10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 909
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 806
Такааа, взех , че погледнах и аз. Не ме пуска системата, друг така?

# 121
  • Мнения: 27
Някой да е забелязал, че броят ученици за СМГ с НЕ е вече 51, а не 52, както беше в началото? Това какво може да означава? Че вече е заета бройката преди да е излязло класирането ли?
На мен също ми направи впечатление за едно у-ще. Предполагам, че е прието дете с хронично заболяване. Те нали не кандидатстваха /така ми се върти в главата/.

от къде мога да видя информация колко ученици приемат за конкретна паралелка?
От "План-прием",избираш съответното РУО и търсиш училището.Четвъртата графа е за броят места. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 667
На сайта на РУО-София може да се видят училищата, в които вече има записани деца с хронични заболявания и т. н
Такъв документ не можах да намеря на сайта на РУО-София.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 38
Julisa, и нашата колона "бал" не е попълнена.

# 124
  • Мнения: 27
При нас(понеже сме подали в две РУО),при едното колоната "бал" е попълнена,а при другото не.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 317
Сега, с липсващия бал на много деца, почвам да губя вяра, че днес ще излезе класирането. Дано да греша.

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 537
Така, Бургас отново в първите редици! В Пловдив, след като се появиха оценките в събота срещу неделя, очаквам и бала последни да попълнят...

# 127
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
В Плевен още нищо Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 1 210
Lemon Butter, Hug
Не мога да дам съвет как се казва такава новина на дете. Сигурна съм, че ще успееш да усетиш кога е точният момент. Hug

Според мен няма да видим класиране днес. Този път ми се струва, че няма да бързат и ще изпипат нещата, така че да няма гафове или поне да не са такива като миналата година.

# 129
  • София
  • Мнения: 6 149
На сайта на РУО-София може да се видят училищата, в които вече има записани деца с хронични заболявания и т. н
Слънчевата, ако работех в МОН, много проблеми нямаше да ги има😝
Зачудих се на какъв принцип ги приемат децата със СОП. Ясно че е в съответствие със ЗПУО, но нали за някои от училищата трябва да имаш и съответните възможности, не само желание. Имам предвид първия пост със заетото място в СМГ.
СМГ не ме касае лично, не присъства в желанията на сина ми и любопитството ми е само от желание да съм информирана.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 147
И в Пловдив в ЕГ са намалели бройките за момичета...Набива се на очи , че в МГ Системно програмиране от 52 станаха вече 48 местата.

# 131
  • Мнения: 7 640
И при мен не е попълнена колонка Бал. Предвид, че оценките се появиха доста късно, предвиждам пак да сме последни на опашката.
При нас оценките бяха налични в първия възможен момент, но сега бал няма. Кой знае какъв в алгоритъма на работа Sunglasses
Чакаме и толкоз

# 132
  • София
  • Мнения: 2 679
леле, цяла нощ и аз като jenap сънувах, то не бяха списъци с училища, сайтове, паралелки, чудооо - въртяха се напред назад на някаква машина, накрая излезе Хорейшио от CSI Маями и ги застреля. Голям екшън беше.

Да не изостана от информацията - и при детето не е попълнена таз колонка бал Simple Smile

Колкото до хваленето - не можах да дочета няколко странички от другата тема, ..но исках да споделя.
Помня бяхме при едни приятели и те нали ни се хвалят - това си купили, това направили, детето това, онова. После си викаме с ММ - ако не се похвалят на приятелите си, на кой да се похвалят.

Lemon-че,  съжалявам за кучо, дано не се мъчи милото.

И успех на децата днес!

# 133
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Lemon butter, много тъжно 😢 Едно голямо гуш 🤗

Ради, мен ме допуска системата, но файда никаква 😂

# 134
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
При мен изчезна колонката "бал".

Общи условия

Активация на акаунт