Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 687
  • 754
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Да кажа за Get - много покупки имам от тях. Понякога само те имат неща, които ги няма никъде, цените им често са добри на определени парфюми, обаче... ми скъсват нервите! Комуникацията с тях е под всякаква критика! За потвърждение на поръчка не винаги се обаждат, пращат имейли. Веднъж три дни след направена поръчка ни вопъл, ни стон, ни имейл. Трябваше ми за определен повод, забавиха се, отказах я. На чат почти не отговарят. Имам 2-3 телефона, като ги набереш "номерът е грешен или непълен", хайде, издирвай негрешен от всички възможни. Като се свържеш, се почва "сега ще ви прехвърля на колежка", след малко ще се свържат с вас. Свързват се, ми сега трети ще ви се обади за уточнение. За София пратките идват с един техен човек, вечно сърдит чичо, няма часови диапазон, няма нищо! В 16 часа, след като ги чакам цял ден, издирвам и на трети телефон се свързвам и звъня. Отговорът: ми, ако не дойде днес, ще дойде утре! 😮 Аз си нямам друга работа и не ходя на работа, та ще ви чакам два дни когато благоволите да дойдете! Не актуализират наличности, продукта изчерпан, а в сайта си стои и отказват поръчка. Понякога има неразбории с цените на различни милилитри - пише една, като отиде в кошницата - друга. Преди време поръчвам един парфюм, който рядко се намира - снимка, описание като година на издаване точно каквото търся. Пристига - съвсем друга лимитка! Ми, ако не го искате върнете го. Ама вие твърдите, че продавате едно, а се оказва съвсем друго. Еее, какво толкова!? 🤯😵
Като писах имейл по тоя повод, собственикът на сайта взе, че ми се скара, много ми били претенциите. Думи нямам! Обаче... пак пазарувам от тях, защото са им читави нещата и конкурентни цените. Но да се оплача, де.

# 571
  • Мнения: 3 609
Попрочетох за парфимо и след разочарованието си от Нотино, ще им дам шанс.
Ще стрелям на сляпо с два парфюма, единия заради крайно добрата цена:
S.T. Dupont So Dupont Pour Femme , другия Chopard Casmir по описание само, звучи ми като нещо, което ще харесам
И ще си взема най-сетне Thierry Mugler Angel Muse , отдавна го искам, принципно Angel ми е най-любим, Muse подарих на сестра ми за сватбата, но тъй като моята сватба ще е другия четвъртък, реших, че и аз заслужавам. Simple Smile

За  So Dupont някой има ли мнение? Кашмира знам, че е зверски специфичен и тежък, не очаквам някой да ми го опише, но поне ще ми е полезно да знам има ли мекотата на Angel и уханието на мед? Дано поне той е траен, че ми писна вече.

# 572
  • Мнения: X
За  So Dupont някой има ли мнение? Кашмира знам, че е зверски специфичен и тежък, не очаквам някой да ми го опише, но поне ще ми е полезно да знам има ли мекотата на Angel и уханието на мед? Дано поне той е траен, че ми писна вече.
So Dupont - сладък, плодов, нищо особено.
Кашмир колко пък да е зверски специфичен?! Зверски сладък е, може и за мед да мине, траен е до откат и си е тежък. Мекота, според мен, има.

# 573
  • София
  • Мнения: 12 374
Захир, аз вчера в шоурума на Париж 4 пръснах Кашмира за тест, също обмислях покупка. В началото беше остра миризма на нещо животинско, чак киселееше. Много странно начало. После утихна, но бързо изчезна - не знам дали тестерът е бил фейк или кофти, но имах съвсем различни очаквания от аромата.

# 574
  • Мнения: 19 883
Таис, тестерът не е бил читав.
Кашмир е изцяло мека сладка ванилия. Чувствам го като аромат на домашна пекарна, когато отвориш фурната и в нея се пекат ванилови кексчета. Сладкарска ванилия. Simple Smile

# 575
  • Мнения: 3 609
Благодаря ви!

Смених поръчката, махнах  So Dupont. Добавих си Chopard- Brilliant wish; Chopard- Cashmere; и разбира се Muse, за да реша той или Angel повече ми харесва.

# 576
  • Мнения: 4 422
Да похваля elfragrance вече втора поръчка и съм много доволна.Много добра цена на Valentino Donna Noir Absolu ,продукт с кутия.
Една забележка,че беше без балончета само сложен в плика и кутията имаше натиснато..
Това ми е втора поръчка.
Доволна съм и от Lux-parfume втора поръчка този път Soleil Blanc TF
Експедитивни и добре опаковани продукти.

# 577
  • Мнения: 1 454
Аз си взех поръчката от Нотино. За пореден път съм повече от доволна.
Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar - прекрасен, силен аромат, доста траен. В първия момент чак ми стана лошо от аромата на роза, но след време се разгръща и аромата не е толкова силен.
Swiss Arabian Kashkha - отново силен аромат, типично арабски. Не съм пръскала обаче на кожата си още и незная как е като трайност,  но имам чувството, че ще се влюбя в него.

И да попитам нещо - някой ползвал ли е парфюмно масло ? По - траен ли е аромата на маслото ?

# 578
  • Мнения: 31 197
Не винаги.

# 579
  • Мнения: 3 727
Аз имам това масло
https://www.notino.bg/al-haramain/solitaire-parfjumirano-maslo-za-zheni/
Изключително траен аромат,няма измирисване. А на дрехи и след пране. 
Доста рядко го ползвам,но всеки пък,като съм с него някой отбелязва "интересен аромат" Simple Smile

# 580
  • Мнения: 1 454
Точно това и още няколко на марката съм сложила в любими и все им се каня, но като не съм ползвала до сега се въздържах.
Със следващата поръчка ще взема някое. А предполагам маслото се нанася с нещо като пипета, нали  ?
Извинете за тъпите въпроси! Grinning

# 581
  • Мнения: 31 197
Тънка пръчица.

# 582
  • Мнения: 1 454
Благодаря! Simple Smile

# 583
  • Мнения: 3 609
Имам Tanasuk на Al harmain.. Невероятен е. Аромата е много специфичен, интересен и най-вече, много силен. Буквално две капки ухаят два дни. И няма път, в който да го сложа и да не получа комплимент за него. Взех го от щанда в The mall.
Там тествах и този :
https://www.notino.bg/al-haramain/amber-oud-parfjumna-voda-za-mzhe/

Пише, че е мъжки, но за мен не е. Има уникално ухание на розмарин. Смятам скоро да го пробвам и него.

Много съм разочарована от Chopard Wish. Дадох му шанс, явно е някакво менте, не е нормално да изветрява за минути. Сега пръснах на мъжа ми на ръката да видя на неговата кожа колко ще издържи..

Последна редакция: сб, 14 сеп 2019, 19:52 от Захир

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Chopard Wish и при мен изверява скорострелно, отдавна се отказах от него.

Общи условия

Активация на акаунт