Любители на кучета - 95

  • 17 812
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867
Butterfly*, то и каменно сърце ще разтопят тия сладури! Тия мъже само се правят на корави, изобщо абсурд е да устоят! Simple Smile

# 61
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Еее, точно!
Страхотни пухчвоци. Един поглед и си влюбен. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 2 433
Абе, какво да ви кажа, моя като я взехме не я извеждаше, не даваше да се качва на леглото, наричаше я "твойто куче", беше казал, че няма хич да я пипа за нищо..
А сегаа... спят заедно, целуват се, прегръщат се, бълхата пък скимти като излезе той (мен кучета ме яли), чак излишна се чувствам понякога.. А, и вече се чува "нахрани ли МИ кучето?", като тръгнем на някъде "а кучето МИ къде ще седи?".
Та има и шанс за промяна. Може би е хубаво да уточня, че намираше  за гнусно да се целува кучето, пък сега всяка сутрин преди работа ни кара поред и тогава излиза.

# 63
  • Мнения: 150
Докато някои работим, други са така (след като беснее от 6 сутринта Joy)

# 64
  • Мнения: 1 804
Роузи вчера изяла тапите ми за уши /от оранжевите, като дунапрен/. Намерих празната опаковка, но не се шашнах, защото помислих, че по-скоро ги е завлякла и укрила някъде, големи ми се сториха за поглъщане. На разходката ги нямаше в акото и се успокоих, викам като се върнем вкъщи ще потърся по-старателно. На поляната обаче ги повърна и двете - едната цяла, другата и тя относително запазена. Тогава вече се притесних какво е можело да стане, голяма беля, не ми се мисли...

# 65
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много неприятно. Добре, че ги е повърнала. Ти и да пазиш и да не пазиш, все намират какво да изядат. Еро какви ли не работи е връщал. В началото му давахме да играе с топчовците от Кауфланд, без да ни дойде на акъла, че ще ги гълта. Няколко пъти гълта и после ги повръща. Вече такива дребни неща не даваме, но си разпаря играчки и гълта пух, от твърди играчки пак успява да глътне частици, докато гризе, ужас е.

# 66
  • Мнения: 2 820
Прочетох на един дъх темата и много се развеселих с историите и снимките на Харли. Тонка, ще се сближат двамата мъже, няма начин.

Butterfly*, големи сладури си имаш Heart

Галски, честито и много щастливи мигове на цялото семейство!

Нарцис, влюбих се в тройката от твоята снимка Kissing Heart

Туиг, на Болата ли сте? Приятна почивка!

Нашият е с възпалено ухо от морската вода и сега се лекуваме. Винаги така става, а в Гърция няма този проблем. При ММ е същото положение.
И данък от нас

# 67
  • Мнения: 11 329
pip4i, аз чакам да видя Роузи с голяма пръчка в устата, а тя ходи и краде тапи за уши! Бебешорче е тя!

# 68
  • Мнения: 1 804
Реа, на всяка разходка я дебна за снимка, но тел-а бавно зацепва и докато фокусира и щракне, тя вече е изчезнала от кадъра. Joy Повечето снимки са така Joy

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 14:03 от pip4i

# 69
  • Мнения: 11 329
За Роузи - Purple Heart Joy Joy Joy
 

Аууу сега виждам, че Нора е на заглавната снимка, благодаря, благодаря!

# 70
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
 :hahaha:pip4i искам ощееее снимки на Роузи.Скица.

# 71
  • Мнения: 2 433
pip4i, пазете дребни вещи, че са като малки деца. Нашата уж нищо не гълташе, все само накъсваше разни неща, докато не повърна един ден вътрешността на една плюшка, заедно с изтърбушените очи (цели, гълтала ги е като бонбони)
Аз все пак настоявам за снимка с пръчка!
Avalon, голям хубавец, дано се оправя бързо, с какво лекувате ухото?
Нас ни мори лятна умора и двете, имам чувството, че прихваща..

# 72
  • Мнения: 2 127
Запис, макар и малко късен от нас.


А в автобуса вече даже си дремва

# 73
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ау, какво прави туй страшно куче, яде малчо!!! Joy Kissing Heart
Чудила съм се как би се държал Ерос в автобус почти съм убедена, че ще се напикае. Търсих наредба за Варна, не открих, затова се обадихме в Общината. Казаха, че само кучета водачи и полицейски може, както и малки с клетка, но никъде не го било пишело.

# 74
  • Мнения: 1 804
Дес, аз мисля, че съм виждала в автобус списък със забранени неща, напр. храна, напитки и една от точките беше животни, но какви точно, не съм обръщала внимание, защото тогава нямахме куче и не ме е интересувало.

Пускам няколко снимки с пръчки. Влачи и по-големи, но не мога да я хвана. А, и тази сутрин докато си махах новите тапи от ушите, се облизваше и мяташе опашка за още.
Скрит текст:






Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:44 от pip4i

Общи условия

Активация на акаунт