"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 42

  • 60 225
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 511
Фрагът излезе и изобщо не ми хареса. Пак ще правят Санем на идиот. 😠😠
https://www.instagram.com/p/Bz52TEOgBtn/?igshid=1vjgqpc6qsv7v

# 286
  • Мнения: 11 984
Фрагът излезе и изобщо не ми хареса. Пак ще правят Санем на идиот. 😠😠
https://www.instagram.com/p/Bz52TEOgBtn/?igshid=1vjgqpc6qsv7v

явно задади поредната идиотия не бяха очаровани, не че аз съм

благодаря!

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 19:56 от Slawena

# 287
  • Мнения: 41 690
Демо Hug,благодаря за 2-ри фрагман! bouquet

Ето и превод в ИГ

ОНЛАЙН ПЕРЕВОД РАННЕЙ ПТАШКИ🕊️ on Instagram: “2 Фраг к 38 серии..
https://vk.com/demet_no309_erkencikus?z=video-116464248_45624735 … l_wall_-116464248


# 288
  • Мнения: 8 098
Фрагът с рус. суб.



Санем, явно е на моето мнение ... JoyTwo Hearts


Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 20:08 от alex_94

# 289
  • Мнения: 11 984
Явно едната част на епизода ще гледаме Санем  да се прави на това което не е, а Джан да гледа тъпо и недоумяващо, после продължава с бавното осъзнаване пак с помощта на Санем...И малко от другите за цвят....

Хубава вечер!

# 290
  • Мнения: 972
Привет 🤗

Единственото, което си мисля е как Джан, в определен момент, ще бъде груб към Санем и това ще я сломи и ще даде назад. Може би ще прецени, че го притиска прекалено много. Незнам, само си разсъждавам на глас. Тази новата дето ще влиза дано не е пак с цел ревност, че Аслъ Зенгин ми беше достатъчна.

# 291
  • Мнения: 1 511
Искам да удуша някой сценарист. Защо решиха, че развивайки по този начин сценария ще спасят рейтинга?!!!!

# 292
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
На български не е по различно...
Д-р: Спомняте ли си някого от стаята?
Джан: Да татко майка брат ми. А вие?
Мевкубе: Правя чай на Джан ще му дойде добре. Ще изпие чашка и веднага ще каже Санем.
Лейля: Той няма да изпие това никога.
Мевкубе: Какво ме засяга мен. Вие ще го убедите.
Джан: Един чай.
Санем: Той чай ли каза?
Джей Джей: Да чай Санем.
Санем: Това е смешно.
Джей Джей: Джан бей чаят ви. Не не не
Санем: Помниш ли това място?
Джан: Девическа кула въздух. Какво съм длъжен да си спомня?
Санем: Достатъчно уморих се.
Джан: Аз също се уморих.
Санем: Стига.
Санем: Това е единствената ми книга. Ти също си единствената ми любов.

Хубава вечер.

# 293
  • Мнения: 11 984
Искам да удуша някой сценарист. Защо решиха, че развивайки по този начин сценария ще спасят рейтинга?!!!!

Демо, не съм го казала аз,а по умни от мен " ум умува, ум робува, ум патки пасе". Whistling

# 294
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Чуждото е по-хубаво 😂😊

# 295
  • Мнения: 8 098
Привет 🤗

Единственото, което си мисля е как Джан, в определен момент, ще бъде груб към Санем и това ще я сломи и ще даде назад. Може би ще прецени, че го притиска прекалено много. Незнам, само си разсъждавам на глас. Тази новата дето ще влиза дано не е пак с цел ревност, че Аслъ Зенгин ми беше достатъчна.



Mariya, Hug точно това не бива да се случва... ще промени коренно сериала!:confounded:

Stoyanova, Hug може да не е чуждо...Blushможе вече и Демет да има вече договор с Tom Ford...Joy

# 296
  • Мнения: 731
Здравейте момичета  Hug
Това вече е прекалено .
Тази избирателна амнезия си е направо обида за интелекта и търпението на зрителя  Rage .Санем пак ще е под голямо напрежение и ще я вкарат в къде комични , къде направо трагични ситуации .
Остава да измислят и проблем със здравето за малко драма и кашата ще е пълна .
Ще гледам серията със сигурност , но много трудно ще преглътна този студен ,резервиран и абсолютно безчувствен Джан .  Angry

# 297
  • Мнения: 972
alex 🤗  кое точно имаш предвид? Студеният Джан или връщането на старата история за ревността?
Горе долу съм наясно как действа мозъка при травма. Отключват се защитни реакции човек забравя минали събития, определени хора и най новите създадени спомени. Имам приятел, на който му се случи подобно нещо(Съвсем различно е от ума на сценариста, който прави филм все пак) .
Далеч съм от мисълта, че ще разделят Джан и Санем за много време. Когато мозъка започне да оздравява нещата си идват на мястото, все пак зависи колко тежка е травмата, разбира се(пак ще кажа, сериал гледаме). Мисля си, че в определени моменти, когато види някои неща, Джан ще си спомни нещо, може би като дежавю, или поне се надявам. Цялата работа е, че незнам докога мислят да правят сериала и евентуално колко ще удължат амнезията за да има какво да се гледа.

# 298
  • Мнения: 11 984
Ако  се появи и някой мачо с калашник в офиса и реши да взема заложници и за капак затворническа реалност направо си става турско дизи по шаблон, болен, патаклама, затвор... рейтинг до небето...Sunglasses

# 299

Общи условия

Активация на акаунт