Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 522
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 10 642
Това, не означава, че с всички е така. Продължавям да твърдя, че са по-здрави и “калени” и че с цялата  стерилност, в която се отглеждат децата в първите месеци, не им правим услуга.

# 331
  • София
  • Мнения: 2 666
Това, не означава, че с всички е така. Продължавям да твърдя, че са по-здрави и “калени” и че с цялата  стерилност, в която се отглеждат децата в първите месеци, не им правим услуга.

Ааа за стерилността нищо не съм казала. При мен липсва такава, но уви болестите не липсват.

# 332
  • Мнения: 16 871
Моят син до момента веднъж е бил с ларингит, възпалени уши и какво беше още + над 39 неспадаща Т. Нямаше как да не пие Аб. Оттам нататък 3-4 пъти е бил с хрема и лека Т, минава за ден с промивка на носа.
Едно от най-разпищолените деца по площадките е, гледам сутрин ги овиват с шампки и апрески, той е по боси крака и голи ръце Joy
Дано да не боледува в яслата, че ми  е много мъчно като си спомня .

# 333
  • Мнения: 2 361
Моят син досега е боледувал два пъти,зимата и миналият месец.Сега смятам от октомври да му давам сиропа,който му давах миналата зима след като се разболя,за 3 месеца и това е-Имунокидс.Бяхме доволни тогава,доста бързо се възстанови и упоритата кашлица след боледуването спря на 3я ден от приема.Също четох за рецепта сусамов тахан,мед и орехи,но първо ще въведа меда,още не съм

# 334
  • Мнения: 3 998
Имунокидс това за сиропа на д.р Марио ли става въпрос?
Аз се опитвам да давам сироп от Бъз но моя дребен само като го усети и е абсурд да му го дам. Слагам го в храна и пак не го иска. Вашите пият ли си ги сиропчетата?

# 335
  • Мнения: 2 361
Да,този сироп.Има сладък вкус и го пие без проблем Simple Smile

# 336
  • Мнения: 3 998
Да,този сироп.Има сладък вкус и го пие без проблем Simple Smile
Той и бъза е сладък,но..

# 337
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз такива неща не давам

# 338
  • Мнения: 228
Момичета, ще се включа с едно питане- каква вода давате на децата? Ние все още сме на бебешка и затова се чудя докога така...

# 339
  • Мнения: 1 418
Девин розова.

# 340
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Брита, розов етикет и преварена понякога. Каквато има на разположение, такава.

# 341
  • София
  • Мнения: 4 713
Момичета, ще се включа с едно питане- каква вода давате на децата? Ние все още сме на бебешка и затова се чудя докога така...
С ММ ходим на Горна Баня и от чешмите пълним 10 туби от по 11 л и имаме за месец напред, малчо пие от същата

# 342
  • Мнения: 6 222
Моят пие изворната на Бачково или филтрирана от каната.Случва се да му купя навънка и по някое шише друга или розова Девин или Роса.Не е претенция пие общо взето всякаква.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 11:26 от лещичка

# 343
  • София
  • Мнения: 10 642
Вече не се втелясвам толкова за водата. Гледам да е изворна или трапезна, но понякога давам и минерална.
Михаела, минералната вода не е подходяща за ежедневна употреба, особено от деца.
В къщи също пием от чешмите на Г. Баня, но на детето давам рядко от нея

# 344
  • Мнения: 16 871
Минерална, изворна, трапезна.

Общи условия

Активация на акаунт