Любители на кучета - 95

  • 17 856
  • 762
  •   1
Отговори
# 405
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Единият пуска косми, другият хърка - кой да ти пратя  Mr. Green
А Рекс е пич, затва спи сам!

# 406
  • Мнения: 2 820
ето го и нашия как се е опънал след вчерашната разходка до Крушунските водопади. Добре, че там имаше къде да се разхлажда.

Лабрекс, в тази жега и нашия хич не иска да се гушка, а и на възглавницата си не иска. Гледа все по земята на хладно да се опъва.

# 407
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И моите мъжове хъркат. Joy Кат'се озова между двамата, слушам симфония.

# 408
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿ , не стана ли бял от тамошната вода?
labrex, върнах се да го видя пак Рексуна и схванах къде е ключът за бараката - върху дюшечето си има охлаждаща постелка  Wink
 DespicableMe, има тапи за уши  Mr. Green, ама да не ги хареса твоя убавец като една госпойца тук, дето ги беше излапала!

# 409
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Намерих снимки на Барби от първият ѝ ден у дома. Кльощава ми се струва направо. Не е нужно да казвам, че бързо се адаптира Joy

# 410
  • Мнения: 22 867
Развеселих се, май повечето си имаме озвучители!  Simple Smile Само дето у нас Рекс не е баш такъв, от време на време може да се чуе, но спокойно и тихо си спи в повечето случаи, за разлика от двукракия ми мъж. Mr. Green

✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿, хубаво разхлаждане, тъкмо за горещините! Доволен се е опънал по гръб! Heart Eyes Hug

Барби си е добре, елегантна госпожица! Heart Eyes Hug

Рекс на охлаждащата спи, беше на пода, пък я метнах върху дюшечето, да му е по-мекичко на кокалците. Но и направо на пода лежи, най-често на теракотата в коридора, хладничко му е. Пусна ли климатика, ляга пак на пода, съвсем в зоната, дето духа. Та все го мисля да не вземе да се схване някой път, ама така лежи от години. По някое време се мести на дюшечето, абе, на примък-отмък го кара, ама не като в приказката, сам се оправя. Joy

# 411
# 412
  • Варна
  • Мнения: 10 570


Целувки от нас с Бизу. 😘😘

# 413
  • София
  • Мнения: 2 958
И в нашата къща положението е кучето е по-добро от жената! Joy

# 414
  • Мнения: 2 820
✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿ , не стана ли бял от тамошната вода?

Не, не е станал бял. Водата беше много чиста и ледена. Сега има мускулна треска обаче и ходи поклащайки се.

Явно охлаждащите постелки са спасението сега от жегите, но нашия си няма такава и затова се търкаля по теракота. Лошото е, че куца и от твърдото да не стане по-зле.

Пожелавам скоро всички, които искат, да бутат колички и да водят куче.

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 07:10 от ✿ 𝐀𝐯𝐚𝐥𝐨𝐧 ✿

# 415
  • Мнения: 217
Добро утро Simple Smile вчера заведох Кари на вет, каза, само промивки с кислородна вода, както правих предните дни. А днес видях, че е паднал. Няма нужда от превръзки или инжекции Simple Smile

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Добро утро!
Освен дивани, ядем и пердета. Обичаме и дебели, и тънки. Обичаме също крака - на столове, човешки. Каквото дойде.

Тук наполовина ме няма.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Добро утро и лека седмица, ще има ли социално мероприятие утре, във Варна?
Аз съм до 16.30 ч. на работа в центъра.
На линия съм, само да се презентирате кой може/иска, за да знам Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 09:11 от Мира Иванова

# 418
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021





И аз щях да питам ще правите ли среща.
Ако е утре няма да мога, но на следващата ще се включа.

# 419
  • Мнения: 1 804
Ние пак сме с колците




Аз съм навита за среща, когато кажете. Хубаво ще е всички да дойдат. Само, ако нямате нищо против, този път уговорките да са на лични, че да не досаждаме на останалите момичета.

Общи условия

Активация на акаунт