Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 43 055
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Давайте да изпишем плажната тема и да пускаме Коледно-Новогодишната 😆
Ако имате желание споделете снимки на елхата, ако вече сте украсили.
Нашите съседи украсиха къщата и всяка вечер ходим с дребния да я гледаме. Има и музика и той е супер впечатлен 😊

# 676
  • Мнения: 4 021
Еее много яко като по филмите 😂🎄✨

Ние на 1ви декември имаме традиция да украсяваме,още от преди малкия да се появи.
Мислех да взема голяма елха(изкуствена) поне 1,5м, но май ще ни дадат истинска . Имаме 1 около 60-70см . Взехме няколко нови играчки, нали такава е традицията 🤭 но търся някой як връх 🧚‍♀️🧚‍♂️👼🌟

# 677
  • Мнения: 6 276
Ние в неделя ще украсяваме,още се чудя да рискувам ли с чупливи топки и украшения или да накупя пласмасови.Ето я миналогодишната.

# 678
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Лещика, много е слушало вашето момче, то подаръци, то чудо 😍 ние бяхме скромно 😆 Аз не бих рискувала със стъклени играчки, въпреки че са страхотни. Аз нещо нямам муза да вадя елхата. Миналата година имахме гости от БГ за Коледа, а тази ще сме сами и ми е едно 🥺 не много празнично
Ето нашата от предходната година

# 679
  • Мнения: 6 276
А един имаше и за мен и един за баща му,иначе другите от прабабите и дядото и сестра ми се оля с три подаръка,че не могла да реши кой да вземе 🤣.

# 680
  • София
  • Мнения: 10 642
Питах, питах😊Полагат се тези 4 месеца със сигурност.Въпреки това, понеже не смятам че ще мога да си спазя насрещните задължения, като явяване на разни там срещи, приемане на първата предложена работа и т.н. Смятам, че няма да е коректно да поемам този ангажимент.Но пък се надявам ако някоя мама, която чете е имала чуденка по темата да е получила малко информация 😊
Не мисля,че мога да те задължат да почнеш работа ...винаги можеш да намериш причина да откажеш дали ще е далече от дома или заплащането не те устройва... Така или иначе това е в твпя полза,защотп след тези 4 месеца сама ще трябва да си търсиш . А доколкото знам от една позната,която работеше в бюрото по труда ,дори и да започнеш работа имаш право в рамките на 6 месеца да напуснеш и да се върнеш отново на борсата и да ти доплатят за колкото време ти остава . В момента смятаме да се пребираме в България така че се опитвам да се съкратя от тук за да мога да се запиша на  борсата и да изкарам някой курс,че вече полудявам с малкия без баби наоколо откакто е на 5 месеца живота ми е водене на ясла,работа,пребиране от ясла ,паркове... Малкия е доста палав и залепен за мен така че нито можем да отидем на заведение с моя нито нищоо...
Не могат да те задължат, но като откажеш 3 предложения за работа (ако не бъркам бройката), ти спират плащането

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 00:14 от Nandin

# 681
  • Мнения: 754
Въпреки коледното настроение което лека полека започва да ни завладява.Аз да обърна темата на 180°

Имали мами(почти съм сигурна,че вече няма)на който децата им още да им текат лиги.Казвам ви чесно,нещо страшно е.Опитвам се да запазвам спокойствие обаче взе да ми писва.Това дете не иска и не иска да си затвори устата.Приемам всякакви съвети.

# 682
  • Мнения: 6 276
Съвет не мога да дам,моят никога не се е лигавил.Но зъболекарката ни ми беше обяснила че с лигите облекчават венците и болката от растежа и са един вид полезни.Ако наистина те притеснява толкова защо не идете на специалист? УНГ? Около мен имаше няколко по лигавещи се бебета,но отшумя като излязоха кучешките при едното,при другото още има но намаляха.Предполагам е нещо чисто физиологично и един преглед само ще те успокои.Аз съм от презастраховащите се,за всяко нещо дето го мисля и ме притеснява сме на специалист. Преди 2 седмици пак на дерматолог го водих,на бузата му излезе лишей и с джинджира бейби си замина за 2 дни.Явно кожата му ще е като моята суха и не носеща на студено.

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Моят има 20 зъба и лигите не са спирали от 8 месечна възраст!!! Примирих се че ще е лигав още. Просто като спрат ще направя купон с лигавници Simple Smile

# 684
  • Мнения: 754
Същата ситуация!

Не се бях замисляла за преглед,но не съм много сигурна дали ще ме вземат на сериозно,първо,да ми запазят час за лл  и след това той да ме изпрати при специалист

# 685
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Моят младеж си стои с 12 зъба и два на път, но все още не пробили. Никога не се е лигавил, но пък приятелчето ни е вечно с течаща лига и мокри тениски и два пъти повече зъби от нашите. Не бих се замислила да го заведена на лекар при това положение. Как се спира лига? Ще отшуми като избият и последните зъбки според мен.

# 686
  • Мнения: 4 021
И на моят човек никога не са текли лиги,но аз го отдавам на кехлибарената огърлица и Дентокинта . На деца покрай нас им текат,но нищо не им дават. На приятелка с огърлица и тя няма лиги. От седмица избиха горните кучешки. Сега май останаха кътниците  🤪

# 687
  • Мнения: 6 276
За кехлибара не се бях замислила,и моят го носи над година преди да го изгуби и реших че за последните 4 ще изкара без.Но има още 2 де,горните големи кътници.И никакви признаци за излизане,да видим кога ще се покажат.

# 688
  • Мнения: 1 418
Няма лигички, но пък не се лигаваше почти никак и като малко бебе.Не мисля че е повод за притеснение.
Нашата елха е към 1.80м , вече окрасена само с пластмасови играчки.Имам стъклени от баба ми , но ще чакат някоя друга Коледа.Сложили сме 2 броя лампи, че едни не стигат да я обиколят. Гирляндите саааа много и всякакви😉😉
Gordi , каква ли сметка за ток ще им дойде на съседите 😉😉?

# 689
  • Мнения: 229
Ето я и нашата елхичка

Общи условия

Активация на акаунт