Разкрих я във форума

  • 11 536
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
 hahahaХА-ХА-ХА. Оставам с впечатлението, че повечето от вас реагират така, сякаш ги е страх да не съм тяхната зълва - оправдават се за това че се послъгва във форума Joy Joy Joy
Открит разговор определено няма да имам сили да проведа, но ще й подскажа...
Аз също смятам, че най-важното брат ми де е щастлив с нея и хлапетата.
Май просто ще си остана с 1 на ум newsm78

# 31
  • Мнения: 7 914
come2me,
 и тя по тази аналогия може да се разсърди, че и четеш миналите постинги и я шпионираш!
 А също така... всяка история си има толкова гледни точки , колкото са учасниците в нея....

Може нещата, които теб не те дразнят у майка ти (понеже ти е майка ) от гледната точка на снахати да са страшно изнервящи!

Седнете на по едно кафе и и кажи какво си прочела и поговорете...Ако тя все пак отрече, че  въпросната личност е тя... е ясно, че няма какво повече да говорите! Но ако е тя потвърди не прикривай разочарованието, понеже то ще те яде и си е чисто лицемерие! Peace

# 32
  • Мнения: 3 576
Аз на твое място ще се направя, че нищо не знам и нищо не съм прочела.
Бих си се държала съвсем нормално, поне външно.
Вече знаеш какво мисли за майка ти и семейството ти, имай си едно наум, не си разваляйте отношенията - все пак е жена на брат ти.

# 33
  • Мнения: 3 091
Ама защо четенето на минали постинги се възприема като шпионаж! всеки писал трябва да си носи отговорността...
Интернет разказа играта на сума народ... Семейства се развалят и до ден днешен. Интернет е медия - гигантска и "неуправляема", но анонимността е мираж.
 

# 34
  • Мнения: 2 924
hahahaХА-ХА-ХА. Оставам с впечатлението, че повечето от вас реагират така, сякаш ги е страх да не съм тяхната зълва - оправдават се за това че се послъгва във форума Joy Joy Joy
Открит разговор определено няма да имам сили да проведа, но ще й подскажа...
Аз също смятам, че най-важното брат ми де е щастлив с нея и хлапетата.
Май просто ще си остана с 1 на ум newsm78
със сигурност не си ми зълва:) Помагаме ти да приемеш реалността в това нереално пространство тук:) А тя едва ли ще се познае, освен ,ако не излезеш от анонимността си на гост и не пишеш в тази тема с ника си.

# 35
  • Мнения: 46 526
За начало, ако нямаш намерение да й казваш, спри да й четеш публикацийте, иначе тя ще продължава да пише, а ти да се нараняваш.

По отношение на майка ти, тя все пак е твоя майка и не можеш да гледаш обективно, не се засягай от написаното.

Виж за другото, което пишеш, за нещо, което се е случило с детето и е замесила теб в историята- гадничко е да се лъже така, бих си имала едно на ум вече за такъв човек ...

# 36
  • Мнения: 4 473
Разкрила си я, прочела си, не ти е харесало.
Ти свекърва нямаш ли си?
И какво всъщност целиш с тази тема - да получиш нашето възмущение относно писанията й ли?

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А защо не поговориш с нея, може би и тя нещо е обидена, или разочарована, въпреки всичко не е права да говори зад гърба ти, при положение, че може да ти го каже в очите!  newsm78

# 38
  • Мнения: 6 619
Много гадничко Sad
Ама не е редно да и четеш мнинията Close
Съвсем нормално е да има неща които да не харесва в майка ти.
Всеки има право на лично пространство .

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мисля, че трябва да спреш да я следиш по форума и да не провеждаш никакъв разговор. Ако искаш, остани си с 1 на ум и толкоз.
Или ти си безгрешна към твоята свекърва? Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 475
Всеки си има право на лично мнение.Не я чети като те дразни.Или поговори директно с нея   Peace

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 356
Ама защо четенето на минали постинги се възприема като шпионаж! всеки писал трябва да си носи отговорността...

Абсолютно! Функцията преглед на публикациите на даден потребител е със свободен достъп, ще чета, каквото си поискам. Защо да не е редно да го правим?! Решила жената- чела! Мазохистичното проговаря понякога във всеки от нас, когато най- малко го очакваме  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 22 867
Знаеш ли, моята зълва страшно се оплакваше от свекърва си, и когато и аз се престраших да кажа нещо за моята /майка и/ пред нея, знаеш ли какъв беше отговорът?: "Ами, тя майка за добро го прави." Ама изобщо не ме попита колко ми е добре от доброто на майка и. Та недей я съди много снаха си. Гледните ви точки са различни и отношенията ви към майката-свекърва също. Е, ако е преиначила случилото се с детето, не е права, разбира се, но ние тук не знаем подробностите. И изобщо, по отношение на лъжи, свързани с деца, съм много предубедена. Имах колежка, която постоянно отсъстваше от работа с обяснението, че дъщеря и е много болна. Ние и влизахме в положението, докато не разбрахме случайно, че тя не си гледа детето, което не е било болно, а ходила по пътешествия и почивки  с мъжа си. Случи се така, че малкото момиченце претърпя операция, нещо гинекологично и доста тежко, вече не помня точната диагноза. Всички си казахме тогава, че не бива човек да забърква детето си в лъжи, защото в крайна сметка всичко вземе та стане. А защо детенцето тегли? Питала съм познат поп, защо невинното дете, а той ми каза, че господ така наказва, та да я боли повече майката и да бъде наказана по този начин за деянията си. Не съм вярваща, това с попа беше в случаен разговор, но понеже и друг подобен случай имам с моя позната, взех да си мисля, че може и да има нещо, кой знае. newsm78

# 43
  • Мнения: 5 539
Дано след тази тема много хора да си вземат поука и да мислят малко преди да пишат по адрес на трети лица. Много е лесно да преувеличиш нещата, за да добие историята ти още по-покъртителен вид, щом лицето, за което пишеш, не присъства. Ами ако то всъщност е тук?
Нека на всички да ни е обеца на ухото този случай.

# 44
Много гадничко Sad
Ама не е редно да и четеш мнинията Close
Съвсем нормално е да има неща които да не харесва в майка ти.
Всеки има право на лично пространство .
че от кога форума се счита за "лично пространство" и още повече никъде не видях забрана за преглеждане на стари публикации Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт