10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 590
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 245
# 1 246
  • София
  • Мнения: 532
Lemon Butter - почва да джурка от 1во желание надолу, докъдето се спре Simple Smile

mariat - ако става въпрос за мин/макс бал - ето тук най-отгоре има пдф, който може да се изтегли http://ruo-sofia-grad.com/20192020-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%B … D0%BD%D0%B8%D0%B5

# 1 247
  • Мнения: 32
Къде в сайта на РУО са качени статистиките?

В раздела прием след основно образование - http://ruo-sofia-grad.com/20192020-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%B … D0%BD%D0%B8%D0%B5

# 1 248
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
За покачването на баловете в Пловдив
Има голям скок за МГ с АЕ и с НЕ при момчетата, при момичетата с НЕ има спад, но мен лично ме шокира разликата за ФЕГ с ФЕ - при мин. бал 2018 г. от 266 т./258 на второ, тази година е 331,00 т., което + 66. В Пловдив във ФЕГ няма квоти.
Балообразуването във ФЕГ тази година е 3 БЕЛ + 1МАТ, как е било миналата година (защото в близкото минало беше 2 БЕЛ + 2 МАТ)?

Може и на това да се дължи тази голяма разлика. в хуманитарната също е 3БЕЛ+МАТ, но такъв драстичен скок няма.
Дано пък ФЕГ случат на по-мотивиран набор тази година, че нивото им е под всякакви ... нива.

# 1 249
  • Мнения: 2 672
Ок. Ако се запише , където е приет по първо класиране , може ли да участва в трето класиране?
Да, но трябва да се отпише.
С радост ви съобщавам, че само РУО - Кърджали не е качило справка. Всички останали се отчетоха подобаващо.

При подаване на заявлението ли се отписва или когато види къде е приет на третото? И др. Нещо, ако третото не те устроива, оставаш ли си там, където си записан?

# 1 250
  • Мнения: 24
Някой знае ли дали в Пета ЕГ - Варна искат при записване други документи освен удостоверението за завършено основно образование и служебната бележка с резултатите от матурите? На сайта на гимназията няма нищо по въпроса.

# 1 251
  • Мнения: 107
Ние сме приети в ТУЕС СП, трето желание, момче бал 476,5. Отиваме на второ за СМГ АЕ. Дали ще имаме шанс, според вас? Нямах никакво време днес да ви чета, не съм гледала/чела новини ...Ужас ...Честито на всички приети по първо желание, а на останалите за второ търпение и късмет!

Искрено се надявам да имате и ви го пожелавам, мин.бал на I-во тази година е 479,5.
ние тайничко се надяваме на СМГ НЕ на II-ро.

# 1 252
  • София
  • Мнения: 2 300
Ок. Ако се запише , където е приет по първо класиране , може ли да участва в трето класиране?
Да, но трябва да се отпише.
С радост ви съобщавам, че само РУО - Кърджали не е качило справка. Всички останали се отчетоха подобаващо.

При подаване на заявлението ли се отписва или когато види къде е приет на третото? И др. Нещо, ако третото не те устроива, оставаш ли си там, където си записан?
За да участваш в трето класиране, се отписваш от мястото, на което си записан Simple Smile

# 1 253
# 1 254
  • София
  • Мнения: 172
Ние сме приети в ТУЕС СП, трето желание, момче бал 476,5. Отиваме на второ за СМГ АЕ. Дали ще имаме шанс, според вас? Нямах никакво време днес да ви чета, не съм гледала/чела новини ...Ужас ...Честито на всички приети по първо желание, а на останалите за второ търпение и късмет!


Миналният бал сега е  479,50/
Миналата година на второ класиране мин. бал за СМГ АЕ е паднал с 9,75, дано да падне поне с 3 Grinning
 Просто е ужас тази година с тези космически минимални балове ...

# 1 255
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Ние си чакаме тихичко второто класиране.
Обаче имам нужда някой да ми препотвърди.
При второ класиране системата започва да проверява по бал от първото желание надолу или от желанието, което е над първо класиране нагоре.
Ако трябва да го опиша графично:

1. Х - 500
2. ХХ - 404
3. ХХХ - 450
4. ХХХ - 403
5. ХХХХ - 400

Ние сме приети примерно по 5-то желание.  Ако допусканем, че балът ще помръдне с 4 т. (А дано!!!!!)
    Ако системата джурка отгоре ще сме по 2-ро
      Ако системата джурка отдолу ще сме в 4-то

      И да, знам че би трябвало да са подредени по силата на желанието, но приоритетите рязко се промениха Sad

      В дадения пример ще ви приемат по 2рото желание Wink

      # 1 256
      • София
      • Мнения: 11 998
      Ние си чакаме тихичко второто класиране.
      Обаче имам нужда някой да ми препотвърди.
      При второ класиране системата започва да проверява по бал от първото желание надолу или от желанието, което е над първо класиране нагоре.
      Ако трябва да го опиша графично:

      1. Х - 500
      2. ХХ - 404
      3. ХХХ - 450
      4. ХХХ - 403
      5. ХХХХ - 400

      Ние сме приети примерно по 5-то желание.  Ако допусканем, че балът ще помръдне с 4 т. (А дано!!!!!)
        Ако системата джурка отгоре ще сме по 2-ро
          Ако системата джурка отдолу ще сме в 4-то

          И да, знам че би трябвало да са подредени по силата на желанието, но приоритетите рязко се промениха Sad

          Не мислех, че ще ми се отдаде възможност да го кажа отново Hug , но: Класирането не е асансьор Joy , та да тръгва първо отгоре надолу, а после по обратния ред. Винаги тръгва от първото желание и спира там, за където стига балът.

          # 1 257
          • София
          • Мнения: 2 356
          Като гледам всички искаме втори класиране

          Подозирам, че разликата в бала ще е 1-2т.

          # 1 258
          • out of space
          • Мнения: 8 573
          Ние си чакаме тихичко второто класиране.
          Обаче имам нужда някой да ми препотвърди.
          При второ класиране системата започва да проверява по бал от първото желание надолу или от желанието, което е над първо класиране нагоре.
          Ако трябва да го опиша графично:

          1. Х - 500
          2. ХХ - 404
          3. ХХХ - 450
          4. ХХХ - 403
          5. ХХХХ - 400

          Ние сме приети примерно по 5-то желание.  Ако допусканем, че балът ще помръдне с 4 т. (А дано!!!!!)
            Ако системата джурка отгоре ще сме по 2-ро
              Ако системата джурка отдолу ще сме в 4-то

              И да, знам че би трябвало да са подредени по силата на желанието, но приоритетите рязко се промениха Sad

              От 1. надолу, т.е ще бъдете приети по 2-ро желание Simple Smile

              # 1 259
              • София
              • Мнения: 532
              Относно документите за 2ро класиране. Мисля, че се попълва това заявление само, което се получава в самото училище, но аз бих взела и акт за раждане и свидетелството за осн. образование за всеки случай Simple Smile Не тежат толкова. И не мисля, че е необходимо и детето за присъства.
              Ако греша, да ме поправи някой.

              Общи условия

              Активация на акаунт