажете за гр. Бяла? Търся мнения за плажа, за заедения за хранене главно, но повее намирам за гр.Бяла.

# 257
  • Мнения: 9 435
Ох не знам колко са паднали цените.Аз трудно намерих оферта.Уж има реклама ама няма места.Успях да запазяза Арапя дел сол.На много хотели нямаше места или няма стаи за 4 човека.Само тройки.

Ще чакам отзиви за там.
Доволна съм и от коментара за Престиж сити 2, че ми е в наблюдавания  списък. Grinning

# 258
  • София
  • Мнения: 282
Здравейте, можете ли да препоръчате хотел в Лозенец, но в селото, не ОИ. Например за хотел Грация имате ли отзиви? Много ниска цена предлага букинга...
В Поморие почивахме миналата година, на мен градчето ми харесва. Смятам, че е чисто, морето включително.
Онзи ден резервирах в къща за гости Ариана. Студио Лавандула.Мои приятели бяха там миналата година и казаха,че е страхотно.Всяка стая,студио или апартамент е с индивидуален интериор.В центъра на Лозенец е,имат и страхотна механичка( готвели страшно вкусно ) Аз бърза Мара се обадих направо по тел.,а моя колежка каза,че има ваучери пуснати с добри цени ....ама кой да види ваучерите Rolling Eyes

# 259
  • Мнения: 6 296
Момичета , а какво ще кажете за гр. Бяла? Търся мнения за плажа, за заедения за хранене главно, но повее намирам за гр.Бяла.
Като цяло централният плаж на Бяла е по-големият, но до него се стига по много стълби и баири. Освен това същият е разположен под високи скали, които от запад след 15 часа правят плътна сянка. Така на практика след обяд може да се каже, че плаж не може да се прави. В морето има много камъни и често е бурно, поради това, че брегът там е открит. Водата иначе е много чиста, пясъкът е много фин и като цяло е приятно място. Била съм в хотел Бяла Бийч Резорт, но доста отдавна. От хотела бях с много добри впечатления, но от плажа и стигането до него по една дървена вита стълба - не. Ходехме само сутрин на плаж, а след обяд само на басейна на хотела.
Ето снимка на централния плаж.


От юг до пристанището на града има малко плажче, което се ползва от разни апартаментни комплекси.




# 260
  • Мнения: 5 435
В Бяла бийч резорт бяхме преди три години, бяхме резервирали стая, но ни настаниха в голям апартамент! Много чист и просторен, но дотам, храната беше от всякаква критика, и двете с детето си тръгнахме с разстроени стомаси. Сега може и да е различно, но тогава беше такова положетиего!

# 261
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
На мен плажът на Бяла пък ми е любим .

# 262
  • Мнения: 1 539
За Лозенец Ризорт отзиви? Визит ми дават оферта за 3 възрастни и дете ОИ 580 лв за 4 нощувки в началото на септември.

# 263
  • Мнения: 678
Да дам отзив за DiT Еврика Бийч, Слънчев бряг Grinning, ако някой се интересува.
Хотел средна ръка, според мен - надценен.
Плюсове:
- страхотен плаж с достатъчно шезлонги за почващите, чист и поддържан Heart Eyes
- чисти и поддържани общи части, което не мога да кажа за ресторанта
- добра храна
- комфортни и широки стаи с големи тераси и бани
Минуси:
- лоша хигиена в ресторанта, постоянно ти лепнат обувките по нещо разляно и непочистено
- бавно и неориентирано обслужване от персонала - украинци Confused, когато попаднехме на българи бяха супер.
- отвратителни напитки и кафе от машините
- бира и вино - ужасни Cry
- 3 дена се гонехме с камериерката да почисти стаята и да смени хавлиите - така и не почисти, само хавлиите смениха ooooh!
за анимацията нищо не мога да кажа, не съм се интересувала.
Хотелът е сравнително добро ниво, но аз не бих повторила. В сравнение с Дюни, не е конкуренция.

Хотела е добър за фамилии с деца.
Ако е двойка без деца може да се направи компромис в друг хотел.

# 264
  • Мнения: 781
За Лозенец Ризорт отзиви? Визит ми дават оферта за 3 възрастни и дете ОИ 580 лв за 4 нощувки в началото на септември.
Вижте по-добре Приморско дел сол в Приморско. В Лозенец Ризорт ресторанта е открит, а септември ако вали ще е неприятно. Била съм и в двата.

# 265
  • Мнения: 678
Проблема в БГ е,че дори и да платиш висока цена,винаги си остава риска качеството да не отговаря на тази цена.В лъскав хотел,на моето семейство в топ сезон ми излиза на ден ок.500-600 лв.За мен е страшно много това.И представете си все пак ги дам тези пари,отидем и примерно храната не е на нужното ниво.
Една позната от години ходи в  Гърция,а те имат възможности.Скоро реши да почива на Дюни,в скъпия хотел,забравих му името,първоначално много доволна.Няколко дена след това беше разочарована,като цяло от отношението,дребни неща,но тя казва причиняващи дискомфорт и които в Гърция ги нямало,поне където тя в ходила.
Аз съм почивала само на нашето Черноморие и не съм свръх претенциозна,като цяло съм доволна,да има хубав плаж и море,това ми е водещо.
Недей да вярваш на всяка дума, от Дюни да си недоволен , е леко казано.... фасон. Честно. То, не че е идеално, идеално няма, но Дюни ( била съм във всеки от техните хотели), си е напълно, напълно ok.
Е, сега приятелката ти сравнява с Гърция. Само ще ти кажа , че ако на Дюни най- скъпата цена в хотела им "Холидей Вилидж", в пик сезон, е към 380 лева на ден за 4ма ( около 300 лева на ранни записвания) , то в Гърция за същата категория за пик сезон, ще е 380 евро, и то най -малко.
Напълно съгласна съм, спряхме да ходим в Гърция. Същата Цена хотели, които бяхме там, намерихме на Сл.Бряг в пъти по-луксозна обстановка, храна на ниво вкусна в изобилие+Аква парк, атракции за децата и хотел Лукс в сравнение с Гръцките които бяхме.

# 266
  • София
  • Мнения: 3 069
Аз съм останала с впечатление, че болшинството българи, които ходят в Гърция, почиват в тип квартири, т.е. студиа или апартаменти, къщи за гости, ходят на плаж с кола или пеш и се хранят някъде на таверни, ресторанти /по рядко/ или си купуват и си готвят. Не че  е лошо, но на този етап не е нашата почивка, с децата докато са малки предпочитам да имам повече удобства. А хотелски тип почивка в Гърция е в пъти по-скъпо отколкото в България. Малко се сравняват различни неща. Със сигурност е по-скъпо в Гърция, дали е по-хубаво е пак въпрос на вкус.

# 267
  • Мнения: 2 523
Аз съм останала с впечатление, че болшинството българи, които ходят в Гърция, почиват в тип квартири, т.е. студиа или апартаменти, къщи за гости, ходят на плаж с кола или пеш и се хранят някъде на таверни, ресторанти /по рядко/ или си купуват и си готвят. Не че  е лошо, но на този етап не е нашата почивка, с децата докато са малки предпочитам да имам повече удобства. А хотелски тип почивка в Гърция е в пъти по-скъпо отколкото в България. Малко се сравняват различни неща. Със сигурност е по-скъпо в Гърция, дали е по-хубаво е пак въпрос на вкус.
Точно така. Ако се сравняват , трябва да се сравняват ДЕЙСТВИТЕЛНИ звезди на хотел в Гърция с такъв в България. А не да ми обясняват колко е хубаво в някакво студио, на къмпинг и да мъкнеш торбите от Метро от БГ. Някак си аз не си представям почивката така. Не че едно време като гаждета със мъжа ми не си правехме салатка, не си пийвахме битово, ама нещо в момента такъв тип почивка би ми дошъл в повече.

Мен ме притеснява, че обявиха, че в Каблешково , което е до Слъчнев бряг и Несебър има бум на хепатит, а пък ние ще почиваме в този район. Като знам каква е изначално хигиената на българина, особено докато се къпе , леко понастръхвам.

# 268
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Здравейте,
Влизам в темата с молба за съдействие и насоки за хотел или бунгала Ол инклузив за три дена с две деца по на 9 и 4 год. и бебенце. Тихо,чисто,приятно,близко до плажа място с храна. Благодаря ви предварително.

# 269
  • Мнения: 184
Да просто почивка с пълен багажник с храна и жената до печката не го разбирам.И после обяснение колко е хубаво при комшиите това не е моята почивка.Аз и моето семейство си  ходим на нашето море и си харесваме Приморско.

Общи условия

Активация на акаунт