10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 414
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 922
Lemon Butter, прегръдка! Не е лесно, това, което ти предстои, но по-добре кажи сега на детето.
Drina, благодаря за новата тема!

# 106
  • София
  • Мнения: 170
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?

# 107
  • София
  • Мнения: 7 049
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?
Да, вероятно от дете със СОП.

# 108
  • София
  • Мнения: 301
Дрина,благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Не мога да ви наваксам 😘
Успех на децата, силно се надявам темата да е наситена предимно с положителни емоции!!!
Бал нямаме попълнен все още.  Някъде дълбоко ми се е свила една топка и тупка нервно. Мисълта ми се връща във времето,когато с наборчето `96 - та преживявах същото - Божеее,колко нерви изхабихме 😂😂😂

Лемонче,съчувствам ви 💓
Може би да кажеш на девойката след като излязат резултатите.  Нека детето спокойно да си преживее емоцията,необременено от тази тъга.

# 109
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?
На мен също ми направи впечатление за едно у-ще. Предполагам, че е прието дете с хронично заболяване. Те нали не кандидатстваха /така ми се върти в главата/.

# 110
  • Мнения: 667
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?
Това ме провокира да проверя как стоят нещата в нашето училище. ТУЕС-КМ бройките от 26 са станали 25.

# 111
  • Мнения: 32
за 91 НЕГ - момчета, също е променена бройката от 91 на 90...

# 112
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Въпросът с бала успешно измести този с оценките и днес ще има с какво да се занимаваме явно. Аз от вчера го умувам и не ми беше ясно защо ще чакат класирането, за да го публикуват бала. Притеснява ме, че май и на МОН не им е ясно какво точно правят, иначе нямам обяснение защо има разминаване между това,което пишат и това, което вършат в действителност. Но пък тя цялата им кампания върви под такъв знак още от както са я почнали. Иначе идеята да качат баловете, да си ги проверят хората, да ги сигнализират ако има проблем, и чак след това класиране не е никак лоша де, поне да мине с по едно класиране от вид.

И да попитам - от РУО Варна някой да има попълнен бал?

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 12:59 от julisa

# 113
  • София
  • Мнения: 170
за 91 НЕГ - момчета, също е променена бройката от 91 на 90...
Да, тъкмо щях да пиша и за 91 НЕГ ...

# 114
  • Мнения: 21 455
На сайта на РУО-София може да се видят училищата, в които вече има записани деца с хронични заболявания и т. н
Слънчевата, ако работех в МОН, много проблеми нямаше да ги има😝

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 25
Днес се замислих, че щом 60 000 деца са кандидатствали, та значи 120 000 родителя са в очакване, и ако включим бабите и дядовците излиза, че половината от населението на България чака Първо класиране на 7 ми клас.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 817
Трябва да им признаем на МОН, че поне променят нещо от време на  време, та да има за какво да си чешем клавиатурите.

# 117
  • Мнения: 982
Появи се бал (Русе). И при нас има промяна в броя ученици за някои паралелки.

# 118
  • Мнения: 371
Днес се замислих, че щом 60 000 деца са кандидатствали, та значи 120 000 родителя са в очакване, и ако включим бабите и дядовците излиза, че половината от населението на България чака Първо класиране на 7 ми клас.
Освен тези с близнаците - там са 2-2 Simple Smile
В нашия клас има две двойки близнаци.

# 119
  • Мнения: 107
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?
На мен също ми направи впечатление за едно у-ще. Предполагам, че е прието дете с хронично заболяване. Те нали не кандидатстваха /така ми се върти в главата/.

от къде мога да видя информация колко ученици приемат за конкретна паралелка?

Общи условия

Активация на акаунт