10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 422
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 4
Справката за първо класиране в гимназиите в СОФИЯ - минимални балове по паралелки http://ruo-sofia-grad.com/…/docu…/spravkaminmaxparalelki.pdf

# 1 171
  • Мнения: 998
И аз идвам с новината за баловете. Сега ще разучавам Simple Smile

# 1 172
  • София
  • Мнения: 2 300
Четене с разбиране, майки  Mr. Green
А после защо децата на въпросите с "не" по БЕЛ отговарят обратното  Mr. Green (това й беше любимото на моята щерка, накрая ни стана виц)
Посипвам си главата с пепел... И ще чета твоите постове двойно, че и тройно по-съсредоточено...

Скрит текст:
Чудно ми е само как чадото на майка, която явно не е в час /и има проблем с разбирането, ерго отрочето й също/, съумява да изкара на разни сат тестове 800/800? Едва ли щото зацепва какво са му написали, еле пък и да отговори правилно на всички въпроси... Някакъв луд късмет ще да е...

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 17:06 от Elfi

# 1 173
  • Мнения: 21 455
Допълних таблицата за София със справката.

# 1 174
  • Мнения: 998
За коя паралелка има повече шанс балът да падне с 24 на второ класиране - СХН в НПМГ или испански и френски в Испанската? За момче. Някой да хвърли боб?  Mr. Green

# 1 175
  • София
  • Мнения: 1 936
А може ли детето само да отиде в училището, в което е прието на първо класиране, и да подаде заявление за участие във второ?

# 1 176
  • Мнения: 1 305

Много ми харесва цветното кодиране на квотите. Heart Blush

# 1 177
  • Мнения: 2 672
Ако първо класиране си приет на дадено желание, при второ класиране отидеш по-напред, но съща специалност в др, у-ще. Въобще ли не може да се върнеш на първото прието?

# 1 178
  • Мнения: 98
Приети сме!😊По второ желание в ПЕГ "Екзарх Йосиф 1"в гр.Ловеч с АЕ/ИЕ.Доволни сме и щастливи,но девойката иска да подадем за второ класиране за първо желание АЕ/НЕ.
Честито на всички дечица приети на желаните места и успех на всички на второ класиране.

# 1 179
  • София
  • Мнения: 190
Ако първо класиране си приет на дадено желание, при второ класиране отидеш по-напред, но съща специалност в др, у-ще. Въобще ли не може да се върнеш на първото прието?

Въобще не можеш!

# 1 180
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ако първо класиране си приет на дадено желание, при второ класиране отидеш по-напред, но съща специалност в др, у-ще. Въобще ли не може да се върнеш на първото прието?

Въобще не може. то за това е предварителното редене.

# 1 181
  • Бургас
  • Мнения: 446
Единият ми близнак е приет на второ желание. Смятам другият да бъде заедно с брат си. Още сега при записването ли ще трябва да ги запиша и двамата? Освен това мислим да пробваме да се придвижим до първо желание.

# 1 182
  • Мнения: 119
Здравейте, поздравления на всички приети по първо желания!
Много моля за съвет, дъщеря ми е с бал 426 и приета в 35 с ФЕ, което при нас е след френската и 133 с ФЕ. Дотук добре, но според публикуваната статистика, мин. бал за момиче в 133 е 424?! Моля за съвет!

# 1 183
  • София
  • Мнения: 6 168
Ей, точно днес ми излезе спешна работа и чак сега успях да ви прочета.

Радвам се за всички, които са попаднали на желаното място и стискам палци на тези, на които за малко не им е стигнало. Hug
 
За утре си взех отпуска и бях настроена, че ще ходя да подавам за второ, а се оказва че ще е за записване. Минималния бал от статистиката, но вътре. 91 НЕГ.

# 1 184
  • софия
  • Мнения: 25 404
Здравейте, поздравления на всички приети по първо желания!
Много моля за съвет, дъщеря ми е с бал 426 и приета в 35 с ФЕ, което при нас е след френската и 133 с ФЕ. Дотук добре, но според публикуваната статистика, мин. бал за момиче в 133 е 424?! Моля за съвет!
Минималният бал за момиче в 133то ФЕ РЕ е 430,500

424 е за РЕ АЕ. Вероятно сте писали ФЕ преди АЕ.

Общи условия

Активация на акаунт