10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 911
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 9 467
Важно е да знаете:
1. Ако сте приети по първо желание, следва да се запишете в училището, в което сте приети. В противен случай губите мястото си.
2. Ако сте приети по второ или следващо желание, следва да отидете в училището, в което сте приети, и:
- да се запишете;
или
- да подадете заявление за участие във второ класиране.

Ако не направите нито една от изброените по-горе стъпки, Вие губите мястото си и не участвате във второ класиране.
Желанията за участие във второто класиране не се пренареждат.
3. Ако не сте класиран по нито едно желание автоматично участвате във второ класиране.
4. Ако сте класирани в професионална паралелка е необходимо да се представи медицинско свидетелство при записването. Ако не го представите при записването, то губите мястото си в класирането.

# 871
  • Мнения: 357
Приети сме .......

# 872
  • Мнения: 21 436
Скрит текст:
В РУО-то където е приет, трябва да го запиша и да чакам второ класиране в РУО-то, което той иска. Така ли?
В различни области са.

В училището, където е приет.

Ако в РУО-то, където той иска, изобщо не е класиран - не трябва да правите нищо, а да изчакате второ класиране. НО ако е приет на някое желание - второ, пето... - трябва да отидете в съответното училище и да подадете заявление за второ класиране.
Да, това ми е ясно. Неяснотата ми беше дали задължително трябва да го запиша в училището в РУО-Пз, където е приет. Simple Smile
Не, но ако не го направите, губите мястото там, ако е първо желание.

# 873
  • Мнения: 10 194
Айдееее
1во желание МГ системно програмиране

# 874
  • Бургас
  • Мнения: 446
Само на мен ли не ми зарежда сайта на МОН?

# 875
  • Мнения: 2
ИМА КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС!

# 876
  • София
  • Мнения: 553
Честито на всички приети по първо желание и късмет на всички нас, които отиваме на второ класиране !
Заявлението, което трябва да подадем в училището, в което сме приети, те ли ни го дават там на място или ние си го принтираме някъде от нета ? Също така, при подаване на заявлението, някакъв друг документ трябва ли да се носи в училището, в което сме приети.

# 877
  • Мнения: 12
Оь...камък ми падна от сърцето...приети на второ желание КМ в ТУЕС...отивам да си сипя.
Честито! И ние сме тук, питам се какъв ли е минималният бал за тази специалност - ние сме с 445

# 878
  • Мнения: 32

Да, това ми е ясно. Неяснотата ми беше дали задължително трябва да го запиша в училището в РУО-Пз, където е приет. Simple Smile

Ако е приет по първо желание и искате все пак да се подсигурите, трябва да го запишете - иначе мястото ще се счита свободно и на второ класиране на това място ще  бъде класирано друго дете. Сложността на обяснението произтича от това, че не сте написали на кое място е прието детето във вашето РУО и в другото РУО.

# 879
  • Мнения: 3 915
При нас драмата продължава. Приета по второ желание - 173 - Не/А. Ще чакаме за 91 НЕГ и ще жонглираме с НГДЕК, където не съм влизала за проверка - там е сред първите пет по успех.

# 880
  • Варна
  • Мнения: 340

И синът ми е там. Предпочетохме я пред Първа, дано не сме сгрешили Wink

# 881
  • там край реката
  • Мнения: 153

[/quote][/spoiler]
Да, това ми е ясно. Неяснотата ми беше дали задължително трябва да го запиша в училището в РУО-Пз, където е приет. Simple Smile
[/quote]
Не, но ако не го направите, губите мястото там.
[/quote]
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 882
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ех,точно сега да ми падне батерията на телефона!

Приет в четирите области,където кандидатства.
Ст.Загора - ГПЧЕ"Ромен Ролан"   НЕ/АЕ - 1во желание
Пловдив   - МГ"К.Попов"  Системно програмиране - 1во желание
София       - НПМГ  СХН - 2ро желание
Варна        - МГ "Д-р П.Берон" Системно програмиране - 1во желание

Ще избира със сърцето си!Почти съм сигурна къде отива!Ще го чуя по обяд след тренировката.Мисля,че ще е много щастлив.
 

# 883
  • Мнения: 52
GrinningGrinningПриети сме по първо желание - Велико Търново.
Много сме щастливи.Grinning

# 884
  • Мнения: 1 806
Честито на всички приети деца, късмет на второ класиране, за който ще участва!
Приета на първо желание 9ФЕГ френски  с испански език-за протокола бал 460 момиче

Общи условия

Активация на акаунт