Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 461
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз от както започна да пълзи ползвам само памперс гащи на Хъгис при вас май им казват Хъджис. Никога не са ми пропускали. Вечер слагам един размер по-големи от през деня. Какви цени само в БГ, тук редовно ги пускат на 50% излизат около 9-10лв пакета и аз се запасявам с по 7-8

# 166
  • Мнения: 1 406
Хъгис са и тук. Въпрос на произношение. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз купувам пакет памперси за 14,50 15,50 лв - 40 бр..., което ми идва доста по-скъпо от мамиата..На промоция не съм ги хващала.

# 167
  • Мнения: 6 218
Сега са на промоция LA и си поръпах един кашон.Отиват на адреса на сестра ми и тя с доставчик ми ги праща.Идват по 10 лева пакета 38 броя.На гащите още е на 4 размер,иначе на памперси беше на 5.

# 168
  • София
  • Мнения: 4 709
Въпроса ми е свързан към мамите с момченца ....как върви забелването ?
При нас е добре нооо скоро забелязах че пак е тръгнало да се затваря ..... и миналата вечер съм дръпнала малко по силно и сега има леееека раничка ....може ли да го намажа с Бочко за подсичане ?

# 169
  • София
  • Мнения: 10 642
Въпроса ми е свързан към мамите с момченца ....как върви забелването ?
При нас е добре нооо скоро забелязах че пак е тръгнало да се затваря ..... и миналата вечер съм дръпнала малко по силно и сега има леееека раничка ....може ли да го намажа с Бочко за подсичане ?
С гентамицин мажи

# 170
  • София
  • Мнения: 4 709
А докато купя ,неможе ли с Бочко ,Судокрем

# 171
  • Мнения: 587
Аз слагам марличка с риванол върху пишока,ако има раничка от забелването

# 172
  • София
  • Мнения: 10 642
А докато купя ,неможе ли с Бочко ,Судокрем
Аз не бих

# 173
  • Мнения: 1 147
При нас многа бързо се забели. Като ходихме на профилактичен преглед (не помня точно кога) и лл помогна. Сега всяка вечер си го забелвам.

# 174
  • Мнения: 1 406
Аз не забелвам. Помъчихме се, дърпаха го и двама лекари ( педиатър и нефролог). До хирурга на стигнах и се надявам да не се стига. Колкото ми даде толкова - измивам с вода, гледам сапун да не влиза навътре и да не си пипа пишока с мръсни ръце. Във ваната ако подръпна и то само ако ми даде, че вече не дава.
Според специалистите против забелването трябва да се отвори в тийнейджърска възраст или малко след това.

# 175
  • Мнения: 754
Аз тотално се отказах дори и да опитвам.Една мама разказа история в която в България лекар го е забелил и след като са се върнали се е възпалило.След посещение на лл,са им изпратили социалните със полиция(водели го сексуално посегателство)въпреки,че тя е споменала на лекаря,че в България практиката е такава.Реших,че ще си спестя такова главоболие,тя природата си знае работата.

# 176
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз не забелвам. Помъчихме се, дърпаха го и двама лекари ( педиатър и нефролог). До хирурга на стигнах и се надявам да не се стига. Колкото ми даде толкова - измивам с вода, гледам сапун да не влиза навътре и да не си пипа пишока с мръсни ръце. Във ваната ако подръпна и то само ако ми даде, че вече не дава.
Според специалистите против забелването трябва да се отвори в тийнейджърска възраст или малко след това.
След тийнеджърскя възраст... направо като се пенсионира...

# 177
  • Мнения: 1 406
Нандин, има се предвид, че в тийнейджърска възраст под въздействието на хормоните кожичката омеквала ( или нещо такова беше, не ми се рови сега статията). Нещата би трябвало да се случат от самосебе си, а не да насилваме бебето.

В крайна сметка всички имаме право на избор как да гледаме децата си. Няма смисъл да подхващаме темата и да се караме за глупости. Sunglasses.

# 178
  • София
  • Мнения: 10 642
В тийнейджърска възраст, ако не е забелен, ще му пречи. Да не говорим, ако не се е случило, а реши да води полов живот...
Нагледала съм се на инфекции при деца от незабелени пишки... Невиждам нищо кой знае колко сложно и страшно в забелването. Месец след като ни изписаха започнах и за 2 седмици беше готов.

# 179
  • Мнения: 1 406
Наясно съм с тези неща. Затова поддържам добра хигиена и ще възпитавам за това. Ако не се случи физиологично от самосебе си ще ходи на хирурга, ако ще да го боли после седмица. Не мога да се съглася, че ако не правя тази процедура "забелването", която е едва ли не е само в България ще има проблеми после с половия си живот. То явно целият свят е така.

 Ти имаш поглед от друг ъгъл, виждала си страшното, затова реагираш така. Лошо няма. Това не значи, че ще се случи на всяко незабелено момченце.
 А и ако ще се обрязва, да си вземе сам това решение.
ММ като е забелван старателно и к'во???? Пази супер хигиена. По-чист мъж от него не съм срещала. Винаги като прави секс казва, че му дърпа и го боли. Знаеш, че това се нарича фимоза. И в неговия случай е физиологично, а не щот' не е бил забелван.
Казах, че не ми се влиза в излишни спорове. Големи хора сме, достатъчно интелигентни в тази отчетна тема, вземаме сами решение за бъдещето на децата си. Просто всяка от нас споделя своето виждане на нещата. Обменяме си инфо и някой ден може да си променим и гледната точка на база получена информация ( не само и конкретно от тук и този форум).
Аз споделих моето виждане, ти твоето. И за двете неща има за, о за двете неща има против. Нека не влизаме в излишни дебати и да разваляме темата.

Приятна вечер на всички, аз ще пробвам сефте да изляза сама без количка с двата звяра, стискайте ми палци да ме ме разчекнат. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт