Сполучливи имитации на маркови парфюми - 29

  • 50 561
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 020
Тежките ориенталци явно не са за мен(а много искам да ги нося).Все повече обаче се убеждавам,че китки и плодови водички, от леко сладникавите са моите арамати.


И аз съм така. Много ми харесва като помириша на някого някой тежък, сладникав, силен, чувствен аромат, а когато аз се напръскам с него, мириша винаги на едно и също! Силна и неприятна ванилия. Не ме разбирайте погрешно, обожавам ванилия, но кожата ми я промения и мирише неприятно. Както знаете си купих Black opium и Good girl velvet fatale. Униклани аромати, много ми харесват, а на мен и 2-та миришат еднакво, избива само ванилията и това е. Майка ми ми открадна Velvet Fatale, много й хареса, пръска се с него, и никаква ванилия не се усеща, бели цветенца избиват, мирише уникално красиво. Много се впечатлих от това. И същевременно ми е мъчно, че тези аромати не ми отиват. И аз ще трябва да продължа да се придържам към магнолиите и розите с които съм свикнала.

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И при мен много бързо си отива Карат. След 2 часа и не го усещам. Дали не му е времето сега за моята кожа? По принцип нямам проблем с трайността въпреки че съм със суха.
При мен трайността на Карат е от 10+ часа и то на кожа,магичен,магнетичен парфюм,който обаче не пасва на всяка кожа.Сънче:hugs:,аз няммам бутилка от Съншайн,имам проби/НИКОГА не купувам парфюми без тест лично от мен,без значение кой го описва/и пръскам тях,достатъчни са точно 2 пръски и около теб се носи парфюмен облак,жестока трайност.

# 647
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Е, аз нали съм си лакома и обичам направо бутилки хаха..
Ще взема и аз като теб да почна да правя.😁

# 648
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Сега на морето съм взела Версаче черното,с идеята да го тествам на жега. Не смея да се пръсна. В момента обмислям. Толкова го харесвах,ама все повече си мисля,че и с него ще стане като с Алиена. Тежките ориенталци явно не са за мен(а много искам да ги нося).Все повече обаче се убеждавам,че китки и плодови водички, от леко сладникавите са моите арамати.
Аз също много харесвам Кристал ноар на Версаче и си взех версията на Парфен. Но те са прекалили с черния пипер и не го издържах. И го подарих на снахата. Тя си пада по по тежките парфюми. Всъщност и Елиъна на нея го подарих. Обаче версиите на Заг и Мартинес са по олекотени /поносими/ и тях ще си взема.

# 649
  • Мнения: 18 562
В случая аз говоря за оригинали в случая. Във версачето няма черен пипер,ама джинджифил и портокал и много сандалово дърво с кокос. Или поне не съм прочела да е черен пипер. С имитации не съм запозната. Алиен и Версаче имам в оригинал.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Има си пипер и още как
https://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Crystal-Noir-631.html
Versace Crystal Noir 
Състав:
глава
джинджифил, кардамон, пипер
сърце
божур, гардения, цвете на портокал
база
кехлибар, мускус, сандалово дърво
Вид аромат
Ориенталски, Цветни

# 651
  • Мнения: 14 797
Мен са ме питали за Адикт,когато излезе още преди мнооого време,за Магнетизъм на ЗЗ,за ГГ,и за Еклат,но той беше оригинал. Други май не са правили впечатление.
Сега Скандал ми е любим и си се фъскам с него. Нещо не мога да си открия летен нов любимец,а не съм и търсила де. 😃

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Кристал Ноар ми е един от най-омразните парфюми, а на майка ми й е голям любимец.😃
Ставало ми е лошо от него и с нищо хубаво не съм го запомнила. 😃

# 653
  • Мнения: 244
И при мен много бързо си отива Карат. След 2 часа и не го усещам. Дали не му е времето сега за моята кожа? По принцип нямам проблем с трайността въпреки че съм със суха.
При мен трайността на Карат е от 10+ часа и то на кожа,магичен,магнетичен парфюм,който обаче не пасва на всяка кожа...
Интересно Simple Smile И при мен Карат е изненадващо траен, а моята кожа по принцип ги заличава парфюмите за нула време. Освен, че е с добра трайност, се развива и много  красиво Heart

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Е, аз нали съм си лакома и обичам направо бутилки хаха..
Ще взема и аз като теб да почна да правя.😁
И аз съм лакомия,но с времето разбрах,че няма нужда да трупам,макар да имам много голямо количество парфюми,които се опитвам да изпръскам и да дам шанс на нови,подновявам само много големи мои любимци.Първо пробички и после бутилчици,ТОВА НЯМА КРАЙ СЪНЧЕ,излизат нови и нови парфюми,обсъждат се няколко дни,после потъват в забрава и така до следващите и пак и пак и излиза,че няма смисъл от тая работа,ама пуста парфюмна краста.Те и затова много дами спряха да пишат в парфюмната.Не мога да дишам Елиън,Кристал Ноар и Адикт,от последния особено много ми се драйфа.

# 655
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Не знам защо бързо си отива, но ако трябва да съм честна тези дни спирам да усещам всичко малко след пръскане. Карат го тествах и вечер след душ у дома, ама тц.... засега. От парфюмо го взех, ако е от значение.

# 656
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз отново съм на море. Взех си Макс Мара, и тук го усещам по съвсем различен начин! Не знам от влажността ли, от  какво, но е променен. Една деликатна ванилия, която в Пловдив ми убягваше, сега ме омагьосва. По- разкошен ми е от всякога!

# 657
  • Мнения: 18 562
Явно наистина има пипер.Сега се пръснах за плажа с Версачето. Ами не. Няма да се разберем с него. Поклучай любилей ми е подарък,и жалко. Какво ще го правя не знам.

# 658
  • София
  • Мнения: 1 872
Въпрос към Bright Crystal  bouquet Успя ли да подушиш вече на Givenchy L'Interdit на Мартинез? Много ми е любопитно как ще го възприемеш - нали си ни парфюмното Гуру  Laughing Heart Eyes

# 659
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Givenchy L'Interdit на Мартинез го пробвах аз и на кожа и на блотер. Пробвах и доста други на Мартинез. Хубав            /изискан/ парфюм е, но лично на мен не ми допадна нещо в него. Виж Африканския бал няколко дни след това мирисах блотера и му се възхищавах. При следващо ходене в Мартинез вече ще го купя.
Снощи  се напръсках с HER - BURBERRY и го усещах цяла нощ и даже днес след като си взех душ. Трайни ги правят Мартинез.

Последна редакция: сб, 03 авг 2019, 15:57 от Nell999

Общи условия

Активация на акаунт