Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 758
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 642
Много напълнихме кошниците, но някои още си чакаме доставка. 😀 Поръчка от 19.09 - ни звук, ни стон от Парфимо или Спиди.

Моята е от 20ти и същата история. Всеки ден влизам в сайта и проверявам и от тези проверки сглобих още една поръчка Grinning

# 736
  • Мнения: 1 350
Аз пък нищо не гръмнах от Парфимо значи😡Noir TF от 30мл.беше свършил ,въпреки че имам една почти пълна педесетица на тези пари нямаше да му мисля.Нищо друго от нещата ,който искам не беше намалено кой знае колко,някой от нещата изобщо,та си останах пас.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз пък нищо не си купих този път от Парфимо,не харесвам никак всеобщия любимец Том Форд.Нестле, не съжалявай за Noir Pour Femme никой около мен не го харесва и не е изобщо за слепи покупки за мен.
Не си само ти, и аз не го харесвам.

И моята поръчка от Парфимо дойде, всичко изглежда ОК. Базата на Артдеко ще я пробвам в понеделник.

# 738
  • Мнения: 551
Много напълнихме кошниците, но някои още си чакаме доставка. 😀 Поръчка от 19.09 - ни звук, ни стон от Парфимо или Спиди.

Моята е от 20ти и същата история. Всеки ден влизам в сайта и проверявам и от тези проверки сглобих още една поръчка Grinning
И аз мислех да направя същото, но докато се чудя свършиха нещата, които исках. Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: X
Аз получих Coco EDT за 68 лв. от Парфимо и го огледах и носих вече. Е, никакви съмнения не ми предизвика - познавам и съм носила Coco и преди. И в двете концентрации. По опаковката нямам забележки също - дойде с целофан, с кодове, с празен ход на първо пръскане. Перфектен. Другият OneMore пък въобще не ме тревожи. Кой ще прави менте на неизвестен парфюм, то ние не го знаехме до скоро, а уж сме парфюманки?
Моята теория за намалението е, че чистят застояли неща. Като изключим TF Noir другите намалени неща не са хитови и няма търсене: редки нишови, като Jul et Mad и Dell’Oro, които не се купуват, защото в БГ няма къде да тестваш или пък защото са трудни за публиката (Jul et Mad нямат почти никакви лесно смилаеми аромати по мое мнение). Другите какви са: трудно продаваеми бабки, като Coco. Що не намалиха Coco Noir или Coco Mademoiselle, м? Защото те си имат търсене. А пък залежалите неща трябва да се разкарат.
Francesca Dell’Oro я чакам да падне от месеци, хич не ми се даваха 200 и нещо лева, колкото беше в началото. Ако беше менте дали нямаше да я пуснат от ден първи за 60 лв., както правят менте сайтовете?
Ей, такива разсъждения имам аз и затова ще продължа да си купувам от там.

# 740
  • Мнения: 8 470
Аз получих Coco EDT за 68 лв. от Парфимо и го огледах и носих вече. Е, никакви съмнения не ми предизвика - познавам и съм носила Coco и преди. И в двете концентрации. По опаковката нямам забележки също - дойде с целофан, с кодове, с празен ход на първо пръскане. Перфектен. Другият OneMore пък въобще не ме тревожи. Кой ще прави менте на неизвестен парфюм, то ние не го знаехме до скоро, а уж сме парфюманки?
Моята теория за намалението е, че чистят застояли неща. Като изключим TF Noir другите намалени неща не са хитови и няма търсене: редки нишови, като Jul et Mad и Dell’Oro, които не се купуват, защото в БГ няма къде да тестваш или пък защото са трудни за публиката (Jul et Mad нямат почти никакви лесно смилаеми аромати от моя опит). Другите какви са: трудно продаваеми бабки, като Coco. Що не намалиха Coco Noir или Coco Mademoiselle, м? Защото те си имат търсене. А пък залежалите неща трябва да се разкарат.
Francesca Dell’Oro я чакам да падне от месеци, хич не ми се даваха 200 и нещо лева, колкото беше в началото. Ако беше менте дали нямаше да я пуснат от ден първи за 60 лв., както правят менте сайтовете?
Ей, такива разсъждения имам аз и затова ще продължа да си купувам от там.
Подкрепям твоите разсъждения. И тъй като отдавна се чудя на Алюр сеншуъл, но не ми е най на сърце, си пуснах една петдесетичка за попълване на колекцията. Перфектно опакован, без съмнение оригинал. Проверката на кодове, на която държат много хора тука показа дата на производство преди година и половина. Още топъл-топъл както се казва. Франческа и аз си я взех, много приятен шоколад. Гледам, че вече е изчерпана. И що ли ми трябва да ровя за още сега?

# 741
  • Мнения: X
Що ми трябваше и аз пак да гледам... Като видях каква е цената на тестер Chanel No.5 Eau Premiere, сърцето ми пропусна 2 удара като знам аз колко пари дадох за 100 мл. Плача! Sob

# 742
  • Мнения: 4 441
Що ми трябваше и аз пак да гледам... Като видях каква е цената на тестер Chanel No.5 Eau Premiere, сърцето ми пропусна 2 удара като знам аз колко пари дадох за 100 мл. Плача! Sob
Беше по-ниска цена от днешната.

# 743
  • Мнения: X
Нямаше да ровя, ама Eau Pemière обожавам, не се търпите, ей!

# 744
  • Мнения: X
Еми приготвила съм си въже и разглеждам цените и на други неща, които си накупих напоследък. Laughing Голям карък съм! Преди време дадох за един парфюм 187 лв и малко след това, може би след месец, пуснаха тестер за 114. Поне за успокоение наскоро си купих Eau Vertе на разкошна цена!

# 745
  • ново
  • Мнения: 6 007
Аз го поръчах на 115,20 лв.

# 746
  • Мнения: 13 372
Изкупихте го това парфимо:joy:, нищо интересно  не оставихте.
https://www.fragrantica.com/perfume/Hugo-Boss/Boss-Bottled-Unlimited-22528.html

На този му се чудя да отстрелям на сляпо,   много ми е любопитна тази комбинация какво се е получило, някой ако има наблюдения ще се радвам да сподели.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 870
Добре де, поне на една трийсетица Том Форд Ноар от Парфимо, някой няма ли да пусне снимки - да видим, да сравним. Нали всички получили я, смятат че е оригинал и не се притесняват. За Coco edt не мога да съм полезна, имам едп и не го смятам за бабичка.

# 748
  • Мнения: X
50 върши ли ти работа да я снимам?

# 749
  • София
  • Мнения: 3 870
50 върши ли ти работа да я снимам?

Не, може да имат разлика. Например, при Шанел има разлики м/у 50 и 100 мл в кутиите на продуктите, в надписите по шишето и т.н. Затова винаги сравнявам една и съща разфасовка.

Общи условия

Активация на акаунт