Страх ме е, 34 г.с и 5 дни, болка в корема ,розово зацапване!

  • 970
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Мами, втора бременност ми е. шок преживях преди 2-3 дни,загуба на близък,не знам на това ли да го отдам , но днес имах тежест на няколко пъти ниско долу в корема,като преди цикъл. Имала съм и друг път,лягам и минава,днес отново така , легнах и премина. Снощи веднъж ме заболя за 10-15 Мин , днес на три-4 пъти.Понеже от две-три седмици имам леко бяло течение ,го наблюдавам за промяна на Миризма и цвят . Та бях с чорапогащник,който беше леко зацапан с розов оттенък, бях с червено безшевно бельо и си помислих,че то е пропуснало боя,защото от бялото течение съм влажна.На самото  бельо имах видимо бяло течение,но като го пипнах ,изглеждаше с розов оттенък и сега не знам течение ли е било,уплашена съм. И след това се почна с болката в корема .Утре мисля да отида до АГ. Страх ме е ...забравих да отбележа,ме съм болна от една седмица и кашлям гадно,напъвам се  при кашляне....

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 20:58 от Розмари

# 1
  • Мнения: 437
Успокой се! Отиди на спешен преглед, няма да е върнат.ч! Хубавото е , че си почти в 9 месец:)

# 2
  • Мнения: 46 508
Най-вероятно е от бельото, но задължително иди да те видят, за да си спокойна.
Вече си почти в 36 седмица, спокойно!

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 346
И аз бих отишла до спешното. Дори да е за нищо, пак е по-добре от чакане и стрес.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 076
Отиди на лекар. Възможно е раждането да наближава и да са подготвителни контракции, но може и стресът да го е забързал. В 35 г.с.е нормално да имаш симптоми на предстоящо раждане. Не се притеснявай. Ако е необходимо, ще те вземат за наблюдение и ще се опитат да задържат нещата с още няколко седмици. Втората ми дъщеря се роди в 35 г.с.и нямаше проблеми.
По едно време в аптеките имаше някакви тестове за амниотична течност, с които можеше да си пробваш течението. Звънни на доктора ти.

# 5
  • Мнения: 30
Мами, втора бременност ми е. шок преживях преди 2-3 дни,загуба на близък,не знам на това ли да го отдам , но днес имах тежест на няколко пъти ниско долу в корема,като преди цикъл. Имала съм и друг път,лягам и минава,днес отново така , легнах и премина. Снощи веднъж ме заболя за 10-15 Мин , днес на три-4 пъти.Понеже от две-три седмици имам леко бяло течение ,го наблюдавам за промяна на Миризма и цвят . Та бях с чорапогащник,който беше леко зацапан с розов оттенък, бях с червено безшевно бельо и си помислих,че то е пропуснало боя,защото от бялото течение съм влажна.На самото  бельо имах видимо бяло течение,но като го пипнах ,изглеждаше с розов оттенък и сега не знам течение ли е било,уплашена съм. И след това се почна с болката в корема .Утре мисля да отида до АГ. Страх ме е ...забравих да отбележа,ме съм болна от една седмица и кашлям гадно,напъвам се  при кашляне....
Посъветвай се с лекар, но за настинката можеш да си вземеш Биозин Мама. Наистина помага и минава доста бързо.

Общи условия

Активация на акаунт