Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 688
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: X
Ще е интересно, ако някой от поръчалите качи снимки тук. Видях Шанел за 60 лв за 50 мл, Jul at mad за 84 лв и т.н.
Аз поръчах Coco EDT за 68 лв. ще кача снимки като дойде.
Noir го имам пак от там, но 50 мл. Нямам съмнения в аромата, сравнявах го, имах и 30- тичка преди.

# 602
  • Мнения: 4 042
Нотино ме загубиха мен с тези цени. Вече и по-малко мостри като че ли предлагат. Отворили магазин - ок, ама не сме всички от София да тестваме там. Преди основно от тях купувах парфюми. За последната година 1-2 поръчки да имам от тях. Още толкова и от Елинор и всичко останало ми е от Парфимо. Най-добри намаления правят, а за оригиналността и от трите сайта, които споменах, нямам съмнения.

# 603
  • Франция
  • Мнения: 898
Дами и господа, моля ви тези от вас, които са поръчвали парфюми от серията The Secret Garden на Amouage (Lilac Love, Blossom Love, Love Tuberose), да ме упътят с кои от изпитаните сайтове имат опит и препоръчват? Simple Smile

# 604
  • Мнения: X
Йоан, аз имам Blossom Love от Нотино. Ароматът е оригинален, нямам съмнения, но както споделих по-рано, бутилката отгоре тече. Не знам доколко е вина на Нотино или е фабричен дефект. Аз ще си го ползвам и няма много да го разнасям.

# 605
  • Мнения: 4 422
И аз имам два от Нотино  , парфюми , а не тестери! С моите всичко е ок.

# 606
  • София
  • Мнения: 2 374
Йоан, аз имам Blossom Love от Нотино. Ароматът е оригинален, нямам съмнения, но както споделих по-рано, бутилката отгоре тече. Не знам доколко е вина на Нотино или е фабричен дефект. Аз ще си го ползвам и няма много да го разнасям.
Препълнен е, имало такива партиди, Денси обяснява това тук .

# 607
  • Мнения: 31 197
Да, точно така е. Обясниха ми го предишните официални вносители в България и техните течаха. Като се пръска парфюма и се намали леко количеството, престава да тече.

# 608
  • София
  • Мнения: 1 902
Някой може ли да ми каже кожен аромат,близко до Галоп или до Guerlain oud essentiel? До сега рових в сайта,но не мога да избера нищо,а има доста добри цени Simple Smile

# 609
  • Мнения: 551
И какво стана сега, аз също направих поръчка от парфимо. Вярно, че промоциите са жестоки, но мислех да се въздържам известно време от покупки, четенето на парфюмните теми тук не помага изобщо на бюджета ми.Smile

# 610
  • Мнения: 2 478
Валери, намери си и други занимания Wink. Всичко е до контрол и приоритизиране, другото е зависимост.
Чак пък да не може да се въздържаш.
Е, да, парите са си на харчещия, той решава по какво да ги пръска.

# 611
  • Мнения: 551
FragranceFanatic, без съмнение това е вид зависимост, която поне не вреди на здравето, а само на портфейла. Simple Smile Пък и отдавна исках да си взема Zadig & Voltaire This Is Him. Успокоявам се с мисълта, че другият парфюм е за подарък.

# 612
  • ново
  • Мнения: 5 964
И аз поръчах Zadig & Voltaire This Is Him, дано ММ го хареса.

# 613
  • Мнения: 913
Валери, намери си и други занимания Wink. Всичко е до контрол и приоритизиране, другото е зависимост.
Чак пък да не може да се въздържаш.
Е, да, парите са си на харчещия, той решава по какво да ги пръска.
хубаво е и човек да се замисли какво всъщност си купува, купувайки поредния парфюм Grinning

# 614
  • Мнения: 2 880
здравейте !
някъде из сайтовете да сте срещали на добра цена Boucheron мъжки, ще ми трябва скоро нов парфюм за половинката, и мисля да заложа на такъв този път Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт