10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 756
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 522
Не е излязло класирането в Бургас. Само бала е попълнен.

# 181
  • у нас
  • Мнения: 5 725
И в РУО-то също. Фалшива тревога Confused

# 182
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
във фейсбук темата пише:
https://www.facebook.com/groups/640072556329726/

# 183
  • Мнения: 132
Проверям, проверявам, но нищо и при нас, нито бал, нито класиране!

# 184
  • София
  • Мнения: 1 826
Бургас ми е Сливен! 😂😂😂

# 185
  • Мнения: X
Може ли да се съди МОН за психически тормоз- писали че до 11.06 ще излязат резултати, ама това значи и 10 и 9. Не може да се работи на работа, сънуват се кошмари, час по час сме в сайта на Мон без те да са ни информирали стъпка по стъпка какво виждаме след кандидатстване и т.н.Едно време подаваш за кандидатстване, казват ти дата на класиране, отиваш на деня и си доволен или не от класирането. А сега сме калбо от нерви, побъркали се от че може би този ден ще е великият! Така не се прави- трябваше да се пише ясно и конкретбо ден и час и готово
Извинете , но съм калбо от нерви и вие ме разбирате:)
Точно така да го съдим! Толкова съм напрегната че изобщо не знам как ще погледна класирането. Кълбо от нерви съм. Инфаркт... Сори

# 186
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Пише че имат нанесени балове,  което тук се коментира от предиобед още.

# 187
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Бургас ми е Сливен! 😂😂😂

🤫 Шшшшт, сакън недей!!!

# 188
  • Бургас
  • Мнения: 25
Mask
Бургас ми е Сливен! 😂😂😂
Сливен е провинция. Да ме извините Mask

# 189
  • София
  • Мнения: 7 064
Провинция, колко да е провинция? Знаеха си класирането една седмица преди столичаните. Joy

# 190
  • Мнения: 1 815
Въобще не се връзвам, че в Бургас има класиране. Ако ще има някъде преди останалите ще е тук. Ей сега, само Дидева да се прибере! Simple Smile Stuck Out Tongue Closed Eyes Laughing

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 147
И в Пловдив в ЕГ са намалели бройките за момичета...Набива се на очи , че в МГ Системно програмиране от 52 станаха вече 48 местата.
Може ли да погледнете пак дали още са същите бройките Rolling Eyes Да не би да са пуснали "джуркането" и тези места вече да са маркирани "заети"... разсъждавам си просто...
В профила на детето гледам /план-прием/ и местата са си все 48. Явно 4 места ще са по-малко.

# 192
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Ах,Дидева........Тежка е царската корона!

# 193
  • София
  • Мнения: 1 826
Според мен Дидева се прибра, но забрави да уведоми МОН, че да пуснат класиране.

# 194
  • Мнения: 336
Благодаря за новата тема! Успех на децата, да попаднат в желаната паралелка!

Децата със СОП участват в общата бройка за прием, не са надпланови.
Освен това, не съм съвсем убедена, но мисля че в определението СОП, влизат и деца настанени в домове и приемни семейства, а не са само хронично болни и т.н.

Тези деца се водят "учениците с хронични заболявания, с физически и сензорни увреждания, със специални образователни потребности по чл.120, ал.7 от ЗПУО, от домове за деца, лишени от родителска грижа, от центрове за настаняване от семеен тип и ученици, настанени в приемни семейства".
Не са само със СОП.

И в Пловдив в ЕГ са намалели бройките за момичета...Набива се на очи , че в МГ Системно програмиране от 52 станаха вече 48 местата.
Може ли да погледнете пак дали още са същите бройките Rolling Eyes Да не би да са пуснали "джуркането" и тези места вече да са маркирани "заети"... разсъждавам си просто...

Не, тези места са заети точно от горепосочените ученици, по заповед от РУО (лично я прочетох). За системното програмиране са останали 48 места. По закон не може да са повече от 3 такива деца в паралелка, следователно или ще са 2х2, или 3х1 в двете паралелки системно програмиране в МГ, Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт