Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 423
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 708
Chopard Wish и при мен изверява скорострелно, отдавна се отказах от него.
Супер нетраен и при мен. Имах го отдавна,купен от английски сайт.

# 586
  • Мнения: 404
Oткъде мога да закупя онлайн Zara Tobaco Collection Rich/Warm/Addictive ?

# 587
  • Мнения: 19 674
Oткъде мога да закупя онлайн Zara Tobaco Collection Rich/Warm/Addictive ?
От сайта им: https://www.zara.com/bg/bg/tobacco-collection-rich-warm-addictiv … BB-p20045457.html

# 588
  • Филибето
  • Мнения: 1 030
Момичета, благодаря които се включихте за Nuxe от Парфимо. И при мен всичко е наред, в срок. Flowers Hibiscus Пак бих взела.

# 589
  • Мнения: 247
В другата тема чета, че има разпродажба в Парфимо , аз Том Форд не видях, закъсняла съм явно.

# 590
  • Мнения: 30 966
В другата тема чета, че има разпродажба в Парфимо , аз Том Форд не видях, закъсняла съм явно.
Да, свърши светкавично за 47 лв.

# 591
  • ново
  • Мнения: 5 886
Парфимо Ппуснаха разпродажба и махнаха безплатната доставка над 99 лв. Това естествено не ми попречи да натоваря количката Smile Цените им са чудесни и компенсират.
Днес звънях да питам дали обединяват пратки и при какви условия. Момичето каза, че става с обаждане, но ако поръчката не е обработена. Другият вариант е да се напише в коментар, че в рамките на няколко часа желая да поръчам още продукти и моля да не ми обработват поръчката през това време. Може да е полезно на някого.

# 592
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Днес направих две поръчки от Парфимо през три часа.
Писах на мейла им с молба да ги обединят, ако е възможно.
Получих отговор, обединили са ги.
Много бързо и адекватно реагираха.  Heart Eyes

# 593
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
В другата тема чета, че има разпродажба в Парфимо , аз Том Форд не видях, закъсняла съм явно.
50-ка на този парфюм е също без пари,102 лева.

# 594
  • София
  • Мнения: 3 830
В другата тема чета, че има разпродажба в Парфимо , аз Том Форд не видях, закъсняла съм явно.

Ще е интересно, ако някой от поръчалите качи снимки тук. Имам точно 30-ка купувана от Дъглас при лансирането на аромата. Изключително присъствен и минавам с 2 апликации, поради което може би разполагам с около 1/3 от него. Не ми харесва това, че не се вижда какво е количеството на течността в бутилката. На мен лично такава цена , от 47 лв както е написано, ми се струва много ниска, но знае ли се. Видях Шанел за 60 лв за 50 мл, Jul at mad за 84 лв и т.н.

# 595
  • Мнения: X
Усеща ли се силно джинджифила при разносване?

# 596
  • София
  • Мнения: 3 830
Усеща ли се силно джинджифила при разносване?

Ако въпросът е към мен, по-скоро не. Парфюмът е много добре блендиран и като цяло остава усещането за нещо приятно сладко, може би е този индийски сладолед, но не съм опитвала и не мога да съм категорична. Базата при мен е ванилия, но пак е добре смесена с другите нотки и е много интересна без да е досадна.Хубав, зимен парфюм за наистина студено време.

# 597
  • Мнения: X
Да, към теб, благодаря!

# 598
  • Мнения: 3 708
За кой парфюм става дума?

# 599
  • Мнения: 2 478
Индийски десерт "Кулфи" има в Tom Ford Noir Extreme  Arrow"мъжкия".

Преди 3-4 г., като го подушках за първи път много ми хареса.
Купих 50-ка от Париж 4 преди 2 г. с идеята да ми е есенно-зимно романтично-вечерно и/или formal парфюм, но не се спогодихме.
Прекалено унисекс ми е, по-скоро метросекшуал, направо женски, в което няма лошо.
Гурме абсолютно е. Прекалено е захарен. Драйдаунът е тежка ванилия с "бабинска" нотка.
Иначе е много качествен и на цената, на която се намира в БГ, е направо "без пари".
Спокойно минава за ниш и можеше да е и в Private Blend сериите.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 22:01 от FragranceFanatic

Общи условия

Активация на акаунт