Сполучливи имитации на маркови парфюми - 29

  • 50 888
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 18 589
Доколкото знам от темата на Рефан е сполучлив, много пъти е обсъждано, аз все се каня да го пробвам,не познавам аромата.

# 601
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
На Заг също, аз имам тяхната версия. Много хубава.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Ехааа, доста сте изписали откакто последно четох. Аз си взех за лятото от Заг Miami Blossom на Escada. Пробвах тестер в Liily и мога смело да кажа, че са се справили добре, трайността на имитацията по-добра от оригинала и е по-наситен сякаш. Свеж е и не ме дразни. Ананас, ама свежичък такъв един.
Преди седмица приятелка ми донесе Alien на San Siro от Турция. Ами на мен ми е ад. Заболя ме глава, остри, бели цветя. Не е за мен.Тя си пада по силни парфюми, каза че ще си го ползва. Обмислям да ми вземе любимият Allure като ходи пак. Дано го има.
Между другото, в Пловдив в Тракия няма Заг вече. Ходих онзи ден, че ми беше по път, но магазинът е затворил. Празен е. Питах в този в Кичука, не бил вървял добре.

# 603
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
На Заг също, аз имам тяхната версия. Много хубава.

Кой номер е на Заг, защото не го виждам на първата страничка.
Тези дни мисля да поръчам от момчето от OLX и ако го има ще е добре.

# 604
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Кой номер е на Заг, защото не го виждам на първата страничка.
Тези дни мисля да поръчам от момчето от OLX и ако го има ще е добре.
366 TV / TOBACCO VANILLE / TOM FORD има го в списъка - при дамските е!
Момчето от OLX  има подробен списък и с цени и с ароматите но не в OLX, а в Базар.бг..
https://bazar.bg/obiava-14346275/nalivni-parfyumi-zag-zodiak-zag … ezplatna-dostavka

# 605
  • Мнения: 2 277
И аз благодаря за огромния труд на Нел,дано има по-малко зададени въпроси,чийто отговори са дадени в пълен формат на първа страница!
Момичета,аз все мрънках,че лятото нищо не усещам и не се задържа при мен в жегите,но повредата май е в моя транзистор хахаха/от сутринта ме е налегнал смях,не ми обръщайте внимание/....обаче вчера една дружка ми вика,ех този Джой ухае страхотно и го излъчваш мощно/Joy на Заг/,вчера пък един летен шал от преди няколко вечери така красиво беше закътал Скандал на Заг,а тази сутрин калъфката на възглавницата на щерката носи Бърбъри хър на Мартинез все едно е било пръснат преди малко,с една дума явно моето капризно носле усеща парфюма,когато си иска:)
Петя_1130,не се учудвам,че затварят толкова магазинчета-няма персонал,няма кой да предлага качествено стоката.Ходи на Иван Вазов-там е най-зареден.

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Момичета, знам че скоро се коментира но не намирам поста. ММ е харесл много Tabaco Vanilla  и иска да ми взема. Кажете къде е най- добре направен.
На Парфен е страхотен виж го.Момичета,недейте така темата е да се ПИТА ако никой не пита,не споделя тогава ще замре.Питайте и споделяйте скъпи съфорумки,за всякакви парфюми,за да може темата да върви все така добре и да е жива,пъстра и разкошна.Heart Eyes Дано се включват и нови потребители и тези,които нямат смелост да пишат по една или др. причина да го направят.

# 607
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
А пробвах те ли последните нови мъжки на Заг?
258 RE / HUGO REVERSED - HUGO BOSS
259 VE / TERRE EAU INTENSE VETIVER - HERMES

Как са като тряйност, аромат?

# 608
  • Мнения: 11
Имайте предвид за списъците на Парфен, макар и те да ги изпращат (изпратиха ми и на мен същите преди около 1-2 седмици), не са актуални. Има аромати (например Далия Ноар на Живанши), които не са актуални. Не мога да разбера какъв е проблемът, освен новите, да актуализират и премахнат старите?
И за да не става спам този пост -  взех си споменче от морето от Несебър - Мон Пари на YSL, не познавам добре оригинала, не си падам по чак такива сладости, никога не ме е привличал, но факт, че вариантът на Парфен не ме задушава и за мен е много хубав аромат дори и за лятото!

# 609
  • Мнения: 44
Здравейте, момичета, докато четях темата и се сетих, че мъжа ми много си харесва зелената топка на Boss, разгледах рефанските парфюми, но не знам кой от всички на Boss е зеленият, ако може да ми кажете под кой номер е ако го има. Иначе темата е много подробна и научих доста за парфюмите от вас.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Имайте предвид за списъците на Парфен, макар и те да ги изпращат (изпратиха ми и на мен същите преди около 1-2 седмици), не са актуални. Има аромати (например Далия Ноар на Живанши), които не са актуални. Не мога да разбера какъв е проблемът, освен новите, да актуализират и премахнат старите?
Щом те не го правят, ние как да знаем кои са актулните и кои не. Аз затова писах сайта им. Пишете съобщение и питате има ли го парфюма който сте си харесали.

# 611
  • Мнения: 11
Имайте предвид за списъците на Парфен, макар и те да ги изпращат (изпратиха ми и на мен същите преди около 1-2 седмици), не са актуални. Има аромати (например Далия Ноар на Живанши), които не са актуални. Не мога да разбера какъв е проблемът, освен новите, да актуализират и премахнат старите?
Щом те не го правят, ние как да знаем кои са актулните и кои не. Аз затова писах сайта им. Пишете съобщение и питате има ли го парфюма който сте си харесали.
Нямах предвид нито една дама от темата, размишленията ми бяха към самата компания, разбрала сте ме погрешно. 😊

# 612
  • Мнения: 32
Момичета, имам въпрос. Искам да си взема Коко Мадмозел Интенз на Рефан. Помня, че беше много хвален. Проблема е, че в моя град го няма наличен. Искам да ви помоля за съвет откъде мога да го поръчам онлайн. И също, ако не го намеря, мисля да поръчам Интенз кафе на Мартинез(поне имат юзър френдли сайт), но не съм го пробвала никога. Искам да попитам за съвет, дали е нещо, което е безопасно да се поръча на сляпо. Аз харесвам по-тежки аромати, но и по-елегантни като Жадор също. От тежките харесвам Елиън, Том Форд, почти всичко. Нещото, поради  което не съм сигурна за този аромат е розата. Много съм капризна за рози. Единствено в Живанши Вери Иризистибъл ми харесва. Та, какво ще ме посъветвате. Благодаря.

# 613
  • Мнения: 1 398
Ако ще е онлайн поръчка на Рефан, ето от тук:
https://www.refanshop.bg/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%8E%D0%BC%D0 … D1%8E%D0%BC%D0%B8
И то именно версията 53 мл.с 65 капки.
Поръчвала съм от тях, /53-те мл. НАЛИВНИ, не капсуловани/ и нещата са ОК.

# 614
  • Мнения: 32
Ако ще е онлайн поръчка на Рефан, ето от тук:
https://www.refanshop.bg/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84%D1%8E%D0%BC%D0 … D1%8E%D0%BC%D0%B8
И то именно версията 53 мл.с 65 капки.
Поръчвала съм от тях, /53-те мл. НАЛИВНИ, не капсуловани/ и нещата са ОК.


Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт