10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 515
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 35 960
Балът ни е точен за ЕГ. Липсва обаче бал в паралелката с изпит на проверка на способностите по рисуване.

"софия град" и "софия област"?
нашият е ок

нашият ... нейният имам предвид

# 541
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Нямам намерение да си провалям съня заради някакви си МОН, които пък ще ни дебнат кога ще си лягаме Laughing Като стана в 5,15 заради черния звяр от аватара, ще ги проверя Simple Smile
Drina, сипи си едно преди лягане Wink

# 542
  • Мнения: 297
И нашите балове са изчислени коректно - за всички паралелки, в т. ч. и с различно балообразуване. Щом обаче има все още несметната балове, напр. с рисуването- ще се чака утре явно.

# 543
  • Мнения: 253
И сега какво? Да си лягам или да си сипя?

Къде ще лягаш, до 12  има време, я си пий спокойно.Joy

# 544
  • Мнения: 1 812
Балът ни е точен за ЕГ. Липсва обаче бал в паралелката с изпит на проверка на способностите по рисуване.

"софия град" и "софия област"?
нашият е ок

нашият ... нейният имам предвид

Предполагам, че причината е от двете области и 2 входящи номера. Уж ги обединиха, ама....

# 545
  • София
  • Мнения: 3 675
Ами не мога да реша...бЕло или Мохито


Готова съм за 0.00 ч

# 546
  • Мнения: 9 481
Туй в чашката не е безалкохолно  Mr. Green

# 547
  • София
  • Мнения: 1 817
Мохито!

# 548
  • София
  • Мнения: 6 178
Аз пък първо ще се изкъпя, после ще си сипя и ще се излегна с "приспивателното".
ММ каза, че все едно следя някакво световно първенство, така съм се държала Simple Smile

# 549
  • София
  • Мнения: 2 300
На художествената гимназия оценките излезли в 0 ч...току виж и МОН ни пуснали късно класиране. (Едва ли, според мен, утре в 10 ч)

Ааа, не, Приложното публикуваха резултатите две минути преди полунощ. На Художествената резултатите излязоха някъде към 21:00 часа 😄

Чета ви тук и ви съчувствам. При нашите деца последният изпит беше на 03.07, но пък обявиха резултатите доста бързо и децата вече са записани Simple Smile

# 550
  • Мнения: 1 032
Ами не мога да реша...бЕло или Мохито


Готова съм за 0.00 ч

В тоя дъжд и студ - червено...

# 551
  • София
  • Мнения: 11 979
А кой е виновен за този дъжд и студ? Удавихте ни това лято! Joy

# 552
  • Мнения: 1 032
А кой е виновен за този дъжд и студ? Удавихте ни това лято! Joy

Е... рептилите, церн или кемтрейлс - то е ясно Grinning

# 553
  • София
  • Мнения: 2 298
Трябва да сме доволни, излегнати в удобна поза, с чашка в ръка, чакаме появата на някакъв си бутон.
Като си помисля преди седем години за записване в първи клас как не спахме цяла нощ и мм през час ходеше на някакви списъци да се отмята -тъкмо се върне у дома, полегне за малко и пак заминава към училището. И така от 19 ч. вечерта до 8 ч.сутринта...

# 554
  • Мнения: 667
А кой е виновен за този студ?
Сървърите смятат бала, трябва да се охлаждат.
А при толкова рефреши и фейк трафик и рутерите загряват.

Общи условия

Активация на акаунт