Барселона - Тема 10

  • 48 536
  • 812
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 728
Ох.. аз започвам да се замислям сериозно дали да не отменя пътуването. Сега съобщиха че вече има 1 потвърден случай на жена от Барселона с Корона вируса. Била пътувала в Италия. Ще му мисля още малко. Предполагам че до 1 седмица ще се види как ще се развият нещата в Испания.

# 391
  • София
  • Мнения: 11 989
Аз трябва да пътувам след точно месец към Барселона. Преди два дни се прибрах от Южна Италия.
Ако не затворят границите, няма да се откажа от пътуването.
Грип като грип. Дори пандемия няма обявена.

# 392
  • Мнения: 728
Аз трябва да пътувам след точно месец към Барселона. Преди два дни се прибрах от Южна Италия.
Ако не затворят границите, няма да се откажа от пътуването.
Грип като грип. Дори пандемия няма обявена.

И моя мъж ме успокоява, че всичко ще наред и няма да се наложи да отменим пътуването.

# 393
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
И нашата екскурзия е април и сериозно почвам да се замислям , а толкова много го искахме това пътуване. Бях обещала на големият ми син и ето,че той ме изненада с организацията но.... незнам може би трябва да я отложим.

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Е...пак ще отидете, важно е да сме живи и здрави!

# 395
  • Мнения: 22 449
Струва ми се прекалено това отменяне на полети, но всеки си преценява.
Барселона е разкошна наистина.

# 396
  • София
  • Мнения: 127
Леле, кошмар! Имаме билети за началото на април, хотел и за Саграда също купих билети, не знам дали можем да отменим резервацията за хотела, май беше без анулиране. До сега се надявах да се спре с разпространението на вируса, а не да дойде в Европа! Започвам да се панирам. Преди 2 години щяхме да ходим в Баселона, но имаше атентат лятото, отказахме се, а сега пак проблем.

# 397
  • Мнения: 829
Извинявам се, ама то ако беше грип като грип, нямаше многомилионни градове в Китай вече втори месец да са под карантина!

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 07:40 от kalina_pehlivanova

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 909
Вие говорите за анулиране на резервации, за април, а ние сега в понеделник летим, имаме приятел в Барселона живее от 15 год, питах го има ли корона вирус, вика нищо няма, но ден с ден не си приличат, дано се насладим на Барселона

# 399
  • София
  • Мнения: 4 025
Извинявам се, ама то ако беше грип като грип, нямаше многомилионни градове в Китай вече втори месец да са под карантина!
Пекин е 20 милиона и улиците са пусти.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 08:43 от EliG

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 909
Извинявам се, ама то ако беше грип като грип, нямаше многомилионни градове в Китай вече втори месец да са под карантина!
Пекин е 20 милиарда и улиците са пусти.
Какви 20 милиарда, общото население на цялата планета е в пъти по малко....

# 401
  • София
  • Мнения: 4 025
Извинявам се, ама то ако беше грип като грип, нямаше многомилионни градове в Китай вече втори месец да са под карантина!
Пекин е 20 милиарда и улиците са пусти.
Какви 20 милиарда, общото население на цялата планета е в пъти по малко....
Да, разбира се, че са милиони. Телефонът ме е корегирал грешно. Благодаря за забележката!!

# 402
  • Мнения: 728
Вие говорите за анулиране на резервации, за април, а ние сега в понеделник летим, имаме приятел в Барселона живее от 15 год, питах го има ли корона вирус, вика нищо няма, но ден с ден не си приличат, дано се насладим на Барселона

За момента за Испания са 3 потвърдени... и според мен ако трябваше да летим тези дни щяхме да идеме.. болеста не е разпространена още толкова много.. ама за след 1 месец май ще са многоо както е в Италия в момента та и повече може би.

# 403
  • Мнения: 35
Здравейте ,
има ли някой ,който ще пътува с утрешният полет на Раян?

# 404
  • София
  • Мнения: 127
Сега гледам камерите в Рим, всичко изглежда нормално, няма хора с маски по улиците. Дали има такива камери и в Барселона, ще е чудесно да се види на живо обстановката! Съгласна съм, че за сега не е притеснително за Барселона да се пътува, дано се успокоят нещата! Много искам да идем този път!

Общи условия

Активация на акаунт