Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 698
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Читав е!
Поглеждайте, все пак, първите постове на темите или пускайте в търсачката. Това е уважение към съфорумците. Wink
Базила Благодаря Flowers Hibiscus . Да проверих на първа страница разбира се, но явно линка нещо не работи от там и затова реших да попитам. Не ми зареди сайта както трябва Simple Smile

# 121
  • Мнения: 2
Искам да попитам в notino са намалени с 60% мъжки парюми на Guerlain. Някой има ли представа защо са толкова намалени, да не са ментаци?
Иначе харесах този за приятеля ми
https://www.notino.bg/guerlain/linstant-de-guerlain-pour-homme-t … -mzhe/p-15864089/

# 122
  • Мнения: 3 386
Пише, че е с повредена опаковка.

# 123
  • Мнения: 2
Пише, че е с повредена опаковка.

Остави повредения, всичките са намалени и от 50 мл и от 100мл, които не са повредени, както и всички мъжки парфюми с 60%

# 124
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Те само ментетата намаляват Joy
И майтапа настрана - сайта го има на първа страница. А и с търсачката може да намериш много мнения - все пак доста е писано. Ако те притеснява нещо - не пазарувай от там. Готово!

# 125
  • Мнения: 13 286
Изпаднала съм в някаква парфюмна апатия, не мога да намеря вдъхновение нещо да искам или да отстрелвам на сляпо, как си връщате радостта и удоволствието.

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз още не съм изпадала в такава, защото не съм изкупила всичко, което искам. Което говори лошо за портфейла ми.😃

# 127
  • Мнения: 642
Ох, и моят списък вместо да намалява, расте. Вече взех да се чудя, дали ще ми стигне живота да изразходя всичките парфюми Grinning. Добре, че успях поне няколко да помириша и да ги зачеркна, но тези, които останаха, далеч не са малко. Сега си наумих, че трябва да имам Boucheron Quatre и Moschino I love love. Лошото е, че ги има изгодно и пак ще се изкуша и после ще ги скрия дълбоко в гардероба. Това ако е не болестно състояние...

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Boucheron Quatre го обожавам и в момента тестер в Парфимо е на изкушаваща цена.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Изпаднала съм в някаква парфюмна апатия, не мога да намеря вдъхновение нещо да искам или да отстрелвам на сляпо, как си връщате радостта и удоволствието.
Честно,завиждам ти, защото тази парфюмна еуфория въобще не ми се отразява добре на картата Rolling Eyes Laughing .Набелязала съм за покупка на първо време Van Cleef & Arpels collection extraordinaire Bois Dore ; Black Opium ;Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale. Тези са тествани, изпробвани и са ми много на сърце, но има и други, които искам да пробвам . Ако и там излезе любов не знам какво ще правя Laughing Laughing Laughing

# 130
  • Мнения: 1 379
Здравейте, ако някой срещне Mancera aoud orchid на добра цена отново, може ли да сподели.

# 131
  • Мнения: 3 727
Boucheron Quatre го обожавам и в момента тестер в Парфимо е на изкушаваща цена.
Продукт е с 0,50 лв. по-евтин 69.90лв.

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Всички знаем за смотаната политика с цени на парфимо. Тестерът днес беше с намаление 65 и стотинки. Вече е без намаление, затова е по-скъп.

# 133
  • Мнения: 4 391
Имам препоръка към makeup.bg относно задължителните изисквания за придружаващ превод на продуктите и на български език.
Днес взех втора поръчка от тях и отново имаше артикули с описание и уоътване само на полски език. Руският и английският език не са ми проблем, но смятам, че не е коректно да не спазват изискването към всички търговци на територията на ЕС.

# 134
  • Мнения: 642
Да, така е. Но те май директно от Полша ги внасят и мисля, че склад тука нямат. Ако имаш някакви въпроси относно полския, с радост ще помогна Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт