Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 621
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Филибето
  • Мнения: 1 033
Дали има поръчвали козметика Nuxe от Парфимо? Интересува ме със срока на годност как са нещата. Благодаря. Flowers Hibiscus

# 526
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имам няколко неща на Нюкс оттам и всичко си беше наред. Simple Smile)
По-точно тонер/лосион, околоочен и затопляща маска за лице. Поне за тези неща се сещам. Simple Smile)

# 527
  • Мнения: 67
Аз също имам оттам слънцезащитен лосион Нюкс, беше си в срок на годност. Доволна.

# 528
  • Мнения: 1 344
В Елинор отново е наличен Musky garden ,някой преди време беше питал,къде се намира изгодно.

# 529
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
По същия начин ми миришат, да. Никой, предлагащ ментета няма да ги изложи в официален магазин в мола, на две крачки от Сефора.
Хората с ментаците работят в складове и се крият онлайн.
Мое мнение.
+1 , взех Флоработаника на Баленсиага миналата събота, пръскайки се, когато се върнах, съм пръснала и на домашната си тениска. До четвъртък можех ясно да усетя аромата. Чак се притеснявам “конкуренцията” да не им извърти някакъв номер. 😂
А цените същите ли са като в онлайн магазина?

# 530
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Днес ми пристигнаха парфюмите от escentual.com
Бях поръчала:
1. Elizabeth Arden Splendor Eau de Parfum Spray 125ml - за 20лв как да не го вземе човек. Grinning Поръчах го на сляпо - не е лош парфюма, на моята кожа стои много леко. За пролетта/ лятото е идеален.
2. Thierry Mugler Angel Eau Croisiere Eau de Toilette Spray 50ml - отдавна му се каних и вече е при мен. Едва днес се сетих, че преди години имах същия аромат от Аvon Grinning

# 531
  • Мнения: 11
А цените същите ли са като в онлайн магазина?
Същите са, да, като до 15.09 имат и -15 % на всяка една покупка. Доставката от сайта до магазина им също е безплатна.

# 532
  • София
  • Мнения: 6 225

2. Thierry Mugler Angel Eau Croisiere Eau de Toilette Spray 50ml - отдавна му се каних и вече е при мен. Едва днес се сетих, че преди години имах същия аромат от Аvon Grinning
Кой е този Ейвън, че ми стана интересно.

# 533
  • Мнения: 546
Момичета, възможно ли е кутия на мансера да няма UPC  код, този с чертите 12 цифреният? Както и бач код? Досега не ми се е случвало такова нещо, но и честно да призная за пръв път се докосвам до бранда " мансера".

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Моят си има баркод - 13 цифри е.
А бач код не виждам - нито на кутията, нито на бутилката. Не съм го разглеждала подробно обаче.

# 535
  • София
  • Мнения: 93
Момичета и момчета, имам един въпрос. Извинявам се ако вече е дискутиран някъде в темите!
Това, че бач кода при проверка показва датата на производство и срока на годност, гаранция ли е, че парфюма е оригинален?
Благодаря ви предварително!

# 536
  • Мнения: 2 478
Pebless, за нас простосмъртните не е гаранция, в смисъл, че трябва да знаем партидите, номерта на самите производители, с които работят и да сме там в "завода" при пакетирането.

Все пак гледаме белезите - качествено щамповане, изографисване, блясък, както са Шанелите, да кажем, вътре в самото стъкло са номерата, примерно на Коко Мадмоазел, и се вижда под определен ъгъл и отражение на светлината долу в задната част на бутилката. Номерът е 4-ри цифрен и трябва да съвпада с този от кутията.
Мъжките са пак долу отзад, но са издълбани в шишето от външната страна, а не вътре в стъклото.

Какво да ти кажа, бутилката е съвършена, качествен пулверизатор, празен ход, перфектно пръскане, аромат, шлейф, пирамида, и такива ми ти работи Wink.

# 537
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516

2. Thierry Mugler Angel Eau Croisiere Eau de Toilette Spray 50ml - отдавна му се каних и вече е при мен. Едва днес се сетих, че преди години имах същия аромат от Аvon Grinning
Кой е този Ейвън, че ми стана интересно.


Не мога да се сетя точно за името, защото беше преди доста години, но арамотът беше почти същия, може би една идея по-тежък и траен. Помня само, че беше в оранжева бутилчица.

# 538
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, чудех се поръчвали ли сте от emag.bg? Дали може да се разчита на оригинални парфюми от там? Видях за елинор, че пишете, надеждни ли са за качество на парфюмите?

# 539
  • Мнения: X
Здравейте момичета, чудех се поръчвали ли сте от emag.bg?
Аз съм. Те са платформа, която продава продукти и на други търговци, не само собствени стоки. Парфюмът беше от търговец, който продава чрез тях. Ако си забелязала, имат едни и същи парфюми, едни милилитри, но на различни цени.
Даже го обърках, защото беше фланкър, а една малка подробност различава едно от друго издание и го върнах неотварян без никакъв проблем.
И още една поръчка на друг парфюм, който си ползвам и до днес.

Общи условия

Активация на акаунт