На море в България 2019г! - 3

  • 38 179
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • русе
  • Мнения: 643
Тогава опитайте първо жалба до самия хотел като опишете всичко от което не сте били доволни и напишете, че очаквате да компенсация за причиненото неудобство, както и че това е което сте платили не отговаря на предоставената услуга. Също че ще си търсете правата по всякакъв начин и ще пуснете жалба до КЗП ако не Ви отговорят и не решат проблема. Може и да се получи, успех

# 541
  • София
  • Мнения: 1 489
Тогава опитайте първо жалба до самия хотел като опишете всичко от което не сте били доволни и напишете, че очаквате да компенсация за причиненото неудобство, както и че това е което сте платили не отговаря на предоставената услуга. Също че ще си търсете правата по всякакъв начин и ще пуснете жалба до КЗП ако не Ви отговорят и не решат проблема. Може и да се получи, успех
Да и аз така мисля, първо до хотела. Грешката е моя, че не викнах полиция.

Със сигурност не одобрявам заплахи и т.н. но в крайна сметка ти първа си започнала да се заяждаш, хората са отишли на почивка и си прекарват както намерят за добре.
Хахаха, може би трябваше да си мълча, понеже аз не съм на почивка, или пък в техен стил да взема примерно да се из@кам на полянката, защото и аз съм на почивка все пак и така ми харесва!!!!

# 542
  • Мнения: 1 397
Със сигурност не одобрявам заплахи и т.н. но в крайна сметка ти първа си започнала да се заяждаш, хората са отишли на почивка и си прекарват както намерят за добре.

Да не би и Вие да сте от тези мутри? Иначе не мога да намеря логика на коментара!
Като отидеш на почивка си длъжен не нарушаваш комфорта на останалите,които също са си платили! Ако начина ти на забавления е такъв,че да пречи на другите - отиваш в гората!

# 543
  • Мнения: 119
Това е най-големият риск на почивката в България- да попаднеш на простаци със самочувствието, че светът е създаден само за тях.

# 544
  • Мнения: 1 368
Ужас! Най-малко трябваше да им направите видеоклип на забавата, на шума, който вдигат, на заплахите... Вероятно са хора, близки до хотела и те са им казали за коментара ви. Едва ли те са го прочели сами. Оттам полиция. После качване по социалните медии, жалби до всички. Каквото се сетиш! Трябвало е на момента да си искате парите и след това да си тръгнете. Такива отрепки не трябва да остават безнаказани, защото още повече започват да си вярват, че са велики.

# 545
  • Мнения: 933
Направо сменяйте държавата, в България правосъдие няма. Както се казва всяка държава има мафия, в България мафията си има държава. И концентрацията на такива ще става все по-висока, именно поради чувството им за безнаказаност, а възпитаните и съобразителните ще отстъпват, защото няма справедливост. Тук действат правилата на джунглата и правото на по-силния.

# 546
  • Мнения: 1 397
Това е най-големият риск на почивката в България- да попаднеш на простаци със самочувствието, че светът е създаден само за тях.

За съжаление това не важи само за България! Днес се връщам от Гърция и дори не мога да повярвам как ни развалиха почивката! Още с настаняването родителите на собственика ни предупредиха да пестим водата! Влизаха в стаите и ни спираха климатика,когато ни няма. Мрънкаха постоянно да гасим лампите. Чувснвах се като в казарма. Изпокарахме се и си развалихме настроението. Разликата е,че  няма кой да ни защити,защото нямам нищо друго освен платежно за банков превод. Нито договор,нито касов бон  - нищо! Единственото, което мога да направя е да раздухам случая...

# 547
  • Мнения: 1 368
Мен ако питате, сменяйте държавата, в България правосъдие няма. Както се казва всяка държава има мафия, в България мафията си има държава. И концентрацията на такива ще става все по-висока, именно поради чувството им за безнаказаност, а възпитаните и съобразителните ще отстъпват, защото няма справедливост. Тук действат правилата на джунглата и правото на по-силният!   

Глупости! Ще си сменям държавата, заради някакви отрепки! Щото за чужденеца има правосъдие! Ха!

# 548
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Не бива да се абдикира от всички проблеми. Приятелят Ви е подходил твърде предпазливо и страхливо. Има наредби, правила и вид санкции .
Няколко проверки ще са им от полза.

# 549
  • Мнения: 904
Със сигурност не одобрявам заплахи и т.н. но в крайна сметка ти първа си започнала да се заяждаш, хората са отишли на почивка и си прекарват както намерят за добре.


Изумена съм от коментара. Какво значи първа е започнала да се заяжда, това е семеен хотел, не е дискотека или бар ,та всяка вечер чалга партита по цяла нощ. И вместо да се извинят от въпросната компания  те камо ли не ще пребият хората ,че са си потърсили и те правата. Е, наистина няма такава държава.
А този случай за Гърция за пръв път чета такъв коментар. Няколко години съм летувала там нищо подобно не ми се е случвало, което не значи ,че съм застрахована и няма да попадна на такива селяндури в лошия смисъл на думата. Кажете хотела или студиото, за кой курорт става въпрос.Както казвате "раздухайте "малко.

Последна редакция: нд, 28 юли 2019, 23:35 от dalina_50

# 550
  • Мнения: 933
Вие явно или сте твърде наивни или не живеете в България!

# 551
  • Мнения: 119
Да ти гасят климатика, не че е редно, и такъв мутренски психологически тормоз за мен лично са несъизмерими. И може да се случи само в България. А на много места хора са подложени на такова нещо и в собствените си жилища, не само когато почиват.

# 552
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз дори не съм се " заяждала" с тях. Оплаках се кротко на рецепция и ми казаха, че ще вземат мерки. Следващата стъпка беше да пиша до управата, но видях, че всъщност формата за връзка е до рецепция. Изобщо тези управители така са се покрили, че по никакъв начин е може да стигнеш директно до тях. Исках с този коментар да мога по някакъв начин да стигна, защото те си следят стриктно рейтинга и коментарите. За съжаление някой име казал на тези. На мен по-интересно ми е кой им е предоставил личните ми данни. Те знаеха твърде много за мен - възраст, от къде съм, че и номер на стая. А за приятелят ми -да, той е страхлив. Тази черта е ужасна за мъж. Но това е друга тема.

# 553
  • Мнения: 933
Такъв подход освен в жилищните блокове, се среща изключително често и на пътя.
Най-нормалното нещо си направила, но това в България не работи. Управителите може да са били и на масата с тях, ти реално не си ги виждала, очевидно е, че от рецепцията са ги прикривали.

# 554
  • Мнения: 1 397
Да ти гасят климатика, не че е редно, и такъв мутренски психологически тормоз за мен лично са несъизмерими. И може да се случи само в България. А на много места хора са подложени на такова нещо и в собствените си жилища, не само когато почиват.

А да идват да ти оглеждат матрака,твърдейки,че детето ти явно се е напишкало, защото ти си позволил да си проветриш чаршафите,тъй като нямат ангажимент да ти ги сменят за 7 нощувки?
Не съм казала,че тормоза е сравним, а че не само в България можеш са "извадиш такъв късмет "...

Общи условия

Активация на акаунт