Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 462
  • 750
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 406
Последното изречение ме изкефи. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз напоследък пак започнах да ги приспивам навън в количката, за да ползвам топлото и слънчево време.. и да не се мотам с обличането и яденето след обедния сън. Та си нося някое книжле, размазвам се на някоя слънчева пейка и "отлитам" за два часа. Ако е лошо времето... просто ляга, при тях и чета пак един два час, а къщната работа... седи и чака баща им да си дойде и да ги поеме. Аз ползвам последните дни на майчинството, да си почивам активно. Послеее ме чака здрава въртележка и едва ли ще мога да седна с книга в ръка, освен в обедните почивки отново на някоя слънчева пейка.

# 571
  • Мнения: 228
Ние бяхме в Джъмбо. Показвах всякакви играчки, за всички казваше "мама не". Накрая си избра гумено пате, голямо колкото лукче😀. Не знам какво ще купим за Коледа. Тя обожава шоколадови бонбони, черпили са я няколко пъти и колкото и да не е редно, давам понякога да си хапне.

# 572
  • Мнения: 1 418
Единственото сладко, което й харесва са палачинки, бисквити-домашни, фурми и плодове😊Останалото го плюе.
Божеее книга, откога не съм пипвала...от раждането, чета само субтитри 😂😂Ужас, а преди нсправо си "изяждах"книжките...

# 573
  • Мнения: 16 871
Крием се като ядем сладко, защото манджа може да не хапне, но види ли шоколад или сладолед изведнъж му се събужда апетита. Казвам, че не е за него и си тъпча парчето в устата Joy
Има много хубави книжки, некъсяеми Joy страшен хит са при нас
Ето тези: https://www.fiut.bg/godishnite-vremena-ljato.html

Днес преполоввих една книга,  много, много обичам! А докато кърмех колко прочетох Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 6 218
Моят яде домашен сладолед и шоколад без захар,купешки боклуци още не е опитвал.Тортата за рд аз му я направих,тази за втория също пак така ще е.Захарта ще я ограничавам докато мога,колкото по малко яде толкова по добре.Около мен ги тъпчат с орео,с барнита и какви ли не неизвестни за мен боклуци,моят хич не се впечатлява,но и аз отначало го уча навън че не се яде и не се иска,и за сега много рядко яде банан в количката,на прибиране.От плодовете обича ябълки,малини и боровинки,за последните умира,много се радва като ги стисне и му се спукат в устата.И с чери доматите го прави този номер,що блузи съсипа 🤣

# 575
  • Мнения: 16 871
Аз открих най-вълшебния препарат на света за петна. Освен ако ни изтърва преди прането, пропуск почти няма.
(Спот за петна), с особено внимяние при цветни дрехи да не направи петно.

# 576
  • Мнения: 3 998
Единственото сладко което яде(изключвам плодовете) са бебешки бисквити 2бр когато му правя десерт някакъв, и  десерта от кухнята,и то не всеки ден му взимам. Веднъж набара от плота 1 кутия с пурички пълни с шоколад, беше ги изкарал всичките и опитал 1,но дойде да ми я изплюе в ръката и така разбрах какво е вършил . От другите ,боклуци,  яде кроки и солети но не повече от 10бр и то не на веднъж. И ние още се крием, поне до 2г ще го ограничавам, пък после ще видим.

# 577
  • Мнения: 3 998

Има много хубави книжки, некъсяеми Joy страшен хит са при нас
Ето тези: https://www.fiut.bg/godishnite-vremena-ljato.html


При нас Винаги има шанс да се скъса и надъвче 😂

# 578
  • Мнения: 16 871
Не му давате на това дете яде явно Joy

# 579
  • Мнения: 3 998
От кой термометър сте доволни?
 Малкия вдигна Т снощи,нашия мери 37,2 а при д.рката 38,6 😔 тя не каза някой конкретно като марка, нейния е от разстояние който мери не разбрах марка, от някаква конференция й го дали.

# 580
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Нашия е на Omron, беше подарък към друг продукт,но не мери много бързо.

# 581
  • София
  • Мнения: 4 709
И ние снощи 37,1.... Трети антибиотик за тази година.... Зачервено гърло, Тантум Верде за него

# 582
  • Мнения: 587
Аз ползвам на Браун за ухо,мери за 3 секунди.Доволна съм,в началото бях скептично настроена,но едновременно съм мерила с него и с електронен под мишницата и разликата беше нищожна,а улеснението огромно.
И малкия изкара много гаден ларингит с температура над 39

# 583
  • Мнения: 16 871
И ние отнесохме антибиотика днес.
От понеделник всеки следобед субфебрилна, вечер вдига и бързо сваля.
Вчера обаче държа цял ден, появи се задна хрема и на прегледа се видя и червено гърло.

# 584
  • София
  • Мнения: 4 709
Нещо много лекарства са дадени..... Тантум Верде, спрей за нос, антибиотик, сироп за кашлицата, нещо на капки....

Общи условия

Активация на акаунт