10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 908
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 6 146
Май всички имаме баловеее. Значи има движение и в извън работно време.
Кой има бутон класиране?

# 481
  • София
  • Мнения: 11 658
И в София започнаха да се появят балове.

# 482
  • Мнения: 79
Да има балове за София..... Нека класирането започне сега!!! 😜

# 483
  • Мнения: 12
Ние имаме сбъркан бал/София/  за една от специалностите, който е почти наполовина от реалния, за другите специалности е вярно изчислен.

# 484
  • Мнения: 21 436
Коя е паралелката?

# 485
  • Мнения: 56
Има феноменални математици със синдром на Аспергер.
И на мен ми е неприятно обсъждането на бройките за деца със СОП.
По Нареба "Броят на насочените учениците с хронични заболявания, с физически и сензорни увреждания и на учениците със специални образователни потребности по чл. 120, ал. 7 от ЗПУО, на места, определени с държавния план-прием, не може да надвишава 4 ученици в паралелка, от които учениците със специални образователни потребности не може да са повече от 3."
Според българското законодателство и здравната ни каса Синдром на Аспергер не съществува за съжаление. Моят син е с диагноза АДХД , но според мен е точно с такъв синдром . Аз като родител на различно дете , бих искала да попадне в училище с желязна дисциплина или такова , в което той може да се изяви като дете , което е жадно за много знания . Човекът иска от 3 годишен да стане астроном , а от скоро  - биолог-астроном на Марс.
Чакам с нетърпение класирането и се надявам да намери своето място и да бъде щастлив.

В класа на мото дете в СМГ има дете с аутизъм от 5 ти клас (детето си беше изкарало изпита и всички балообразуващи състезания и се беше класирали в първите 40-50 деца). Класира се и в 7ми клас! Състоянието му изисква да е с майка си във всички часове и му е трудно, но мисля че се чувства добре в тази среда!
От друга страна, присъствието му е изключителен урок за нашите деца, който ги учи на толерантност, разбиране на различните, търпение... та не е зле да интегрираме такива деца, за да се научим и ние!

# 486
  • София
  • Мнения: 1 397
При сина ми всичко е пресметнато правилно.

# 487
  • Мнения: 2
КАЧИХА ГИ. Къде трябва да излезе класирането?
Докато не качат баловете и в София, класиране няма да има.
Аз ще излизам да пийна нещо, че и вкъщи не ме свърта, а то се е видяло, че утре ще е денят.

# 488
  • Мнения: 12

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф

# 489
  • Мнения: 21 436

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф
Какво предполагате, че липсва? Резултатът от олимпиадата или Чакалов?

# 490
  • София
  • Мнения: 1 317
Има балове .... и
Тази нощ, тази нощ, само наша, наша тя ееее!
Ще я помним ли докрааааая? Wink

# 491
  • Sofia
  • Мнения: 718

В класа на мото дете в СМГ има дете с аутизъм от 5 ти клас (детето си беше изкарало изпита и всички балообразуващи състезания и се беше класирали в първите 40-50 деца). Класира се и в 7ми клас! Състоянието му изисква да е с майка си във всички часове и му е трудно, но мисля че се чувства добре в тази среда!
От друга страна, присъствието му е изключителен урок за нашите деца, който ги учи на толерантност, разбиране на различните, търпение... та не е зле да интегрираме такива деца, за да се научим и ние!
За съжаление ние нямахме такъв късмет. Аз не съм седяла в училище снего , защото той е с много лека форма , но имаше деца и в неговия клас и в другите ,които забелязваха , че той е различен и го провокираха непрекъснато и го караха да прави глупости . Той пък , за да се хареса точно на тези деца , ги слушаше .

# 492
  • Мнения: 132
Не мога да разбера защо темата за децата със СОП беше насочена в грешна посока? Ставаше въпрос, че за тези деца трябва да бъде предвиден надпланов прием, а не да участват в общата бройка. Някои, чели- недочели, го обърнахте на имат ли право децата със СОП на прием или не!

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 20:49 от magika25

# 493
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф

Нашият бал за тази паралелка е сметнат правилно.В графа "оценки" липсва ли оценка от олимпиада по физика или от състезанието Чакалов?Балът се образува от удвоените точки/по-високия резултат/ от посочените оценки+ НВО мат+НВО БЕЛ.

# 494
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Моля за помощ.Ако има някоя добра душа на ЛС да ми каже как се смята тоя бал/НПМГ/,че имам голямо разминаване между техните и моите сметки.

Общи условия

Активация на акаунт