Разкрих я във форума

  • 11 573
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 309
Айде сега,що ще й се бъркаш на жената в мнението й за вас.Ми не е длъжна да ви харесва.Аз също пиша за свекърва си и за който не ми харесва.Дори и сестрата на мъжа ми да го прочете изобщо няма да ми мигне окото.
И на мен няма да ми стане приятно някой да говори лошо за роднините ми,но какво да направя.
Не провеждай никакъв разговор с нея.Най много да направиш конфликт между всички.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Защо ли ми се чини, че с тази тема се цели да се затворят нечии усти(тракане по клавиатурата)?

# 62
  • Мнения: 313
сори за спама, но не съм имала предвид reichal green ,че авторката на темата ще е злепоставя във форума, а  пред семейството й .  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 5 328
Мисля, че трябва да спреш да я следиш по форума и да не провеждаш никакъв разговор. Ако искаш, остани си с 1 на ум и толкоз.
Или ти си безгрешна към твоята свекърва? Mr. Green
Подкрепям Peace!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 5 750
Темата ми се струва странна. И супер заглавие си има. Викам си някои е намерил изгубен роднина, любовница, отдавна изчезнала сестра. Пък то каква била работата.
Карай да върви и остави зълва си на мира. Като не ви харесва да я обесим ли? Просто сама реши как искаш да се държиш с нея, но не раздухвай нещата, защото ще създадеш излишно напрежение. Тя избира какво да мисли и как да се държи  Tired

# 65
  • Мнения: 3 537
 LaughingИ аз за любовница помислих че иде реч. Joy

# 66
  • Мнения: 1 860
Защо ли ми се чини, че с тази тема се цели да се затворят нечии усти(тракане по клавиатурата)?
Пък на мен малкко ми заприлича на "Шпионската тема" от клюкарника.  newsm78

# 67
  • Мнения: 818
Ако и кажеш ще стане скандал,или най малкото ще има сърдити.Тя ще почне да говори на брат ти...ще почнат да се карат и вижадш ли какво ще направиш с едно прочитане на нейните мнения.Знаеш какво мисли тя за вас...и толкова.

# 68
  • Мнения: 193
 Живей си живота и я остави тя да прави същото! Макар да си мнителна спрямо нея, по-добре не й чети следващи публикации! Остави нещата до тук smile3505

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ама наскоро добре бяхме предупредени в цяла тема, че има шпиони във форума. Ха-Ха.
Аз също не бих се връзвала ни писанията на снаха си ( ако имах такава де) . Нормално е да се дразниш от родата на мъжа си, все пак са мноого малко или изобщо няма такива, които не го правят. Аз не си спомням какво точно съм писала за свекито. По принцип не си позволявам да пиша много лошо неща. Но имам гадния навик, когато мъжът ми ме ядоса за нещо да ми е крива цялата му рода. Joy Но това не значи , че не ги уважавам. Не мога да кажа, че не ги уважавам, ч ене ги харесвам или че супер много ме дразнят. Само в рамките на нормалното понякога. Просто не сме много близки . И аз незнам защо. С моята зълва в нчалото мисля,че бяхме в добри, приятелски отношения ( дано не съм се заблуждавала ),но с течение на времето някак си се отдалечихме. Може би имъжа ми да има вина. Много пъти съм му казвала- да поканим сестра ти на гости, а той- а да, сега ли? Някой дръг път и така почти никога не идват в нас. Имам чувството,че мъжът ми нарочно ме държи далеч от тях. 
А и още нещо, понеже зълва ми е била позната или приятелка дори с бившето гадже на мъжа ми, та някак си имах усещането (може би тя ми го е загатнала с нещо ) , че не одобрява за снаха, че може би другата приятелка щеше да и допда повече като снаха.Може и да си въобразявам,не знам. Но от там не се чувствам много близка с нея.

П.П по описанието долу-горе отговарям на твоята снаха. hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 211
Аз пък не ги взимам чак толкова насериозно тези приказки по нечий си адрес. То в "живия" живот като гледам какви двулични сме хората ( не изключвам и себе си , защото може би и аз го правя ), та какво  остава за интернет. Та нали затова са никовете. за да си кажем каквото си искаме без за това да ни търсят сметка.

# 71
  • Мнения: 7 640
............Веднъж докато разглеждах старите теми и случайно познах нейния профил по линийките на племенниците ми (преди това не я бях питала какъв й е ника във форума). В началото се зарадвах че съм я "спипала", но като прочетох какви неща е писала за свекарва си (майка ми) щях да падна! Проявих любопитство и разгледах старите й публикации, а там....толкова обиди, толкова изкривени и изопачени случки, касаещи цялото ми семейство. #CrazyДо сега се разбирах със снаха си, защитавала съм я в много ситуации, а в момента се чувствам пълна идиотка Crazy Толкова съм обидена и объркана, че не казах на абсолютно никого.
.............
а не мислиш ли, че много от нещата в живота са въпрос на гледна точка?
Не е необходимо да се палиш или да си променяш отношението, сигурно боли, но изкривяването на случките е през твоя поглед в този случай.

# 72
В Интернет пространството трябва всеки да вземе мерки,за да предпази самоличността си.И аз съм се парила от моята"честност"и "откритост",та знам.Снаха ти е права да си каже каквото и тежи-къде,ако не във форума,където има много на нейното положение и ще я разберат.Или ще приемеш това нейно право и ще забравиш случая,или ще и обясниш много внимателно,без да я съдиш(!)какво и как се е случило и ще предложиш помощ да изгладиш проблемите между нея и майка ти,в интерес на всички.Моментът е много деликатен,трябва да се пипа с кадифени ръкавици,защото може да стане скандал,да се намесят семействата и да се отчуждите.Ако мислиш,че можеш да се справиш,давай-може би после ще станете още по-близки и ще помогнеш и на снахата и свекървата да се разбират по-добре.Зависи как ще си изиграеш картите.

# 73
  • Мнения: 4 965
Всеки си е прав от своята камбанария.
Можеш само да си доволна, че момичето е достатъчно възпитано и тактично дане показва мнението си пред вас и (поне привидно, ако щеш фалшиво) да ви уважава, за да не прави конфликти в семейството и да не мърмори постоянно на брат ти, съсипвайки отношенията помежду им. Щом казваш, че майка ти има трески за дялане, които ти виждаш, вероятно в очите на чуждото момиче те са доста по-големи.
А ти какво отношение имаш към твоята свекърва? Ако с ръка на сърцето признаеш, че я обичаш, уважаваш и почиташ, колкото собствената ти майка, ще те призная за светица (но... безгрешни хора няма).
Честно казано, от моята камбанария - хич не би ми пукало какво мисли сназа ми, зълва ми или на шурея шуринайката. Всеки си има право на мнение и щом изказвайки го не пише имена, адреси и снимки - моля, нека си го казва. Щом не си показва отношението пред хората, няма да ми пука. Естествено, бих имала едно наум, че този човек не е лудо влюбен в мен и не бих искала прекалено близки отношения и толкова.
Не можеш на никого да забраниш да има мнение по даден въпрос, нито да му държиш сметка защо е споделил това мнение с други хора  Naughty.

# 74
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Laughing И аз за любовница помислих че иде реч. Joy

И аз  Mr. Green

А авторката на темата бих посъветвала да не чете публикациите на снаха си, няма смисъл просто...

Общи условия

Активация на акаунт