На море в България 2019г! - 3

  • 38 037
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 611
Плажа пред Алгара наистина е супер чист, водата е прозрачна, дори рибките се виждат... Препоръчвам Кранево за почивка !!

# 451
  • Мнения: 686
Плажът на Кранево е много хубав и чист, поне пред Алгара, плитичък е и плавно става дълбоко, водата е продрачна, има рибки и рапанчета, самата пясъчна ивица е по-тясна от тази на Албена, като цяло е идеално за малки деца.
Аз лично натрупах доста забележки към Алгара и вероятно ще ги опиша във визит БГ.
Какви са забележките?

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Аз вече писах за храната, не е добра определено, ако отидеш по-късно на вечеря нещо ,което е по-читаво свършва и не се зарежда,а до края на вечерята има примерно час. Масово преработена храна, само десертите мязат.
Относно проблемът ни със съседната стая и шумът така и не се взеха мерки, все някой от когото зависи го нямаше, докато се отказахме да се разправяме, но освен ненормалните съседи,камериерката два дни подред решава, че ще ни чисти стаята баш в 14 часа,когато децата ми заспиват,естествено отказвам,а в 15 часа се започва шеметно пускане на прахосмукачка пред вратата ни,хаха.
Естествено и тук е налице хвърляне на хавлии в тъмни зори и към 9 реално не можеш да си намериш чадър и шезлонги.

# 453
  • Мнения: 1 539
Ние също планираме едно моренце първата седмица на септември. Има ли отзиви от Ескада бийч от тази година? Привлича ме гледката...

# 454
  • Мнения: 2 522
Добро утро от Хермес Александрия Царево.
...
Впечатления засега спрямо юнската ни визита:

Що за мазохизъм е това, да се върнеш там, където не ти е харесало?

П.П. Въпросът беше реторичен.

# 455
  • София
  • Мнения: 5 931
Добро утро от Хермес Александрия Царево.
...
Впечатления засега спрямо юнската ни визита:

Що за мазохизъм е това, да се върнеш там, където не ти е харесало?

П.П. Въпросът беше реторичен.
И аз се зачудих, не беше ли същият потребител дето хейтваше хотела още края на май, колко са зле?
Ама може да е бил друг потребител... Thinking

# 456
  • Мнения: 2 076
Добро утро от Хермес Александрия Царево.
...
Впечатления засега спрямо юнската ни визита:

Що за мазохизъм е това, да се върнеш там, където не ти е харесало?

П.П. Въпросът беше реторичен.
И аз се зачудих, не беше ли същият потребител дето хейтваше хотела още края на май, колко са зле?
Ама може да е бил друг потребител... Thinking

Мм , не , същият си е . И аз се изненадах , че пак е там след толкова оплаквания . Освен да са направили ранна резервация за два пъти ..

# 457
  • Мнения: 1 069
Служебно, служебно. Като не плащам аз, хич не ми пука.
И мъкна жената и децата с мен. Вече посетихме ммц, арапя делс сол, сега тук, за финал имам работа в Обзор.


Ранна чушки, хотела има много свободни помещения.
Има българи, много при това.
Дори едни зад мен са си извадили колонка, напили са се и бичат яко чалгия.

И откъм храната нещата са ок.
Избор имаше, ще опиша част:
Пуешко със стафиди, тешешко, печени крилца, зеленчуци под формата на манджа, руло стефани, картофено пюре.
Някакво свинско и чисто, варено, пуешко месо, което никой не докосваше.
Много салати (над 5-6-7 вида).
Хубава, сладка диня и пъпеш. Хубави десерти - торти.

Много по-добре от юнската ни визита, но храната е далече от стандартите на хубав 4* хотел.
Аквапарка(пързалките по-скоро) ни допаднаха.

# 458
  • Мнения: 3
За Серенити Бей Царево - от Ник Травъл ми изпратиха оферта за 28.08. Потвърждавам я по мейла, правя резервацията. След което ми връщат, че тъй като малкото ми дете не е на 2г. ами на 2г. и 8 мес. ми искат още 220 лв. при все, че нямам промяна в брой легла или нещо друго...Защо ми се струва нелоялна търговска практика?!?
Точната възраст на децата по дата беше описана в самото начало при отправяне на запитването.
Позната от КЗП каза, че има абсолютно основание за сигнал и проверка за нелоялна практика, но не ми се занимава.

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 17:13 от serbezova

# 459
  • Мнения: 870
В офертата на Серенити си пише дете до 2 год и дете от 2 до 12. Не мисля че е некоректно.

# 460
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Служебно, служебно. Като не плащам аз, хич не ми пука.
И мъкна жената и децата с мен. Вече посетихме ммц, арапя делс сол, сега тук, за финал имам работа в Обзор.


Служебно, викаш... Simple Smile Какво работиш, че ми стана интересно?

# 461
  • Мнения: 1 069
Да кажем, че не ме обичат особено, когато съм служебно по хотели Stuck Out Tongue Winking Eye

П. С. Наистина са се подобрили нещата, персонала се е удвоил, да не кажа утроил.

# 462
  • Мнения: 3 922
Сигурно е данъчен Grinning

# 463
  • София
  • Мнения: 5 931
Антъни от "Невъзможен хотел"  ти ли си?  Ходиш и ровиш за прах над корнизите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 464
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Служебно, служебно. Като не плащам аз, хич не ми пука.
И мъкна жената и децата с мен. Вече посетихме ммц, арапя делс сол, сега тук, за финал имам работа в Обзор.


Служебно, викаш... Simple Smile Какво работиш, че ми стана интересно?
И аз такава работа си търся Smiley

Въпрос към момичетата в Кранево - плажът пренаселен ли е или е спокоен?

Общи условия

Активация на акаунт