Какво направих днес за себе си? - 5

  • 38 105
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Преди малко излязох с колата да сипя гориво. От бензиностанцията си купих  хотдог Hotdog Много беше вкусен, с кеф си го изядох.
Лека нощ Nature Moon

# 256
  • Мнения: 28 545
Днес пием кафе с ММ

Вчера бях на хладно, на Балкан, почивах си чудесно!

# 257
  • Мнения: 7 303
Отново на басейн! Мислех, че лятото е свършило, но не е. И слънцето пече някак есенно. Приятно е. И биричката си е точно на мястото.

# 258
  • Мнения: 24 366
И аз се облажих с морска храна, приготвена от мъжа ми + биричка. Сега хващам книжката и може е да дремна

# 259
  • Мнения: 15 326
Пфуу, блазе ви. Пък аз трябва да чистя.🙄

# 260
  • Мнения: 24 366
Ха-ха. То и мен това ме чака, след като мъж се е вихрил в кухнята, но тя работата няма да избяга .

# 261
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Петък вечер излизахме по женски, забавлявахаме се страхотно. Вчера почти цял ден спах и релаксирах, свекървата ми помогна с чистене, готвене и с детето.

# 262
  • Мнения: 7 926
 Браво на свеки Flowers Hibiscus

След десет дни с всичките ни 4 броя деца на възраст от 9 до 26 години днес съм сама.
Лежа си на слънце, пия биричка и слушам шумоленето на листата. Довечера сме сами с мъжа ми и ще се видим на спокойствие. И ще има тишина Grinning

# 263
  • София
  • Мнения: 6 182
Пфуу, блазе ви. Пък аз трябва да чистя.🙄
Вчера чистих, но то не е за хвалба. Днес ММ ме заведе да обядваме на ресторант, така че не съм го направила сама за себе си, но пък не се дърпах Wink

# 264
  • Мнения: 28 545
Пфуу, блазе ви. Пък аз трябва да чистя.🙄
А аз да ходя на език! Sad

# 265
  • Мнения: 1 355
Катерица, страхотно! Отдавна не бях виждала врабчта - къде отидоха? Бяха толкова много, като бях малка. Последно едни двечки ми отмъкнаха вафличката от сладоледа във Венеция. Снимах ги в крачка, но бях със счупен диспей на системната камера и фокусът е отишъл другаде. Grinning

От мен скромно - една бърза баница - много вкусна. Открих най-вкусното българско кисело мляко....в Германия!

Скрит текст:
И аз купувах това мляко с години от магазини РЕВЕ, но от няколко месеца не го зареждат, жалко.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
В петък се събирахме в приятелко, вчера бяхме на палатка, обичам такива почивни дни, но днес трябва да оправя ноктите и да боядисам свеки

# 267
  • Мнения: 147
Бях на планина, много освежаващо!

# 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Петък след работа отидох на село, вечерта биричка, тишина. Вчера правихме домашна лютеница с родителите ми, много съм доволна, че успях да се включа да им помогна. Снощи бяхме с ММ на рок фест, а оттам на неговото село, където след закуска днес играхме карти до късния следобед с приятели. И всичко това на фона на шестдневно въздържание без тютюнев дим 😊 Страхотен уикенд имах😊

# 269
  • Мнения: 1 472
Карах колело 😎

Общи условия

Активация на акаунт