🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 13 (Тема 4)

  • 76 688
  • 1 910
  •   1
Отговори
# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Прясната мащерка съвсем ви е замъглила мозъците.

# 31
  • София
  • Мнения: 8 109
Как ще е висок Манчо, метър и двайсет Grinning
Сигурни ли сте, че използвате правилната мащерка? Joy

# 32
  • Мнения: 68 637
Усмивката му е чаровна...😆

# 33
  • Мнения: X
Усмивката му е чаровна...😆
Чаровна е, ами. И с тая усмивка като сготви някоя манджа афродизиак и работата е готова Joy
Симпатяга е той.

# 34
  • Мнения: 5 001
Преди няколко дни видях Манчев на живо, май си купуваше нова кола. Изглежда по-добре от едно 80% от наборите му. По моите критерии не е нисък.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 21:03 от Алиена

# 35
  • Мнения: 6 703
Днес спретнах едни вратни пържолки с прясна мащерка, трепач станаха. Прав е Манчито за свежите подправки!

# 36
  • Мнения: 17 982
Днес спретнах едни вратни пържолки с прясна мащерка, трепач станаха. Прав е Манчито за свежите подправки!

Ще се научите вие, ама само го бъзикате човечеца  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 12 394
Манчо и на мен ми е промил мозъка. Събота ходих по едни чукари и имаше мащерка. Бая си набрах. Сега трябва и да сготвя нещо с нея, но нямам време.

# 38
  • Мнения: 15 195
Днес спретнах едни вратни пържолки с прясна мащерка, трепач станаха. Прав е Манчито за свежите подправки!
И аз спретнах едни вратни пържоли само със сол, ч. пипер и малко масло, във фурната на грила. Вярно, месото беше много хубаво, как да го развалям с разни гюрлюци. Blush

# 39
  • Мнения: X
Какво се случва в темата? Марш да купите суха чубрица от магазина! Anguished

# 40
  • Мнения: 11 566
Сух копър вАжи ли за таратор. Все забравям да купя пресен.
Да не ме чуе Манчо само / стъпващо на пръсти човече/.
ОреСи слагам иначе. bowuu

# 41
  • Мнения: X
Манчо и на мен ми е промил мозъка. Събота ходих по едни чукари и имаше мащерка. Бая си набрах. Сега трябва и да сготвя нещо с нея, но нямам време.
Основното е мащерка, другото го добавѝ, да не е сама. 😂

Сух копър вАжи ли за таратор. Все забравям да купя пресен.
Абе не си е като с пресен. Тичай да купиш, да не разваляш таратора! 🥣

# 42
  • Мнения: 15 195
Сух копър вАжи ли за таратор. Все забравям да купя пресен.
В петък голям резил. Купувам копър-пресен без да го помириша. Прибирам се - оказа се резене.
После сънувах Манчев - ужас, добре че дойде един питбул /в съня/ да ме събуди. Не се шегувам, кошмарът беше пълен.

# 43
  • Мнения: 13 764
Вие наистина ли сега откривате пресните подправки Simple Smile Аз мислех, че се шегувате с Манчев просто. Иначе, то е ясно, че прясното си е прясно, особено, ако е употребено на място. Просто допреди няколко години пресни подправки не се намираха лесно, докато сега в големите вериги ги предлагат целогодишно почти.
Не харесвам мъже, които зарязват с лека ръка дългогодишни бракове, жена и деца, заради млади гаджета! Ама като се е сдушил с такива като цоневата щерка, няма как друго да стане. Дано поне му стигне акълът да се разведе достойно и не ощети старото си семейство, заради новата тръпка.

# 44
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Мен не ме кефи Манчито, мазничък ми идва.

Кой ще готви тази седмица?

Общи условия

Активация на акаунт