🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 4)

  • 76 930
  • 1 910
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 11 565
Ходенето до Рим беше второто й участие, когато всъщност петорката беше съставена само от победители- Катето Евро, Камен Воденичаров, Дичо, Жени Калканджиева и Камелия Воче.

# 1 306
  • Мнения: 19 525
Ами те с по толкова участия може ли да ги запомни човек какво са правили?

# 1 307
  • София
  • Мнения: 2 241
И аз имам бегли спомени от тази петорка. Ако не се бъркам Филип Аврамов ми се видя много нечистоплътен и много ми опротивя. Рут по принцип ми е антипатична, Воче и Мира се имат за много хай и се превземат повече от нормалното. Май ще пропусна тази седмица.

# 1 308
  • Мнения: 69 162
Не ми се гледат претоплени манджи...

# 1 309
  • Мнения: 15 280
Скрит текст:
Почвам да подозирам, че някой недоброжелател в Нова му подля вода на Манчо с излъчването на тази седмица, снимана преди година. Дали не искат да го разкарат и мотива да е масовото недоволство и спад в доверието към лицето на предаването? Защо изобщо я пуснаха тази петорка, не може да не са предвидили какъв удар ще бъде по имиджа на шефа.   

не знам кой кво, обаче направо се срина със земята Манчев.
Вярно, че миналата седмица се компрометира, но продължавам да съм фен на Черешката и предпочитам Манчев с всичките му кусури пред Семейни войни, Женени от ПП и т.н. риалити формати, които хем нескопосно са монтирани /в последния сезон на Черешката също го имаше/, хем нищо забавно не се случва.

# 1 310
  • Испания
  • Мнения: 37 503



Може и да повтарят изцяло тази седмица отпреди 3 години.

# 1 311
  • Мнения: 4 706
Почвам да подозирам, че някой недоброжелател в Нова му подля вода на Манчо с излъчването на тази седмица, снимана преди година. Дали не искат да го разкарат и мотива да е масовото недоволство и спад в доверието към лицето на предаването? Защо изобщо я пуснаха тази петорка, не може да не са предвидили какъв удар ще бъде по имиджа на шефа.   

не знам кой кво, обаче направо се срина със земята Манчев.
ау, Рут колева, бляк! мира добрева, бляк! вочето горе-долу. няма да се гледа май.
И лошата реклама също е реклама. Ето аз не знаех нищо за Нели, а след това предаване научих доста за нея..

# 1 312
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Те хубаво повтарят - ама да повтарят първите епизоди преди 6-7 години - които никой не ги помни.

# 1 313
  • софия
  • Мнения: 2 463
а точно! да пуснат най-първите епизоди! Дори във Vbox най-старите епизоди са от преди 4 години....

# 1 314
  • Мнения: 3 743
Аз не съм я гледала тази седмица, ще пусна по-късно. Чудя се коя ще лицемерничи повече - Воче или Добрева? 🤔😆

# 1 315
  • Мнения: X
Добрева лицемерничи, Воче послъгва.

# 1 316
  • Мнения: 2 015
Колко нелепо се получава.
Тук Филип Аврамов е още женен за Милена, та и сестра и чак показва. А към днешна дата той е вече със Севинч Ибрахим/дали още/.
Малко жълта хроника, ама не се стърпях.

# 1 317
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Тази простотия с песента беше мега тъпа...бях го забравила този момент

# 1 318
  • Мнения: 7 848
Някой помни ли от коя година е това? Само си спомням, че коментирахме мърлявата тениска на Фиката.

О.да. Искам да помоля за рецептата на Любенов за пълнените патладжани с кайма.
Не гледах внимателно, а не бих го повторила.

# 1 319
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
2016год

Общи условия

Активация на акаунт