10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 632
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 982
Ради, ти ще си предвестникът - когато се появи бал за вашето рисуване, ще знаем, че синХорнизацията е приключила и чакаме "класиране". Донеси ни добра вест!

# 706
  • Мнения: 52
Аз залагам - 10.03 часа.Laughing

# 707
  • Мнения: 1 726
Толерантност към децата с високи балове?
оокк..ей..

Щом така да го представяте, обявавам се толерантна към децата с високи оценки Simple Smile)
Изнервеността Ви личи. Толерантност и разбиране  трябва да проявяваме към всички деца - с високи,  със средни или с ниски резултати,  понеже са все деца.. Не мислете,  че и децата с високи балове си нямат своите драми и не страдат. Когато балът ти е висок,  но въпреки това те делят 3-4 точки от най-желаното място и смяташ приема в нежелано едва ли не като провал,  пак не ти е ОК,  понеже си положил много усилия и по детски изживяваш голямо разочарование - точно  както и децата с по-ниски резултати, които по една или друга причина в деня на изпита не са успели да покажат какво знаят.Та не делете така децата..

Само че тука не са деца, които пишат, а родители. Децата са забранена зона за коментар за мен лично. каквото съм коментирала е била за потребители в форума. ОК?


Проблемът си е изцяло Ваш! Драмите ми Ви също.

# 708
  • Мнения: 31
эалагам на 9:00😄не остана

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 25
Добро утро на всички чакащи, пишещи, пиещи кафе и закусващи.

# 710
  • Мнения: 336
Трябва да е преди обед. В Пловдив викат директорите в РУО следобед, за да им раздадат списъците на приетите ученици.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
А в Нова Загора са ги събрали в 8ч.за същото. Сестрата на ММ е зам.директорка.

# 712
  • Мнения: 1 032
Трябва да е преди обед. В Пловдив викат директорите в РУО следобед, за да им раздадат списъците на приетите ученици.

дори и това не означава, че ние ще знаем до следобед. 'до 11ти' означава е-хеее чак до полунощ. може да не им харесва класирането от софтуера. може да искат да го дооправят. въобще всичко може да се очаква!

# 713
  • София
  • Мнения: 1 155
До обяд ще е със сигурност. Нали и така бяха казали от МОН по телефона на дамата, звъняла да се информира.
Ама нека е ранния до обяд поне!
Вие като правите рифреш, давате ли изход от профила първо? Може би така трябва да се появи заветната секция КЛАСИРАНЕ (която миналата година е била под ЖЕЛАНИЯ).

# 714
  • Мнения: X
Леле, даже не знаех, че има нова тема, а тя навъртяла 48 страници.
Нашият бал е 400, навремето аз имах по-висок. За мен е нисък, в сравнение с приятелите му е висок. А, де?

# 715
  • Мнения: 1 032
А в Нова Загора са ги събрали в 8ч.за същото. Сестрата на ММ е зам.директорка.

сиреч преди час? не разбирам защо директорите трябва да гледат списъците на деца, които не познават ,вместо ние да си ги видим? аман...

# 716
  • София
  • Мнения: 3 041
До обяд ще е със сигурност. Нали и така бяха казали от МОН по телефона на дамата, звъняла да се информира.
Ама нека е ранния до обяд поне!
Вие като правите рифреш, давате ли изход от профила първо? Може би така трябва да се появи заветната секция КЛАСИРАНЕ (която миналата година е била под ЖЕЛАНИЯ).
Не излизам от профила.
Всичко, което досега се е появило е било без да има нужда да се излиза.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Изобщо не рефрешвам.Само тук надничам.Simple Smile

# 718
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Би трябвало веднага да стане ясен Мин и макс бал за всяка паралелка.

# 719
  • Мнения: 667
Вие като правите рифреш, давате ли изход от профила първо? Може би така трябва да се появи заветната секция КЛАСИРАНЕ (която миналата година е била под ЖЕЛАНИЯ).
Оооо, това не е достатъчно. За да се появи секцията Класиране - задължително спирате компютъра, спирате тока, излизате от къщи, правите толкова обиколки на блока, колкото ви е бала , връщате се, пускате тока, палите компютъра, пиете чаща вода или бЕло, каквото имате под ръка, дишате дълбоко, логвате се и "the Бутонът" се появява!

Общи условия

Активация на акаунт