10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 551
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 032
Аз днес купих невиждан от мене до сега сорт - плоски праскови, с форма като понички у вдлъбнати при дръжката и срещу нея от другата страна.

От сумати време ги гледам в ЛИДЛ и все не се престрашавам да взема (приличат ми на настъпани Mr. Green)..бива ли ги?
[/quot

Не са ли едни твърди такива, като недозрели?

# 586
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз днес купих невиждан от мене до сега сорт - плоски праскови, с форма като понички у вдлъбнати при дръжката и срещу нея от другата страна.

От сумати време ги гледам в ЛИДЛ и все не се престрашавам да взема (приличат ми на настъпани Mr. Green)..бива ли ги?

Ароматни са и са сочни, вкусът е по-странен и месото е по-нежно, малко се доближава до това на нектарина, но само като структура. Уф, това чакане ме доведе до лирични отклонения, с две думи - на мене ми харесват.
mavamava  меки са, е, не разкашкани, тъкмо за консумация. Е, може някъде и да са по-твърди. Не хи знам тези в Лидъл, аз рискувах с онлайн доставка 😀

# 587
  • Мнения: 21 455
И нашите балове са изчислени коректно - за всички паралелки, в т. ч. и с различно балообразуване. Щом обаче има все още несметната балове, напр. с рисуването- ще се чака утре явно.
Рисуването е към МК. То е извън тази система - или бъркам?
Училищата по изкуствата са извън държавния план-прием, но  в него има паралелки, в които балообразуването включва резултат от изпит за проверка на способностите. Този изпит е отделно от изпитите в в училищата по изкуствата.

# 588
  • Мнения: 35 961
И нашите балове са изчислени коректно - за всички паралелки, в т. ч. и с различно балообразуване. Щом обаче има все още несметната балове, напр. с рисуването- ще се чака утре явно.
Рисуването е към МК. То е извън тази система - или бъркам?

има и в системата, те са с проверка на способностите, не с отделен изпит

# 589
  • София
  • Мнения: 7 054
Не знам за вас, но аз без да чакам класиране, изядох една купа с джанки с бира. Joy
И аз не следя пунктуация! Stuck Out Tongue Winking Eye
А, sanaka, да видиш ти, лесно ли ми беше с твоите термини. Чак ме беше срам да го напиша в Гугъл, щото детето ми ползва компа понякога, а аз очаквах нещо съвсем различно да изскочи от "преклузията"! Joy

# 590
  • София
  • Мнения: 1 397
Хм, на мен ми се случва последните месеци синът да ме поправя като кажа, хайде да отидемЕ. Simple Smile В къщи пък много му се смяхме на едно контролно по БЕЛ, в което написал, че Бай Ганьо е обиколил всички ОКРЪЖНОСТИ на България и съседните страни. Математиката не прощава. Simple Smile Тук не, но на фейсбук страницата ми направи впечатление, че масово родители допускат груби правописни грешки, вероятно и на ползването на мобилни телефони се дължи, а и всеки път като срещна мн.ч на лист - листИ, вместо листове или бройното листа просто си поемам дъх и си помислям, че и аз не съм безгрешна. Simple Smile
Приятна вечер на всички и утре да се похвалите с хубави новини като излезе това дългоочаквано класиране!

# 591
  • София
  • Мнения: 2 300
има и в системата, те са с проверка на способностите, не с отделен изпит
Тази "проверка на способностите" всъщност е отделен изпит.

# 592
  • Мнения: 21 455
Аз съм на път да откажа ФБ групата. Не заради правописа.

# 593
  • София
  • Мнения: 11 982

А, sanaka, да видиш ти, лесно ли ми беше с твоите термини. Чак ме беше срам да го напиша в Гугъл, щото детето ми ползва компа по някога, а аз очаквах нещо съвсем различно да изскочи от "преклузията"! Joy

Нещо като за червена точка? Joy

Чак ме заинтригувахте с тази ФБ група.

# 594
  • София
  • Мнения: 98
От чакане да се появи бутон “Класиране” човек може наистина да полудее 😂😂😂 Докато си ровех в нета попаднах на тази публикация от 2009 г. за прием в детските градини: https://m.dir.bg/dnes/archive/-4491972
След като я  прочетох, доста се обнадеждих за резултати след полунощ, колкото и да не ми се вярваше. Информаторът ми може и да излезе прав 😉 Е, как да заспя сега? 😀😀😀🍷

# 595
  • Мнения: 253
Аз съм на път да откажа ФБ групата. Не заради правописа.
.
И за мен отиват натам нещата

# 596
  • София
  • Мнения: 1 397
То и във форума се повтарят въпросите, но сякаш е по- умерено. Simple Smile

# 597
  • Мнения: 35 961
Цитат на: bubanka
има и в системата, те са с проверка на способностите, не с отделен изпит
Тази "проверка на способностите" всъщност е отделен изпит.

знам какво е, като матура е и е за училища, които не са към МК
/вероятно горе не съм се изразила правилно/

# 598
  • София
  • Мнения: 3 677
Оооо моите плодове към пиенето са от по сладичките- намерих едно забравено пакетче стафиди с шоколад и докато изчета последните 50 поста....драстично намаляха.
Чашата и тя...много сладко бе....
А в събота заминавам на морето...
и тази година ще покорявам само с чар 😆

# 599
  • София
  • Мнения: 2 298
Момичета, след рефрешване при първото моментно визуално възприятие на екрана като цяло, започна да ми се привижда един бутон в повече.
А моята "смяна" е до полунощ, кой знае още какво ще започне да ми се привижда до тогава 😀

Общи условия

Активация на акаунт