Разкрих я във форума

  • 11 548
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
hahahaХА-ХА-ХА. Оставам с впечатлението, че повечето от вас реагират така, сякаш ги е страх да не съм тяхната зълва - оправдават се за това че се послъгва във форума Joy Joy Joy
Открит разговор определено няма да имам сили да проведа, но ще й подскажа...
Аз също смятам, че най-важното брат ми де е щастлив с нея и хлапетата.
Май просто ще си остана с 1 на ум newsm78
хаха, за момент и аз реших, че може да е моята зълва (но се сетих, че нямам две деца), но ХАХА не ме беше страх, щото зълва ми е извън семейството. ХАХА, къде намери оправдания.
Ако не говориш с жената, не оставай с 1 на ум-така проблемът се задълбочава. Или забравяш, или говориш, а не да си мислиш "Аз знам, но ти не", в определен момент ще имаш промяна в поведението, тя няма да разбере откъде е и ще има нова тема тук

# 46
  • Мнения: 3 091
Простете ми - ама жестоко се забавлявам!
И какво - като това е мнението на зълвата? проблемът е, че е различно от нашето... Ами аз, ако прочета какво пише бившата ми снаха - сигурно трябва да си прережа вените! Тя май не пише, де...
След едно изясняване кой какви ги е писал - ще се оправят ли нещата? ще се промени ли "ужасното" мнение на зълвата за свекървата? НЕ!
хора, сами си създавате проблеми от нищото... айде, със здраве!

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 12:16 от Ламята НЕСПАСКА

# 47
  • Мнения: 5 877
Сори, ама това "Разкрих я във форума" звучи доста инфантилно. Да не си Ланс Линк-тайният агент? След като го е написала, значи е имала нужда да го каже. Според мен пък е по-добре, че е намерила отдушник, вместо да събира напрежение и да избухне пред майка ти. На брат ти не може да му се оплаква постоянно, нали ще му домъчнее...
Не ви е пуснала имената, презимената и фамилиите, нали? По-кротко... оплакала се е на други момичета в сходна ситуация - чудо голямо.

# 48
  • Мнения: 313
ХА-ХА-ХА. Оставам с впечатлението, че повечето от вас реагират така, сякаш ги е страх да не съм тяхната зълва - оправдават се за това че се послъгва във форума

Малко злобничко ми прозвуча. Съмнявам се, че тези които са ти отговорили да са искали да се оправдават. Оставам с впечатление,че искаш по-скоро да злепоставиш снаха си, защото не ти харесва това, което е писала, за теб и семейството ти.  Thinking

# 49
  • Мнения: 6 167
точно поради тази причина не чета и не се интересувам от това, какво пишат мои познати/ и родннини във форума.
в крайна сметка тук сме никове и си говорим това, което искаме.
незнам какво да те посъветвам.
спри да я четеш.
за мен функцията прочети предишни публикации е абсолютно ненормална,
както и статистики на потребителя и тн.
би трябвало да не съществуват.
мнението е мнение.

аз съм 'хващала' др. потребителки, които са чели написани от мен неща и ми казват "елена, аз четох, ти си такава и такава".
е това, на кого е необходимо.

# 50
  • Мнения: 17 409
 Откога четенето на чужди мнения е нещо нередно? Мисля, че ако снахата беше пуснала подобна тема, реакциите щяха да са други Peace

# 51
  • Мнения: 3 091
Елена, малко или много - пишещите показват своята същност - тук, именно чрез писанията си! така че не съм съгласна с твоето мнение... когато някой ми напише на лична - за първи път, поглеждам къде обикновено пише - създавам си първоначална виртуална представа и не виждам какво лошо има в това! аз лично заставам зад всеки свой пост тук...

# 52
Оставам с впечатление,че искаш по-скоро да злепоставиш снаха си, защото не ти харесва това, което е писала, за теб и семейството ти.  Thinking
То момичето ако искаше да злепостави снаха си щеше да ни каже коя е тя!
Откога четенето на чужди мнения е нещо нередно? Мисля, че ако снахата беше пуснала подобна тема, реакциите щяха да са други Peace
Peace Абсолютно подкрепям - явно сме много повече снахите във форума отколкото зълвите, затова и така й пилим че е чела постингите Laughing
come2me,каквото и да си мислиш сега като ти дойде снаха ти на гости и я погледнеш в очите, сама ще решиш как да постъпиш. Успех!  bouquet

# 53
  • Мнения: 5 877
На мен ми е приятно да разглеждам предишните публикации на хората, които са ми направили добро впечатление. Любопитно ми е да видя дали ще открия и други общи теми. Не ги чета докрай, де, но попоглеждам назад да видя къде се е включил човекът и как.
Статистики на потребителя не гледам.

# 54
  • Мнения: 4 451
И аз съм снаха. Когато преди 4-5 години се оженихме с моя мъж, зълва ми се представи за много толерантна и ми беше казала, че ако имам някакъв проблем с майка и (т.е. с моята свекърва), винаги мога да и споделя. В началото не смеех, но тъй като тя често "плюеше" по майка си пред мен, започнах да се престрашавам. И действително първите 2-3 пъти се отнасяше сякаш с разбиране и ми даваше съвети дори. Но после забелязах, че като спомена нещо, с което майка и ме е подразнила, тя ми се ядосва. И спрях да и споделям, защото това е нейната майка все пак и е нормално да иска да си я защити, колкото и да не е права. Но аз имах неистова нужда да споделя с някой проблемите със свекърва ми. И понеже живея в малък и изключително клюкарски град (тук всички се познават), не смеех да споделя дори на приятелка. И форума ми свърши чудесна работа! Благодаря ви, момичета!

# 55
  • Мнения: 1 150
Някои съфорумки се изказват тропайки с крак. Техното да е  Mr. Green не става така  Peace

Кой разкрит - разкрит Joy
 Другите - внимавайте  Mr. Green

# 56
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Защо не й пишеш на лични? Абе, ................еди-коя си/ник нейма/. Не бъркаш ли нещо? Когато това се случи, не си ли беше детето при вас?! Може и където е писала - в темата, но ще се намесят форумки и ще стане сага.
А това, че си чела предишни публикации, не е нито нечестно, нито подло, нито кой знае колко съобразително. Просто всеки има достъп и това е.

# 57
  • Мнения: 394
И в тази тема, няма оправия.Много остро бе колежки. Mr. Green
Всички да внимават-тази тема може да се прибави към темата:"Шпиони във форума". Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 334
Според мен ...трудно е да я приемеш както преди,но не си разваляй отношенията.Брат ти си я обича въпреки ,че тя не харесва майка ти или теб...имай си 1 наум.Това е моят съвет.

напълно съм съгласна!

# 59
  • София
  • Мнения: 6 743
А тя сега като прочете тук дали няма да се познае? Тя е била недискретна, разказвайки семейни неща във форума, а на всичкото отгоре те е запалила и теб да се регистрираш. Сега ти й даваш възможност да разбере, че си прочела всичко, което е написано от нея, и си разочарована от нея. Не е ли по-добре вместо да пускаш тема и да искаш съвети (ние нито знаем нито какво е писала за майка ти, нито къде е истината), да й пишеш на лични или направо да й се обадиш по телефона. Разбери защо е писала такива неща. Чуй нейната гледна точка. Може пък да помогнеш да се сближат и разберат една друга със свекърва й-твоята майка. Най-гадно е да се появяват такъв вид конфликти между близки хора и да не се изговарят.
апълно съм съгласна с мнението на Дивана   Peace  Hug

Общи условия

Активация на акаунт