Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 699
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 392
Да, така е. Но те май директно от Полша ги внасят и мисля, че склад тука нямат. Ако имаш някакви въпроси относно полския, с радост ще помогна Simple Smile.
Блгагодаря!
Нямам проблеми, имам близка приятелка полякиня, но правилата важат за всички Simple Smile

# 136
  • Мнения: 642
Съгласна съм, така трябва да бъде. Но сега взех да се замислям, какво става с търговци, които нямат представителство. В случая сайта е просто преведен и нищо повече. Нямат адрес в България, нямат база, те са нещо като посредник. Не съм наясно с тези неща, стана ми любопитно, дали за такъв вид дейност има същите изисквания. Би трябвало, но как се решава?

# 137
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте, ако някой срещне Mancera aoud orchid на добра цена отново, може ли да сподели.
Предлагаше се в  размените. Но ако не сте го помирисвали, съветвам първо проба. Не е чак толкова уау парфюм...

# 138
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Имам препоръка към makeup.bg относно задължителните изисквания за придружаващ превод на продуктите и на български език.
Днес взех втора поръчка от тях и отново имаше артикули с описание и уоътване само на полски език. Руският и английският език не са ми проблем, но смятам, че не е коректно да не спазват изискването към всички търговци на територията на ЕС.

Азпък така да обичам стоки , които нямат етикет на български ... Знам, че не е предвидено за българския пазар и със сигурност няма компромис с качеството ... А това с правилата ... по-скоро е ограничение , отколкото правило Grin

# 139
  • Мнения: 4 392
Съгласна съм, така трябва да бъде. Но сега взех да се замислям, какво става с търговци, които нямат представителство. В случая сайта е просто преведен и нищо повече. Нямат адрес в България, нямат база, те са нещо като посредник. Не съм наясно с тези неща, стана ми любопитно, дали за такъв вид дейност има същите изисквания. Би трябвало, но как се решава?
Няма никаква промяна в изискванията, защото критерият не е, дали си представител, а че предлагаш стоки на съответна територия, независимо в какво качество правиш това.

# 140
  • Мнения: 1 345
Има ли някой пазарувал от този сайт https://monna.bg/store/damski-parfyumi-testeri?page=2

# 141
  • Мнения: 19 905
Високи ми се виждат цените в този сайт. Вероятно са истински, не съм пазарувала. Под шапката е на една сюрия музиканти, актьори, ди джей видях или просто са ги сложили за реклама. Имат и физически магазини, адрес в сайта, което е добър показател.
Сайтът явно не е много вървежен, не е актуализиран от 2014 година.
Не бих пазарувала.

# 142
  • Мнения: 913
да се отчета и аз тук - получих си пратката от брасти, много съм доволна, всичко е от Чехия, само дето не знам защо има една камара талони за отстъпка за там, които човек от Бг няма как да ползва, може да проуча по-подробно, но засега не се сещам как да стане, поне да се договорят нещо с български търговци, не знам ... иначе са супер, ама то в тях няма нищо българско, освен операторите по тел. и превод на основната информация, ааа, също и контактен тел. в Пловдив, както и мейкап, между другото, от които също съм много доволна:)))

# 143
  • Мнения: 1 345
Вече започна да се намира по сайтовете Valentino donna noir abselu,но цената му е леко позавишена.Намирам го в емаг,за човека,брасти .

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Днес го имаше и в елфрагранс, ама 174 кинта не ми се дават.😃

# 145
  • Мнения: 1 345
Толкова и на мен не ми се дават,не че няма да ги дам,ако се задържи цената такава,но мисля,че ще тръгне надолу и е временно това надуване.

# 146
  • Мнения: 913
намерих тук нещо, което другаде няма, никой ли не е пазарувал оттук наистина? Много им се чудя

# 147
  • Мнения: 3 999
Гледам ,че elfragrance.bg е един от коректните сайтове,но ме интересува бързо ли идва поръчката? Някой скоро поръчвал ли е от там. Трябва ми 1 комплект за подарък.

# 148
  • Мнения: 1 345
Гледам ,че elfragrance.bg е един от коректните сайтове,но ме интересува бързо ли идва поръчката? Някой скоро поръчвал ли е от там. Трябва ми 1 комплект за подарък.
Да бързо идва,ако днес до обяд пръчаш ,утре е при теб.

# 149
  • Мнения: 4 422
Да похвала Lux-parfume поръчах новия Pure Bloom.Обаждат се за потвърждение и до 3 работни дни пристига.Продукт ,запечатан и пр,току що беше излязъл в Дъглас..

Общи условия

Активация на акаунт