"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 42

  • 60 304
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 29
Здравейте на всички,
снимки с хубав знак. Нима там ледовете се топят?......Благодаря за преведеното интервю! Еха,какъв ген- Джан с албанска, македонска и турска кръв. Удоволствие бе да ги чета, имайки предвид как изглеждаха на снимките и клипа.
През цялото време си представях как мило отмята кичурите от лицето на Демет. Нежен Дивит, вероятно и нежен Яман, но заедно с това и доста "барут" се усеща в него.
Хубав ден ви желая!😄😄😄

# 691
# 692
  • Мнения: 8 098
Nature FireNature FireNature Fire

В жегата..Nature Sunny.Nature Sunnyновият , oще по-горещ клип на kesara...Heart:kiss:ss:



От официалния акаунт.

 Fikr-i Harika ще направи всичко по силите си, за да получи кампанията.





Последната - четвърта  част от интервюто на ДжанДем в превод на Мариана Върбанова.Kissing Heart

Скрит текст:
ИНТЕРВЮ за албанска телевизия
Четвърта част, последна
Където ще разберете, какво е замислил Джан за своята брада и коса, след като бъдат отстранени и как Демет поддържа формата си и красотата си!
РомКом - съкратено за романтична
комедия

Жур - ка : В драмата има тъжни сцени и можеш да накараш зрителите да плачат с тъжна музика, но в РомКом трябва непрекъснато да караш хората да се смеят.
Демет : В драмата има много елементи, които правят работата на актьора по-лесна, но в ромком има по-голяма тежест върху актьора. Говоря албански между другото.
В очите на хората РомКом е жанр, оставен назад и не се разглежда като такъв с потенциал, може би това се случва само в Турция и мисля, че е само тук наистина. По-малко сериозно се приема, като че не работим същите часове, като че не полагаме същите усилия, като че не извършваме същото професионално пътуване.
Има хора, които мислят, "Какво толкова, историята се развива меко. Какво точно вършат те като актьори?" Може да сте сигурни, че това е много по-трудно. Докато да накарате човек да плаче от чужда гледна точка е по-лесно. В РомКом имаш работа с изобразяването на нещо, което не е задължително да кара хората да се смеят.
Джан : Без да излезе абсурдно
Демет : За да убедиш зрителя, че в рамките на един и същ сериал, дори един и същ епизод, той ще бъде накаран да се смее и да плаче... . Да бъдеш в състояние да играеш, снимаш и създаваш този свят е много по-трудно. Може би не е правилно да казвам, че е по-трудно?!
Джан : Не, по-трудно е!
Демет : В това има скрита енергия.
Джан : Това изисква висока енергия и производителност, енергийни подобрения. В Ромком винаги има нужда да добавите нещо от себе си, следователно това изисква актьорът да има висока енергия през цялото време
Демет : И има отворени перспективи.

Жур - ка: В РоКом хората се чудят кога ще се целунат, кога е сватбата, в драмата е по-скоро кога ще умре някой..."
Демет: Да, като „той ще бъде застрелян в този епизод със сигурност“

Жур - ка: Правите сериали, които можем да гледаме с цялото семейство. Имам деца тийнейджъри и никога не съм пропускал епизод на cilek kokusu нито dolunay.
Демет : Има хора, които ми казваха „Демет работиш вече 6 години, кога ще правиш драма?“.
Джан : Като че ли това е просто тест!
Демет : Това не е така, това е жанр сам по себе си. Това не означава, че ще направя РомКом до края на живота си, или може би, ако моята енергия е голяма и искам да го. правя, ще го направя.
Не мога да остана неподвижна при четене или гледане на драма, защото енергията ми е твърде висока и работата в драма не е достатъчна за мен. Това не е свързано с това дали мога или не мога да го играя, или дали ще бъде похвалена или не, аз говоря за лична енергия. Радвам се, че приех този проект, защото това е проект, който точно подхожда на моята енергия и се превърна в нещо наистина красиво, дори не говоря за това, че сме добър дует, но за мен лично. Това не е стълба. Ако умението да правиш драма означава да можеш да плачеш и да накараш хората да плачат, тогава ние вече го правим и в този сериал, има такива ситуации. [в този жанр.]

Жур - ка: Всичко за вас, във всичко, което правите, има специален аромат, сякаш принадлежи само на вас и ние се стремим да го притежаваме?!
Демет : Можете ли да усетите моя аромат? 🌝
Джан : Иска ми се технологията да се е развила до точката, която ни позволява да предаваме аромати по телевизията.

Жур - ка: Значи отиваш в армията. Стотици хора изпратиха съобщения, че искат твоята коса и брада.
Джан : Аз ще ги даря. Между нас често се шегуваме за даряването, когато се обръсна, но ако се случи, ще го направя. Любопитен съм и за това как ще изглеждам, когато ще се обръсна.

Жур - ка: Демет, вие сте много красива, какво правите, за да изглеждате толкова красива. Съмнявам се, че отиваш на специални места, но имате ли някакви съвети за тази хубост?Джан : Тя е много млада и красива, дори не е необходимо да прави нещо допълнително
🙈❤
Демет : Обръщам специално внимание на кожата си, тъй като трябва да използвам много грим, но понякога оставям нещата така това, защото мисля, че всичко е психологически обосновано, като че ли изглеждам по-добре, ако имам добър ден, затова не насилвам себе си много.
Джан : Демет вярва, че всичко е свързано с мозъка. Ако сте щастливи, можете да бъдете лек за себе си и да поправите много неща, ако сте щастливи ще бъдете и красива.
Демет : Да, защото аз нося една и съща дреха по три дни понякога и чувствам, че изглеждам много грозно, а други дни, сякаш съм по-красива от всякога и.....
Демет /Джан : Няма друго обяснение за това!

Жур - ка: Така че, Демет, не чувствате необходимост да се грижите особено за това, което ядете или пиете?
Демет : Не наистина и това би било наистина трудно при тези условия на труд!

Жур - ка : Така че просто оставяте вътрешното си щастие да изгрее?!
Демет : Да. По много непретенциозен начин.

Жур - ка : Благодаря и на двамата, знам, че сте много заети. Пожелавам ви голям успех, вие сте много млади и красиви хора. Пожелавам ви най-доброто в бъдеще и съм сигурена, че то ви очаква.
Демет : Благодаря, че дойдохте
Джан : Добре, че бяхте сте тук, това беше мил разговор, благодаря ви!
Демет: Елате отново!

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 18:24 от alex_94

# 693
  • Мнения: 41 856
Алекс Hug Стоянова Hug,благодаря за новите снимки и бг.превода на интервюто! bouquet bouquet

Кесара Hug,страхотен горещ клип! newsm10











================

Демет и Джан зад кадър...на жп.гара са....





Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 18:38 от Zlatina3

# 694
  • Мнения: 773
Момичета 🤗🤗🤗

Днес чакаме ли втори фраг или аз се омотах нещо? 🤔
Те може и да ни го спестят за повече мистерия около епизода 😂

Кеси 🤗 отново страхотен клип. Голям талант си.

# 695
  • Мнения: 8 098
Нова с Демет.

Kissing Heart




Джан Яман вече официално е номиниран в престижната класация
 The 100 Most Handsome Face of 2019 Kissing Heart

 


Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 21:32 от alex_94

# 696
# 697
  • Мнения: 8 098
Kissing Heart



Stuck Out Tongue Winking Eye

Фрагът с рус.суб.

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 21:47 от alex_94

# 698
  • Мнения: 41 856
Превод....

Второй фраг к 50-ой серии «Ранняя Пташка» с русскими субтитрами

https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456243922%2F880e35779 … l_wall_-132999259

# 699
  • Мнения: 773
Благодаря за фрага 🤗

Нищо не разбрах 🤔 май ни показват само пълнежа на епизода.
Яко се паникьосвам вече, чя няма да видим нищо освен отплаването на Санем и Джан накрая. Толкова искам да ни ги покажат женени и поне с едно дете 😂
За останалите персонажи не смея да се надявам на развитие. Дано поне Джан си спомни.

Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 23:49 от Evelina Georgieva 604172

# 700
  • Мнения: 985
И аз това почвам да се чудя. Да не го завършат през пръсти, ще е срамота дори финала да не е ясен а да е с отворен край...

# 701
  • Мнения: 8 098
Как виждат феновете  🙈 Джан и Санем след нощта прекарана на брега...🤣😂🤣



🧚♀🧚♂

# 702
  • Мнения: 47
Това ме уби 🤣🤣🤣

# 703
  • Мнения: 41 856
Добро утрооо! Hug Hug Hug



Благодаря за всичко споделено! Hug bouquet Hug bouquet







Желая ви приятна неделя! Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 12 005
Здравейте!

Балгодаря за преведения епизод и всичко споделено!

И нещо за Джан Яман, но не знам откъде е преписвано и от кога Rolling Eyes


Скрит текст:
Турският актьор, който е един от най-харесваните в Турция, мечтае да създаде семейство.


Този 29-годишен турчин, любител на природата, е работил като адвокат, докато актьорството не пресича пътя му. С пронизващия си поглед и съблазнителен вид той покорява повече от 4 милиона последователи в социалните мрежи, на които е много благодарен: "Те са ключът към всичко добро, което ми се случва в кариерата ми. Работим, за да ни гледат и да ни се наслаждават. Това е най-хубавото нещо за мен."

Сред плановете му за бъдещето са сериалите: "Бих искал да продължа в телевизията и може би да изпробвам късмета си в киното". Той също така планира да създаде семейство: "Сега в живота ми няма никой, но бих искал да се оженя и да имам деца. Това е нещо, което виждам доста близо и се надявам, че ще дойде скоро." Освен това той твърди, че е отлична партия: "Нещо, което обичам, е готвенето. Мисля, че закуската е това, което правя най-добре. Имам много добри рецепти."

Как минава неговият ден, когато не снима?
Сред неговите хобита е и практикуването на бокс: "Спазвам диетата си, прекарвам един час на ден във фитнеса и консумирам чесън и жен-шен, за да укрепя имунната си система. Очевидно се притеснявам за формата си." Той се грижи добре за тялото си, въпреки че има нещо в него, което би променил: "Признавам, че мразя краката си, те са големи, нося 46-ти номер и ми се струва ужасно."

През свободното си време той подпомага фондации като "TEMA", която се намира в Турция и отговаря за опазването на природната среда. В повече от един случай той е сътрудничил в благотворителните гала вечери, които организират, заедно с колегите си от членовете на гилдията като Игит Йозшенер (Езел). "Има две неща, които мразя - хората винаги да са привързани към мобилния телефон и да не мога да се оттегля да се наслаждавам на моята самота. Природата решава и двете, затова я харесвам. Трябва да сме наясно, че имаме само една планета, а екологичността е необходима, за да продължим в нея."

И докато се рових насам-натамчетох, че сериала ще е със щастлив край, феновете да не се притесняват.


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт