10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 543
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 765
Днес се замислих колко мозъчни клетки са ми умрели от притеснение при тази НВО кампания. Първо преди изпитите, после по време на, в чакане на резултати, в чакане на класиране... А ми предстои и още една след 5години. Ужас.

Не зарежда бързо, нормално. Представяте ли си колко човека са в момента на F5?
Аз съм в същите размисли с разликата, че имам и абитуриентка Simple Smile Вчера излезе нейното класиране за университета, а сега чакам на сина ми за училището! Нервите свършиха, отивам да изпия една Ашваганда, която много ми помага в такива ситуации, между другото Simple Smile Успех на всички Simple Smile

# 781
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Малко за отпускане. Който иска, разбира се.Stuck Out Tongue Winking Eye

Щрунц - за хлебарките
Войната с вредителите винаги е била неравностойна.
И Щрунц го знае най-добре.


Значи имахме проблем с хлебарките и аз ходих до един магазин, където знам, че продават каишки против бълхи. Мисля си, че и против хлебарки ще стават. Въпреки спора с продавача поръчах няколко, колкото да пробвам.

Настана вечер, Слави изгрее. Чакам аз на пост да излязат. Излезе една и се юрнах да бягам след нея с каишката да я озаптя.
Бяга като пърхот по судоку това хайванче, а аз тракам с педикюр по теракота след него.

Наизлязоха още. Станах разноглед. Всяка втора дума ми беше "юлар" и то на фалцет.
Цяла орда са. За секунди в мен се сбори желанието или да се изявя като полски кино-оператор или като янки с напалм през 60-те.
Като се сетих за напалм се сетих и за лак за коса и запалка.
Взех гореспоменатото и почнах да отцепвам района като пърлех наред. Няма да описвам каква миризма и остатъчна болка беше. Видимост нулева. Като спрях да напалмирам и отворих прозорците да се отмирише и отдими, се огледох за трупове. Ни един! Само аз бях обезкосмен, на места с мехури. Успокояващото в случая беше, че и мехурите и хлебарките изглеждаха по-красиви с лак за коса. Липсваха по три педи косми от началото на всеки крайник. "Крайник" казах, а не "член". Така!

Те се прегрупираха. Хлебарките.
Аз отново хванах каишката и ги изгледах злобно и затърсих онази, дето им е шила байрака и им е турила знака.
Добичето беше достигнало полова зрялост и тръбно-сървайвърски нахалитет. Беше голяма колкото..., ще покажа с ръце. Е-е-ей толкова!

Запях "It's now or never" на Елвис и се засилих към нея. Един метър преди нея свих колена и се пързулнах по пода. Всичко бе умишлено. Сблъсъкът се състоя глава в глава. Веднага преметнах каишката през нея, но не успях да я закопчея. Тя ми зашлеви шамар. Хлебарка-мутант. Беше огромна. Аз я душа с каишката, а тя ме налага с шамари и юмруци в корема. Ха! Не е познала с кого си има работа. Другите се разтичаха, Вагнер звучеше някак си по детски от някъде, ушите ми бучаха, силите ми заминаваха....с последните от тях успях. Закопчах каишката, триумф на онзи на върха на хранителната пирамида, льо руа солей - се моа!

- Събуди се! Чуваш ли? - този глас толкова познат и толкова не на място в момента.

Светна се лампа. Тялото ми бе заело поза на свастика с обратна посока в леглото. Жена ми се беше надвесила над мен, цялата й коса в лак и единия край на чаршафа вързан на възел на врата й. Другият край, незнайно защо, в ръцете ми.

С цел да опазя мъжкото его ще пропусна какво се случи после.
Но сега с патешко ходене и един пакет носни кърпички клеча нощно време из нас и дебна пак. И ако видя хлебарка я загъвам с кърпичка. Да не настине докато спи. Че знам ли вече.

# 782
  • Мнения: 134
Аз днес явно няма да пускам тото, не познах за 9:15   ☹

# 783
  • Мнения: 3 974
Хора, децата без училище няма да останат, но ние без работа- все по-вероятно!

# 784
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Хубав ден и успешно класиране на всички деца! Нека попаднат на своето място!

В офиса съм, но не очаквам да свърша нещо днес. Щерката е на състезание, та рефрешвам две класирания...

И добре, че е темата, за да разбера какво прави бутон F5. Много по-удобно е.

# 785
  • Мнения: 293
От МОН са ни обидени и ще пуснат класирането в 16:50 Cry

# 786
  • София
  • Мнения: 2
Описвам себе си като много спокоен човек. Както и такъв, който обича работата си. Не мога да повярвам, че от вчера не правя нищо друго освен да следя профила на детето.....  Днес не бих се определила нито като спокойна, нито интересуваща се от работа си:anguished:AnguishedAnguished
Нямам никакви профили в социалните мрежи, нито регистрации в сайтове. Днес за пръв път усещам нужда да съм част от група и си направих регистрация в този сайт.
Благодаря за "компанията" на всички съмишленици и че от сутринта ме усмихвате.

Много успех на децата ни!!!

Моето предчувствие е за 11.05 часа

# 787
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ret,успех и пожелавам!Другата седмица пак там,но на " Спартак".

# 788
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Хора, децата без училище няма да останат, но ние без работа- все по-вероятно!
Днес шефа е отпуск и на това залагам, че утре ще съм на работа отново! Wink

# 789
  • Мнения: 3 974
[quote,
Отивам да изпия една Ашваганда, която много ми помага в такива ситуации
[/quote]
За да не е толкова безсмислено висенето в темата, моля всички, които ползУват непопулярни питиета/смеси от питиета, да дават по-подробна информация. Ще помогнат и на нас, и на майките от следващия набор!

Кой питаше за запетайките? Ненужни точици с опашка!

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 10:11 от Шарлот

# 790
  • Мнения: 7 640
В групата във ФБ вече една майка се е похвалила!!

Цитирам:
Приети сме... 1во желание системно програмиране пг Джон Атанасов. Звъннах в училището понеже нямам нерви вече имаха списъци при тях и ме зарадваха. 💕

Ами вместо входящи номера на децата, да ни бяха раздали по един телефон, а връзка.
Следваща стъпка - импулсен, щом всички рефрешват нон-стоп, представяте ли си и излишък в бюджета ще се сформира

# 791
  • там край реката
  • Мнения: 153
От МОН са ни обидени и ще пуснат класирането в 16:50 Cry
Аз пък съм обидена на МОН  Grinning

# 792
  • Мнения: 35 961

За да не е толкова безсмислено висенето в темата, моля всички, които полУват непопулярни питиета/смеси от питиета, да дават по-подробна информация. Ще помогнат и на нас и на майките от следващия набор!



няма нужда от подробна информация, между рифрешовете ще се забавляваме да гугълваме странните напитки и да цъкаме с език по снимките на местата, на които с показано, че обичайно се злоупотребява с тях

# 793
  • София
  • Мнения: 18 027
Индийски женшен, Шарлот Simple Smile За овладяване на стреса я ползват билката.

# 794
  • Мнения: 11 337
От МОН са ни обидени и ще пуснат класирането в 16:50 Cry

Това вътрешна информация ли е?

Общи условия

Активация на акаунт