10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 398
  • 2 335
  •   3
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 7 640
Имам един не много умен въпрос: по време на записванията дали случайно училищата няма да работят и в събота и неделя? Че иначе времето се скъсява наполовина?
Знам, че е малко вероятно, но тая някаква надежда...
В сайта на съответното училище пише, някой беше отбелязал, че има и съботно работещи

# 1 456
  • Мнения: 7 059
Кастрева каза днес, че имаме три дни  - петък, понеделник и вторник.

# 1 457
  • София
  • Мнения: 1 326
Кастрева каза днес, че имаме три дни  - петък, понеделник и вторник.
Що ли питам и защо ли не ми е учудващо ?

# 1 458
  • Мнения: 14
Извинявам се за глупавия въпрос,но вече съвсем се обърках.Ако на първо класиране си приет на 8 желание,а на второ не си приет на 7 желание,може ли да те приемат на 6 желание,въпреки че 7-то желание е с по-висок бал от 6-тото.

# 1 459
  • София
  • Мнения: 5 361
Извинявам се за глупавия въпрос,но вече съвсем се обърках.Ако на първо класиране си приет на 8 желание,а на второ не си приет на 7 желание,може ли да те приемат на 6 желание,въпреки че 7-то желание е с по-висок бал от 6-тото.

Да. Предполага се, че харесваш повече 6 желание, а не 7.

# 1 460
  • София
  • Мнения: 1 326
Извинявам се за глупавия въпрос,но вече съвсем се обърках.Ако на първо класиране си приет на 8 желание,а на второ не си приет на 7 желание,може ли да те приемат на 6 желание,въпреки че 7-то желание е с по-висок бал от 6-тото.
На второ класиране детето може да отиде на най-високото си желание, за което му стига балът (от 1 до 7) или в най-лошия случай, да остане на 8 място (където е класирано на първи етап)

# 1 461
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
merrynem, Two Hearts следя ви и аз Kissing Smiling Eyes Задължително разберете защо така с бала и желаната паралелка!!! Участваме за 18-ти юли, как иначе Hands Point Up
Шарлот, и вас ви следя Sparkling Heart Нали има време след второ класиране да вземете окончателното решение, няма да се изпусне някой срок?

# 1 462
  • Мнения: 3 964
Шарлот, и вас ви следя Sparkling Heart Нали има време след второ класиране да вземете окончателното решение, няма да се изпусне някой срок?
При нас не е така фатално. Тя си иска НГДЕК още от пети клас. Ходихме на всичките им прояви - отворени врати, антични празници.... Аз се пазарях за немския, защото 8 г. го учи и не е доучен. Стиснахме си ръцете за следното:"ако стане 91 НЕГ - там, ако не - НГДЕК". Приета е в 73-то СУ, но училището е неудобно като локация.Тази година се очаква НГДЕК да организират собствен транспорт. Ще подадем документи в НГДЕК и ако се случи с 91 НЕГ ще водя преговори за изтеглянето им.Стискам ви палци!

# 1 463
  • София
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
И на нас 73-то не ни е удобно като локация, но сме го писали по-напред от 1 АЕГ (в последното е приета), но ще играем и ние на второ, пък каквото излезе. За трето няма да ми стигне смелостта (не съм рисков играч), но както мине второ ще го мислим тогава.
И за да не е само сух отчет от моя страна, слагам и една новина, не видях да е коментирана вчера
https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Sedmoklasnik-ot-SMG-skri- … botat_707063.html

# 1 464
  • Мнения: 79
Можели да се запишем в една община, а в друга да подадем за 2 класиране?

# 1 465
  • Мнения: 3 964
Можели да се запишем в една община, а в друга да подадем за 2 класиране?
Беше коментирано и помня, че отговорът беше да -заради паралелното класиране. Ако бъркам, ще се включи тежката артилерия с отговор.

# 1 466
  • Мнения: 1 722
Може само ако двете общини са в различни области!

# 1 467
  • гр. София
  • Мнения: 4 763
Здравейте мами, според вас има ли шанс бала за паралелката в НПМГ химия с английски да падне до 385 на второ класиране?

# 1 468
  • Мнения: 7 378
Здравейте мами, според вас има ли шанс бала за паралелката в НПМГ химия с английски да падне до 385 на второ класиране?
                   Според мен паралелката с код 3044 с мин бал 387 може да падне с 2 ,ако някой се е отказал.Другата с код 3045 с бал 407 по-малко вероятно.Никой не може да каже точно просто предположение.Успех!

# 1 469
  • Мнения: 39
Здравейте, ние сме приети в 5 ЕГ Варна с френски език Simple Smile но приятелско дете се разминава с 9 точки за желаната 4 ЕГ също с френски , дали ще падне толкова бала на второ класиране? При нас във Варна няма квоти за момичета и момчета! Те ще подадат за второ класиране и много се надяват Simple Smile Аз нямам опит с второто класиране как минава във Варна, ако някои може да каже ?!

Общи условия

Активация на акаунт