10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 353
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 11 958
По принцип не трябва, но дали в конкретното училище ще са на това мнение, никой не може да каже.

# 1 351
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Мисля, че тази година няма да има спад на баловете с по около 10 т, поне в най-желаните училища.
Миналата година имаше, но нямаше такава пренаселеност в най-високите регистри на сборовете. Тази година, в диапазон от 5т единичен сбор, ми се струва, че има голям брой деца....

Еееех, защо ли ми се струва, че си много права... а на нас ни трябва 12.5 - няма да ни огрее, знам си, но ще играем.

# 1 352
  • София
  • Мнения: 7 047
aniK, разбира се, че ще играете! Всеки, който не е достигнал до мечтаното място, трябва да играе! Най-вече заради децата, трябва да сме сигурни, а и те трябва да видят, че човек се бори докрай!
И все пак, може да не съм права...

# 1 353
  • Мнения: 1 032
По принцип не трябва, но дали в конкретното училище ще са на това мнение, никой не може да каже.

Ами дано не трябва, моето е на море... само аз тук държа фронта

# 1 354
  • Мнения: 376
Само за статистиката-моята госпожица е приета в МГ Пловдив, мат+немски /първо желание/
Успех на всички деца!

# 1 355
  • София
  • Мнения: 11 958
aniK, разбира се, че ще играете! Всеки, който не е достигнал до мечтаното място, трябва да играе! Най-вече заради децата, трябва да сме сигурни, а и те трябва да видят, че човек се бори докрай!
И все пак, може да не съм права...

Не си! Joy Поне, не за всички! Учудващо много хора сега не смеят да участват на второ класиране, за да не попаднат на някое "нежелание", писано между желанията. Или пък да не изскочат от желаното училище, защото между паралелките му, неизвестно защо, са писали друго, не толкова желано училище.

# 1 356
  • София
  • Мнения: 7 047
Санака, а си изтъркахме клавиатурите с теб да пишем! Поне в това да заместим Дидева. Joy
И двете, с теб, имаме богат опит с редене на желания или двуумене между училища! Joy

# 1 357
  • Мнения: 79
И моето момче е прието по първо желание, успех майчета и най-много успех на децата!

# 1 358
  • Мнения: X
Мисля, че тази година няма да има спад на баловете с по около 10 т, поне в най-желаните училища.
Миналата година имаше, но нямаше такава пренаселеност в най-високите регистри на сборовете. Тази година, в диапазон от 5т единичен сбор, ми се струва, че има голям брой деца....

Еееех, защо ли ми се струва, че си много права... а на нас ни трябва 12.5 - няма да ни огрее, знам си, но ще играем.
Дам, тъй си мисля и аз. Системното програмиране в туеса ми се вижда мираж. 10 точки не ни стигат там. Виж мрежите по може, но колко човека са наблъскани в 2 точки...? ?Както и да е оказа се че не ме бива в предвижданията. Аз смятах разлика 10-15 точки разлика с 2018. То излезе 21т
На приятелките ми от прованса децата на първо желание с под 300 точки. Тук се мъчи като грешни дяволи
Искам някаква анестезия до четвъртък..

# 1 359
  • Мнения: 1 032
С под 300 точки, ама за какво училище? Щото до там опират нещата... е, и до пренаселеността на София, разбира се

# 1 360
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
aniK, разбира се, че ще играете! Всеки, който не е достигнал до мечтаното място, трябва да играе! Най-вече заради децата, трябва да сме сигурни, а и те трябва да видят, че човек се бори докрай!
И все пак, може да не съм права...

Не си! Joy Поне, не за всички! Учудващо много хора сега не смеят да участват на второ класиране, за да не попаднат на някое "нежелание", писано между желанията. Или пък да не изскочат от желаното училище, защото между паралелките му, неизвестно защо, са писали друго, не толкова желано училище.

Нали на второ класиране може да се придвижил само по напред и ако това не е - запазваме мястото на което сме класирани.

# 1 361
  • Мнения: X
С под 300 точки, ама за какво училище? Щото до там опират нещата... е, и до пренаселеността на София, разбира се
ЕГ и ПМГ

# 1 362
  • Мнения: 1 305
Да попитам и аз, че нещо уж чета ама ми убягва. Бяхме се уговорили как утре двете ще ходим да подаваме за второ класиране, но майсторите за бойлера баш утре ще дойдат и трябва да ги пази.
Та на въпроса, тя трябва ли да присъства при подаване за второ класиране?

Миналата година аз подадох сама. Госпожицата беше на конен лагер извън София.

# 1 363
  • Мнения: 1 812
Ако знаете лично аз на колко хора обяснявах да редят желанията по сърце. Ама има едно явление да не се губи бал. После детето в училище с по-висок  бал, но нежелано и драма. Що за престиж да си в най-високобалното училище, ако не е желано!

# 1 364
  • София
  • Мнения: 11 958
Скрит текст:
aniK, разбира се, че ще играете! Всеки, който не е достигнал до мечтаното място, трябва да играе! Най-вече заради децата, трябва да сме сигурни, а и те трябва да видят, че човек се бори докрай!
И все пак, може да не съм права...

Не си! Joy Поне, не за всички! Учудващо много хора сега не смеят да участват на второ класиране, за да не попаднат на някое "нежелание", писано между желанията. Или пък да не изскочат от желаното училище, защото между паралелките му, неизвестно защо, са писали друго, не толкова желано училище.
Нали на второ класиране може да се придвижил само по напред и ако това не е - запазваме мястото на което сме класирани.
Точно така! Но ако напред си сложил и някои не особено желани паралелки, проблемът е от съвсем друго естество. Wink

Общи условия

Активация на акаунт