"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 44

  • 29 614
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
Вижда се нещо, но тези белийв толкова често дават изпарителни черти, че не бих се доверила. Освен това чертата не розовее. Закъснение имаш ли?
Не нямам до МЦ има още седмица, но аз понеже съм много нетърпелива и реших да си направя теста от по рано Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 10 642
Няма как седмица преди новия цикъл да имаш положителен тест!

# 32
  • Мнения: 49
Уж този тест е бил за ранна бременност, аптекарката така ми каза, след седмица пак ще си направя тест ама та тази черта е толкова бледа има ли вероятност да отчете нещо? Благодаря все пак.. Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Това с ранното тестване си е рекламен трик. Няма как толкова рано да покаже положителен резултат. Дори и да има оплодена яйцеклетка, то 7 дни преди датата на менструация тепърва започва имплантиране.

# 34
  • Мнения: 49
Охх обърках се, искам и да споделя някои симптопи, които имам от няколко дена. боли кръста, имам странна болка около пъпа и сякаш някокво дърпане на десния яйчник преди няколко дена имах зацапване (кафеникав цвят) 

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Отново-не може да имаш седем дни до менструация и симптоми на бременност от няколко дни.

# 36
  • Мнения: 215
Уж този тест е бил за ранна бременност, аптекарката така ми каза, след седмица пак ще си направя тест ама та тази черта е толкова бледа има ли вероятност да отчете нещо? Благодаря все пак.. Simple Smile
На мен лично този “ранен” тест ми отчете отрицателен при 7 положителни surecheck, така че им нямам много вяра 🤔

# 37
  • София
  • Мнения: 11 484
Anasteyja, ти още тестове ли правиш Thinking

# 38
  • Мнения: 215
Anasteyja, ти още тестове ли правиш Thinking
Хахаха не, но първите два дни си направих общо 10 теста 😂😂😂 има ли друга съмняваща се като мен хаха

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Е ти да беше пуснала кръвен още тогава щеше да ти излезе по-евтино и да е категоричен.

# 40
  • Мнения: 215
Е ти да беше пуснала кръвен още тогава щеше да ти излезе по-евтино и да е категоричен.
Пуснах си, но след всички други 😂

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Знам, затова написах "още тогава" Mr. Green

# 42
  • Мнения: 215
Знам, затова написах "още тогава" Mr. Green
Мисля че съм роднина на Тома-неверни 🤔

# 43
  • Мнения: 128
  ето го моят тест за бременност три дни преди очаквания цикъл, който вече е на. 9 месеца и казва мама😊така че не губете надежда щом се правят и опити за зачеване кураж....

# 44
  • Мнения: 4 518
Охх обърках се, искам и да споделя някои симптопи, които имам от няколко дена. боли кръста, имам странна болка около пъпа и сякаш някокво дърпане на десния яйчник преди няколко дена имах зацапване (кафеникав цвят) 
И мен ме боли кръст, гръбнак, усещам тежест в корема, гърдите ме болят дори от докосването на водата като се къпя, но ей на, на 37 ден (имам нередовен цикъл между 29 и 38 дни), а тестът е отрицателен и така вече близо 3 години.
Успокой се малко, ти седем дни не можеш да изчакаш, дано не станат години и при теб...

Общи условия

Активация на акаунт