🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 4)

  • 76 870
  • 1 910
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 6 717
Въобще нямам идея кога Манчо си е свалил гащите и кога се е развел Joy коментирам по принцип. Всеки носи отговорност за постъпките си.

# 1 291
  • Мнения: 13 783
То пък един мъъъж... Дебел, плешив и готвач. Всяка вечер го няма.
Но пък финансово красив, както се казва. И то много красив Wink

# 1 292
  • Мнения: 3 994
Учудена съм защото ми изглеждаха добър тандем с бившата му поне от интервютата им ..

# 1 293
  • Мнения: 4 169
Във Фейсбук и по телевизията всички изглеждат много щастливи. Какво и как е било при тях - вижда се резултата.
Манчев има пари, а и като доби популярност с този формат, според мен доста се е наиграл. Много се съмнявам, че тази е първата, с която е кръшнал на жена си.

# 1 294
  • Мнения: X
Най-вероятно и с нея ще се случи същото. Вълкът козината и жената си мени, нрава - не.

# 1 295
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 303
Най-вероятно и с нея ще се случи същото. Вълкът козината и жената си мени, нрава - не.
и за вълчицата е същото.  hahaha

# 1 296
  • софия
  • Мнения: 2 463
как пък толкова бързо се появяват бебета след има няма месеци афера /не визирам Манчо, а като цяло големите звезди,масово изведнъж приятелките им забременяват/...момичетата са решили, че ще си живеят по-добре с дете от дебел чичка....с дебела сметка....

# 1 297
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Днес повтарят епизод от 2016 г. Иво Инджев, Рут Колева, Камелия Воче, Мира Добрева, Филип Аврамов.

# 1 298
  • София
  • Мнения: 14 751
Почвам да подозирам, че някой недоброжелател в Нова му подля вода на Манчо с излъчването на тази седмица, снимана преди година. Дали не искат да го разкарат и мотива да е масовото недоволство и спад в доверието към лицето на предаването? Защо изобщо я пуснаха тази петорка, не може да не са предвидили какъв удар ще бъде по имиджа на шефа.   

# 1 299
  • Мнения: 3 994
От 2016 толкова ли нямат какво да дават че и повторения...

# 1 300
  • София
  • Мнения: 12 480
Тези не мога да се сетя дали съм ги гледала, но Мира Добрева не мога да я издържа. Май ще пропусна.

# 1 301
  • Мнения: 19 523
А, а пък Вочето, дето взе самолета да напазарува от Италия и после обратно - голямо позьорство, голямо натягане. В момента е подсъдима за невърнати дългове, обаче - "Пазарувам си храната от Рим". Май и тя ги посрещна в нечия чужда къща. Само дето тя за разлика от Нелката си сготви сама.

# 1 302
  • София
  • Мнения: 8 134
Това с ходенето до Рим и аз го помня, но май беше от първото й участие. Но тя поне може да готви.

# 1 303
  • Мнения: 9 568
Почвам да подозирам, че някой недоброжелател в Нова му подля вода на Манчо с излъчването на тази седмица, снимана преди година. Дали не искат да го разкарат и мотива да е масовото недоволство и спад в доверието към лицето на предаването? Защо изобщо я пуснаха тази петорка, не може да не са предвидили какъв удар ще бъде по имиджа на шефа.   

не знам кой кво, обаче направо се срина със земята Манчев.
ау, Рут колева, бляк! мира добрева, бляк! вочето горе-долу. няма да се гледа май.

# 1 304
  • Мнения: 28 737
И аз я помня тази Черешка, Мира Добрева ги посреща на двора в една къща! Но не се възхитиха особено на ястията й, особено Вочето! А представянето на Вочето ми се губи...

Общи условия

Активация на акаунт