10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 394
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 660
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 725
Добро утро! Сънувах тъп сън - класирането бе излязло, а аз изобщо не го откривах на сайта Simple Smile

# 661
  • Мнения: 79
Имаш право, и аз се изнервих и доста ми писна, а като се замисля че сигурно ще продаваме за второ...

# 662
  • Мнения: 1 032
Аз въобще не бих се учудила, ако класирането излезе, а са забравили да върнах бутона примерно. Или нещо там от синХорнизацията да е. Между другото, стори ми се, че най-долу на страницата им има и липсваща запетая, ще погледна какво беше

# 663
  • Мнения: 79
Много е подвеждащо изречението До 11,
 което значи, че може и преди това. Трябваше да напишат На 11.....,а не да влизаме през 5 минути три дена....

# 664
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651
Искам да ви благодаря, момичета за приятното прекарване на тези дълги часове на рефрешване! Направихте чакането приятно и забавно. В един момент спрях да мисля за класирането и рефрешвах само тук за нови коментари!

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Добро утро. В тези документи сроковете винаги са били посочвани с ДО. Да, преди  обявяваха резултати и класирания по- рано от това До, но този път имат нужда от повече време явно. Предполагам, че всяко РУО е отговорно за собственото си класиране и после го качват в общата система.
По-добре да тестват и проверят 10 пъти, отколкото да има грешки и разплакани деца. И дано този път всичко да е наред.
Успех на всички днес.

# 666
  • Мнения: 94
Толерантност към децата с високи балове?
оокк..ей..

Щом така да го представяте, обявавам се толерантна към децата с високи оценки Simple Smile)

# 667
  • Мнения: 1 919
Три деня как мамите рефрешват.
Системата тръпне, балове смята
на желания безбройни.
Бутони се сменят, статуси чезнат.
Хайде, не остана, класиране идва!

# 668
  • Мнения: 39 232
И аз сънувах класиране..... Естествено не в наша полза....

# 669
  • Мнения: 134
Искам да ви благодаря, момичета за приятното прекарване на тези дълги часове на рефрешване! Направихте чакането приятно и забавно. В един момент спрях да мисля за класирането и рефрешвах само тук за нови коментари!

И аз така Simple Smile  Времето минава по-бързо.
Иначе ако ще залагаме днес за час си мисля, че ще е около 9:15 (сигурно защото не ми се чака пак цял ден 😂 )

# 670
  • Мнения: 1
Извинявам се за въпроса, но как ще се разбере къде е класирано детето?

# 671
  • София
  • Мнения: 2 113
В профила на всяко дете ще има информация за неговото класиране. Очакваме отново да стане видим бутон Класиране.

# 672
  • София
  • Мнения: 3 028
Нека денят на сбъднатите мечти да бъде днес! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 673
  • Мнения: 24
Абсурд да е в 9,15 ч. Докато МОН-човците се замъкнат до работните си места и изпият по няколко кафета ще мине време.

# 674
  • София
  • Мнения: 1 339
За МОН не знам, но аз моя син тази нощ го класирах в желаната паралелка.

Много е забавно при вас, така не съм се смяла отдавна.
Simple Smile

Цяла нощ системата е смятала и прехвърляла балове , сортирала е.

Днес просто ще публикуват на сайта резулатат.

До обяд предполагам .


Общи условия

Активация на акаунт