ДНЕВНИКЪТ - тема 99 - Да отслабнем всички заедно!

  • 35 932
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 15 753
Предвиди и това, че ще трябва и да дишаш 😄. Шега е.
Абе, шега, шега, ама си е истина, да не говорим и ако прежаднея и се напия с две чаши вода, ще пръсна роклята. 😁

Хубавото е, че има време за отслабване, чак април ще е сватбата, сега само трябва да я поръчам. Като чета обаче в булчинските теми, повече имат проблеми, с това, че на пробите, когато си ги получат, им хлопат роклите в горната част, все пак по-лесно се отслабва за 3 седмици, ако трябва и с глад 2 кг, за да пасне, отколкото да качиш см в гръдния кош, да не се показват подплънки и гърди.

Булчинска рокля задължително се носи за последна колекция при шивач 2 - 3 дни преди сватбата. Булките винаги свалят драстично последните 2 седмици преди важния ден и затова е добре да се коригира, ако се установи нужда. Това ми го казаха в ателието, когато си взимах роклята. И ме извикаха за последно мерене ден преди сватбата ми

# 391
  • Мнения: 667
Аз бях булка, дето е качила 5-10 кг преди заветния ден Laughing На сватбата в 5-тия месец, още не беше толкова зле, ама оттам нататък, бедна ви е фантазията..

# 392
  • София
  • Мнения: 11 705
Предвиди и това, че ще трябва и да дишаш 😄. Шега е.
Абе, шега, шега, ама си е истина, да не говорим и ако прежаднея и се напия с две чаши вода, ще пръсна роклята. 😁

Хубавото е, че има време за отслабване, чак април ще е сватбата, сега само трябва да я поръчам. Като чета обаче в булчинските теми, повече имат проблеми, с това, че на пробите, когато си ги получат, им хлопат роклите в горната част, все пак по-лесно се отслабва за 3 седмици, ако трябва и с глад 2 кг, за да пасне, отколкото да качиш см в гръдния кош, да не се показват подплънки и гърди.

Булчинска рокля задължително се носи за последна колекция при шивач 2 - 3 дни преди сватбата. Булките винаги свалят драстично последните 2 седмици преди важния ден и затова е добре да се коригира, ако се установи нужда. Това ми го казаха в ателието, когато си взимах роклята. И ме извикаха за последно мерене ден преди сватбата ми
Лейди, ти откъде си взе роклята? В темата за булките от тази година имаше оплакали се, че им отказват стесняване в горната част, 'не можело' , на две им предлагали само подплънки, което не е вариант. Едното момиче се радваше, че имала и втора рокля, че ѝ писнало само да я подръпва. Дотук съм имала контакт само с Кари уединг и съм разочарована, дано другите са по-вежливи. Много се надявам да попадна на моето ателие.

# 393
  • Мнения: 1 186
Привет, може ли малко повече подробности за отводняващия чай от джоджен? Simple Smile

# 394
  • София
  • Мнения: 1 434
Запарваш 1 супена л. сух джоджен ( подправката) с 1л. вряла вода. Оставяш го 20-30 мин., прецеждаш и пиеш по една чаша като се присетиш. За 2-3ч. го изпивам. Студен с лед също е много свеж.

# 395
  • Мнения: 15 753
Аз бях булка, дето е качила 5-10 кг преди заветния ден Laughing На сватбата в 5-тия месец, още не беше толкова зле, ама оттам нататък, бедна ви е фантазията..

Е, при бременните булки нещата са различни Simple Smile. На първата ми сватба и аз бях бременна и се наложи да ми я отпускат - а бях в 3-ти месец Simple Smile

Ния - роклята я взех от тук http://atelierivoire.bg/

Момичето, което ги продаваше беше уникален професионалист. Изпълни всичките ми желания, ходих на три проби, като последната беше преди сватбата и всичко беше перфектно. Те продават най-много по 2 бр. от всеки модел, за да няма масовка и всяка булка да се чувства уникална в своята рокля. Горещо ги препоръчвам

п.п. Аз свалих 5 кг. през последната седмица преди сватбата от напрежение. Добре, че ми направиха последната корекция, че накрая роклята буквално ми висеше

# 396
  • София
  • Мнения: 1 434
Лелеле, много ми харесаха тези рокли! Аз дето не си падам по баш класиката за сватби. Моделката във Венеция имам чувството, че е 2 м.!!!

Днес карам на варени яйца за закуска, О- същото + лидълската сладкарска извара, а в момента кисело мляко с ванилов казеин. Довечера пак ще ям варени яйца. Така се "поправям" след партита Satisfied

# 397
  • София
  • Мнения: 11 705
Лейди, благодаря ти, следя ги тях, имат много красиви модели и наистина изглеждат качествени роклите.
Аз си падам по флоралните, те нямат такива в колекциите сега, но ще отида все пак да премеря някоя.
Иначе за момента съм харесала тази, но само на снимка:
http://si-selectioninspire.com/catalog/232460_blandy_cena_2000_lv.html

Извинявам се за отклонението, но съм свикнала да споделям тук. Grinning

И един въпрос, ако някой е ползвал силиконови вендузи. Днес ми пристигнаха моите, колко време е добре да се прави на крак и всеки ден ли?

# 398
  • Мнения: 823
На мен от силиконовите вендузи ми се появиха разширени вени .Потвърдено от дерматолог ,след това от съдов .Та аз вече съм против тях много.Внимавай! Аз правих над 3-4 месеца ,ефект -0.Виж апаратните процедури са друго нещо.
П.с .-Роклята е жестока Heart

# 399
  • София
  • Мнения: 11 705
Влади, а имала ли си склонност преди това? Аз знам, че е противопоказно за хора, които са склонни към поява на разширени вени, имат в семейството, не е добре и за хора, на които лесно им стават синки. При мен нямаме в семейството и не ми стават синки, много рядко имам, вените ми не се виждат.
Иначе и процедури съм запланувала, но имам скромен бюджет и не съм решила за кое по-напред. При предстояща сватба и меден месец, трябва да се съобразявам с бюджета.
Само ми сменям мнението, ама май ръце и корем са по-належащи.

# 400
  • Мнения: 823
Не,нямах никакви проблеми.Аз съм първата в семейството.Съдовия при които бях,ми обясни ,че е нормално при вакуум масажите и виждал все повече млади момичета с такъв проблем.Не те разубеждавам ,само внимавай.Аз си докарах голяма беля.Ръцете с малко тежести доста бързо може да ги стегнеш.Аз за 3-4 месеца носене на малкия ги стегнах видимо ,хем не вярвах.

# 401
  • София
  • Мнения: 11 705
Мисля засега тогава по-рядко да действам и само на бедрата, въпреки че имам нужда и на прасците.

А за ръцете, освен да взема едно бебе на заем, упражнения правя, ама не стигат или може би ми трябва повече време, надявам се до април да са се стегнали. Действам!

Днес така се наядох, много ми беше вкусно и се олях, утре по-леко.

# 402
  • Мнения: 4 652
Niya, тренировките сама ли си ги правиш или с инструктор в зала? Питам, защото си доста по-слаба от мен, а аз в зала с инструктор за 1 месец видимо стегнах "желето" на ръцете. Обаче тренировките са и с тежести, и доста интензивни, и няма мърдане - като се явиш до края си тренираш, ако забавиш или спреш тренера се лепва за теб и лично ти брои повторенията Joy

# 403
  • Мнения: 823
О,няма проблем ,отстъпвам ти го до април Grinning Ще се наредят нещата ,търпение трябва .Имаш време до април Flowers Hibiscus

# 404
  • София
  • Мнения: 11 705
Вкъщи тренирам  и с тежести и без. Килограмите нямат значение в случая, заради рязкото напълняване при мен става голямо отпускане и натрупване. Разбира се, като сваля още 5 кг и има по-малко тлъстинки, ще е по-лесно стягането и ще се покажат мускулите повечко.
Иначе Таня ми беше дала един линк за онлайн тренировки, които бързичко дадоха ефект, правих и други на същата треньорка, супер е! Отделно правя планкове и кофички. По принцип и от танците има ефект, има 2-3 хора, от които си болят ръцете, ако се правят правилно, тренира се издръжливост, ако човек го мързи, може и да симулира, но аз гледам да се раздавам на макс.

И на фитнес с инструктор мисля да тръгна, но като започна работа. Савмо два пъти съм била с инструктор, но не бях доволна, защото имам проблеми с колената, а той не се съобразяваше, че не мога да правя много от упражненията и ме караше насила, после имах много проблеми, не можех да ходя, ходих на рехабилитация.

Отивам да се моря с Анна Куркурина. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт